Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Multi akurat działa, ale faktycznie od ponad tygodnia jest problem z centrum wiadomości i z tego co widzę, to te problemy pojawiają się dość regularnie od około 2 m-c.

 

Z ciekawostek, to pojawił się nowy bounty hunter ;)

 

Cytat

It’s time for another Turn 10 Bounty Hunter event and the action starts today! We’ve got four Turn 10 employees taking part in this event, including Yours Truly. As always, we’ve got tons of rewards available for every one of us you beat. Your targets in this month’s Bounty Hunter are:
Shay (GT: Spartyyon)
Kari (GT: SpiderGoggles)
Aaron (GT: Euro Nation)
me (GT: Mechberg) 
and you’ll get a chance to meet them on today’s Bounty Hunter Kick-Off edition of #ForzaFriday, airing live today at 3 p.m. Pacific on our Mixer and Twitch channels. We’ll spend some time chatting with each T10 parti(pipi)nt, then pick their player rewards, before setting them live on the track to record their initial times. Don’t miss the show!

Our T10 parti(pipi)nts will be choosing their car rewards today on the show and each will have a 250,000 credit bounty as well. Here’s a look at the other rewards that will be available to the community:

UPDATE 8/24/18, 5:07 p.m.: Here’s a look at the full list of rewards that will be available to the community:

Beat spartyyon – 2007 Ferrari 430 Scuderia + 250,000 credits
Beat SpiderGoggles – 2016 Lamborghini Aventador + 250,000 credits
Beat Euro Nation – 2016 Zeno TS1 + 250,000 credits
Beat Mechberg – 2004 Saleen S7 + 250,000 credits
Parti(pipi)tion Reward -- 2015 Nissan #23 GT-R LM NISMO + 250,000 credits
Top 75 percentile on leaderboard – Firefighter Tan Driver Gear
Top 25 percentile on leaderboard – Tuxedo Driver Gear
Top 10 percentile on leaderboard – 250,000 credits

Our latest Turn 10 Bounty Hunter will be on through August and into September, and we’ll be keeping the community up to date with lap times as we go. Happy hot-lapping!

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.08.2018 o 07:54, kermit napisał:

ja bylem w szoku przy okazji fm6, mysle ok super sie jezdzi to spróbuję w multi, w końcu girsy czy halo chodza rewelka a to tez 1st party

 

a tam taki dramat ze nagralem ze 3 bekowe filmiki jak auta jada w poprzek, teleportuja sie, znikaja.. no parodia ze to nie ma dedykow

 

W dniu 6.08.2018 o 14:12, MaZZeo napisał:

Niestety w Forzie w multi odkąd pamietam była trzoda dlatego nawet nie odpalam.

ale jak swego czasu pisalem o tym w CW, to byla beka, ze tylko Izi ma problemy z Online w Motorsport. Sam od jakiegos czasu online w Motorsportach nie ruszam, ale sam singiel - znakomity, tez 6 ominalem, gralem troche w APEX - tak jak piszecie kapitalna oprawa auidowizualna, mase smaczkow, swietny model jazdy zdecydowanie na dluzej niz na 2 okrazenia!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tak - tez tak bylo, z DNSami mialem problem providera, zeszlo sie troche z ustaleniem tego bo tylko Forze nie dzialaly - tak czy siak o 6tce tez pisałem, online dzialal (pipi)owo, własnie przez rzeczy które sami wymieniacie. Taki Project Cars z Kickstartera ma lepiej ogarniety online niż Turn10. W 7 jeszcze nie włączałem, może na dniach sprawdzę, narazie  zmiażdżyła  mnie ogólna prezentacja tego tytułu. Wygląd tras, samochodów, HDR - ostrość obrazu, do tego bardzo fajny model jazdy - mniej symulacyjny, ale jakoś mi to nie przeszkadza!

Chyba jedyny tytuł, który na Windows 10 ma wsparcie HDR! 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MaZZeo napisał:

Ja je.bie ale ja nie mówię o aspektach technicznych tylko o tym ze chamstwo wjeżdżające w dupę króluje na serwerach, ogarnij.

 

Jak patrzę na leaderboardsy, to 95% znajomych jeździ ze wszystkimi asystami włączonymi, nic więc dziwnego, że jak wchodzą do multi to jest crash test :D No na pewno też nie pomaga, że prawie wszyscy jeżdżą na padzie, bo dobrych kierownic w przystępnych cenach praktycznie nie ma, a tu trzeba mieć już uber skilla żeby reagować na gałkach na tyle szybko, by w kogoś nie wjechać. Kierownice dają lepszą kontrolę nad sytuacją.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...