Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem sobie Ultimate w promocji i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brak dodatkowych procentów do CR za wyłącznie asyst. Co to się porobiło? Dostałem jakiś dopalacz do CR za ultimate, ale widzę że ma ograniczoną ilość zużyć. O co w tym burdelu chodzi? Jaki w takim razie jest profit z vipa? 

Wisienka na torcie to pobieranie prawie 70gb dwa razy bo za pierwszym razem gra mi wczytuje tory widmo bez nawierzchni. Płytę włożyłem dwa dni temu, może pojutrze uda się zagrać ;)

Odnośnik do komentarza

Kuhwa co to jest za gunwo. Drugi raz pobrałem i czarny ekran po splash screenie. Przecież ten xox z tym swoim zamulonym OSem nie daje rady z prostą nawigacją, a co dopiero z instalacją gier 100GB+. Strasznie irytujące, zachciało im się play anywhere to teraz masz konsolowcu zarazę pecetozą i wiecznymi problemami. Jeszcze gdyby to był update 6gb, a nie (pipi)a twoja mac 70. W sumie poleci 210gb w tydzień i dalej nie ma pewności, że gra zadziała. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowy car pack 10 lipca

 

Oprócz tego 2 darmowe auta: 1971 Porsche #23 917/20 i 2019 Porsche 911 GT3 RS

 

Zmiany w aktualizacji:

  • New "Stig" driver gear for everyone

  • Collection system revamped. All "Normal" cars will no longer be locked behind community events and will be purchasable at any time. FE cars and Unicorns remain locked.

  • Price Crates will no longer contain cars.

  • Lobby hosts gain the ability to kick people during the race.

  • Scrolling through the garage or the dealer supposedly fixed. Will no longer cause freezes and stutters.

 

Nowości planowane w kolejnych aktualizacjach:

  • Formula Drift Car pack for Forza Horizon 4 pre-orders

  • Drift Suspension upgrade for most cars to increase stance and steering angle.

  • Along with a new drifting score system

  • Track Limits still being worked on.

  • Same for the experimental drag mode.

  • Leaderboard wipe will soon happen.

  • T10 hinting at "the most updates" they have ever released in July, August and September.

  • FM8 and Expansions not currently in development. Team is set to work on improving the FM7 experience first before all else. New tracks are a maybe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

FM8 and Expansions not currently in development. Team is set to work on improving the FM7 experience first before all else. New tracks are a maybe.

 

Oby. Niech w końcu dadzą odpocząć przynajmniej rok tej serii i wydadzą dopiero FM8 na nowego xboxa. Kolejne FM na tę generację to będzie kopiuj-wklej jeszcze większe niż te które mamy teraz.

Odnośnik do komentarza

Albo może odejście od dwuletniego cyklu wydawniczego? Chociaż chyba były jakieś ploty o trzeciej grze z serii Forza, nie pamiętam. Ja tam wszystko w temacie wyścigów od studiów MS łykam bez popity, niech rzucają we mnie czym chcą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

kontrowersyjne loot-boxy :dynia: a co w nich było kontrowersyjnego? poza achivem kupiłem kilka w karierze z ciekawości i dla kart. parę szmat wpadło, kilka złomków doszło. wielka drama o nic.

 

matriks, co do achivów to albo zostaną pakiety kart np za level albo w formach prezentów, opcjonalnie odblokują odgórnie i tyle. calaka mam więc i tak wyrąbane na to :x

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat ja do loot-boxów nic nie mam. W miarę rozsądnie to rozwiązali, chociaż mogłyby być tańsze.

 

Tak przy okazji - co daje VIP w tej grze? Nadal jest to skok na kasę i dostaje się kilka kart modyfikacji, parę aut i kombinezony? Jest w promocji i gdyby zmienili jego zawartość to bym się skusił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu nie ma żadnej filozofii. Gra jest świetna i warto ją kupić, szczególnie w tej cenie. Podobno niewiele się zmieniło względem 6, ale mi to nie przeszkadza, bo ją ominąłem. Tym bardziej warto, że zapowiedzieli długie wspieranie tej odsłony. Nowa dopiero pewnie powstanie na następcy XO. Wyścigi są bardzo zróżnicowane, można skakać od hot-hatchy po open wheel i odwrotnie, przez co brak nudy jest gwarantowany. Z online też nie ma problemu, cały czas sporo ludzi gra.

Kilka zmian mi się nie podoba jak np. brak premiowania za jazdę bez asyst. Dopiero odpowiednie karty modyfikacji to zmieniają.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że przesiadka z online Gran Turismo, na online Forzę to jak strzał w pysk. Gram od niecałego miesiąca ale dzisiaj dwa wyścigi pod rząd miałem takie akcje.  Żadnego z nich nie ukończyłem przez co spadają punkty xD. Jest to liga hardcore bez asyst i pełne uszkodzenia, więc tym bardziej to w(pipi)ia... Jak mają niby tak wspierać tę edycję, to niech do cholery najpierw się tym zajmą i poprawnie zmieniają auta w duchy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...