Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

czemu? całkiem spoko. karierę już dawno skończyłem więc nie pośmigam za dużo, może w ligach, a walory kolekcjonerskie paczki całkiem całkiem. Levante na duży plus, szkoda tylko że tutaj bo w H3 o wiele bardziej by się przydał.

a co do Corvette to



ZtNqHNy.jpg

niedawno kupiłem, fajnie się zgrało bo dość rzadki wóz :D 

Odnośnik do komentarza

@maciekk auta są za darmo, jak zawsze, dopiero kolejne sztuki jeśli chciałeś mieć to kosztowały. jedynie co się zmieniło po patchu jakiś czas temu to ich dystrybucja. do tej pory miałeś je w sekcji za darmo w u dealera i trzeba było samemu "kupować". teraz automatycznie dodaje je do garażu, tak było z ostatnią paczką, może i dwiema. skoro masz zaległości to pewnie po tym patchu z automatu dodało tobie wszystkie poprzednie a teraz jak wyszukiwałeś ręcznie to kazało ci płacić. 

 

@MaZZeo z różnych, wszystko zależy od ceny. IXO ma po prostu największy wybór w tematyce która mnie interesuje, fajne serie premium takie jak 24h du Mans czy Monte Carlo. do tego jak dla mnie najlepszy stosunek ceny do jakości dlatego dobre 3/4 mojej kolekcji to właśnie IXO.

Odnośnik do komentarza

z tym Bentleyem to kupel wczoraj zauważył. miniaturka sugeruje terenowe dodatki ale w grze nic nie ma więc w przyszłości może coś będzie. te dodatkowe auta to podejrzewam że albo forzathony/rywale albo elementy kolejnych paczek. część z tych aut też by się nadawała do specjalnych wyzwań w karierze, może też coś w tym kierunku podziałają.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Forzathony w Horizon 3 były jakieś bardziej ciekawe i chciało się robić. Tu na siłę trochę, w dodatku wielostopniowe. Przeważnie jedzie się coś w karierze, ew. online. A tu w Forzathonie jest jechać BMW na Nurbugringu, albo jakiś drift coś... W Horizon to zmieniało się furę, jechało na jakiś radar i pyk, gotowe. Tu znacznie mniej naturalnie, trzeba kombinować. Był taki moment, że w FH3 jeździłem tylko Forzathony - np. jak były Porszaki do przytulenia. Faktycznie jeździcie z frajdą te wyzwania?

Odnośnik do komentarza

teraz są jednostopniowe + jakieś 3 tygodnie na zrobienie więc nie ma co dramatyzować. fajne auta można wyrwać do kolekcji. z przyjemnością to na początku robiłem w H3, teraz dla zasady zaliczam bo lubię mieć 100%. w M7 świeżynki wpadają więc żadna męczarnia pojeździć te 15 minut. można olać, można robić, nikt do niczego nie zmusza. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Cytat

One more tease before we take off for the weekend: Forza Motorsport 7 will have a segment in next week’s episode of Inside Xbox, and we’ll have exciting news to share. The show kicks off at 3 p.m. Pacific on Thursday, May 17 and you can watch live on the Xbox Mixer channel. Don’t miss it!

https://forzamotorsport.net/en-us/news/wir_5_11_18

Mam nadzieje, że chodzi o duże dlc.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...