Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że to nie open world ala Far Cry tylko conajwyżej duże, otwarte poziomy ala Crysis. Fajnie wygląda ale też jestem troszkę sceptycznie nastawiony, Metro to przede wszystkim kapitalny klimat i atmosfera a te w poprzednich tytułach mocno gineły gdy chwilowo wychodziliśmy na powiechrznie.

 

jezuchryste co ja czytam xd

wychodzenie na powierzchnie było jednym z najfajniejszych momentów zarówno w książce, jak i gierkach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do last light był taki dlc-level Kshatriya w którym wychodziło się na powierzchnię w poszukiwaniu różnych fantów, dość spora była ta mapka i fajnie zrobiona, jak pójdą w taką stronę a nie nie wiadomo jak wielki świat to będzie dobrze. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Nie zapedzajcie sie z tymi renderami/downgoradami, 1 i 2 to w dalszym ciagu jedne z najladniejszych gier jakie powstaly, na premiere galki oczne na pececie byly wypalane. A remastery na konsolach tez niczego sobie byly i oba chodzily w 60 klatkach. Na zwyklym xbonie/ps4 na pewno nie bedzie tak wygladac, ale na scorpio? Jestem w stanie w to uwierzyc.

 

Co do open worldu, zalatuje mi tu mocno stalkerem i nie ma opcji ze to spierdziela, w 2jce juz dali lekki przedsmak tego co by chcieli zrobic majac do dypozycji otwarty teren i jestem mega pozytywnie nastawiony.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ta grafika jak najbardziej będzie osiągalna, mówiąc render bardziej mam na myśli sam gameplay, czyli szarża miśka i jego "nieoskryptowane zachowanie", na pewno gurwa walka z nim będzie możliwa do przeprowadzenia w ten sposób, zamiast ucieczki albo władowania tysiąca naboi w jego łeb sprytnie zaprowadzimy go do skarpy, a on zleci, zbyt bajecznie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza

Wątpię żeby dało radę osiągnąć takie detale w 4k na Scorpio ale na pc fullhd na ultra? Czemu nie. Już poprzednie części były benchmarkami, a i jak pisał bansai, na konsolach remaster śmigał w 60fps i wygladal zacnie. Jaram się.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem ile to jest lat po Metro Last Light, tym bardziej że już oddychają bez masek na powierzchni, a bohaterowie Ci sami ( Arthem i Ania )

2035. Z metra

spyerdalał w trzecim tomie ze swoją dziewczyną, ale sami(na końcu książki) należy podkreślić, bez żadnego dodatkowego oddziału żołnierzy.

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Z tego co oglądałem z nagrania developer walkthrough to gra aktualnie tak wygląda jak na pokazie, wszystko bylo z gameplaya tylko usuneli hud i przyciski na ekranie w trakcie qte. Gra jest w produkcji od 3 lat, targetuja na xbox one x 4k i hdr. Levele maja byc największe w serii, ale w grze znajdują sie tez liniowe etapy w metrze.

Odnośnik do komentarza

Jestem w stanie uwierzyć że ta gra tak wyglada. Ciekawi mnie tylko jak to będzie wyglądało na zwykłym one.

Jak Last Light z lepszymi teksturami :unknown: Ta gra mi się graficznie podobała, miała swój klimat i jeżeli dodadzą do tego bardziej otwarte tereny z możliwością nie przejmowania się czy starczy filtrów do końca etapu to biorę na premierę. Jestem ciekaw gdzie dotrą w historii gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.