Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zobaczyłem ten obrazek w temacie i miałem napisać dokładnie to samo - gierka niby wychodzi w tym roku, a nie widzieliśmy ani skrawka (prawdziwego!) gameplayu.
Co prawda u mnie to i tak day-one, bo uwielbiam te klimaty, a w crapa raczej trudno mi uwierzyć, ale mimo wszystko jakiś grywalny fragment mogliby zaprezentować.

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że w Metro gra się tylko po rosyjsku ;)

 

Co do samej gry to fakt - klimat jest genialny od pierwszej części i nie ma możliwości, żeby gra wyszła gorzej niż bardzo dobra. Najgorszy scenariusz jaki przewiduję to sytuacja jak z nowym Wolfem. Świetna gra ale w ogólnym rozrachunku gorsza od poprzedniczek (tak, wliczam The Old Blood).

Odnośnik do komentarza

Do tego większa swoboda... Wyczuwam tu trochę takie Homefront the Revolution (nie bijcie, ale klimacik tam zacny był, a i wizualia wysokiej klasy, bo na CryEngine to chyba tylko Polacy potrafią paszteta zrobić) - otwarte lokacje, post-apo, sporo miejsc do splądrowania, jakiś crafting.
W poprzednich częściach najbardziej podobały mi się etapy na powierzchni - te bagna w Last Light, to przecieranie mokrej szybki ręką, to nerwowe szukanie kolejnego filtra do maski... Jeśli w Exodus będzie tego typu atrakcji więcej to jaram się tym bardziej.

Odnośnik do komentarza

info z Gameinformera

-pełny system dnia i nocy 

-dynamiczną pogode

-zjawiska atmosferyczne

-zaawansowaną symulacje sztucznej inteligencji fauny

-physic-based rendering

-overhauled ligting

-znacznie wieksze poziomy (największa arena w Last Night miała wymiary 111m x 200m, tymczasem w Exodusie będą areny o wymiarach 2000m x2000m

-pełny mo-cap dla animacji twarzy 

-twórcy ponadto celują w natywne 4K dla KOXa  

 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...