Skocz do zawartości

Wolfenstein 2: New Colossus


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Genialna wiadomość. Przy poprzednich dwóch częściach bawiłem się wyśmienicie więc liczę na to,że kolejna część nie zawiedzie. Bardzo pozytywne info.

 

 

To mówicie ze warto zainteresować sie New Order i Old Blood? :)

Daruj sobie góvnianego Destiny i ograj te fps'owe perełki. Jeśli ogrywałeś kiedyś RTCW to bardziej klimatem spodoba ci się Old Blood.

 

Dobrze zrobiłem? :)

 

1cf8860fb9396.jpg

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

 

Genialna wiadomość. Przy poprzednich dwóch częściach bawiłem się wyśmienicie więc liczę na to,że kolejna część nie zawiedzie. Bardzo pozytywne info.

 

 

To mówicie ze warto zainteresować sie New Order i Old Blood? :)

Daruj sobie góvnianego Destiny i ograj te fps'owe perełki. Jeśli ogrywałeś kiedyś RTCW to bardziej klimatem spodoba ci się Old Blood.

 

Dobrze zrobiłem? :)

 

1cf8860fb9396.jpg

 

 

 

Tak BTW chronologicznie jest Old Blood -> New Order

 

i Old Blood poszedł trochę w klimat RTCW, jednakże na obydwu grach się nie zawiedziesz :D

 

 

Tak jak pisze blakuś zacznij od Old Blood i dopiero TNO

Odnośnik do komentarza

Co chwilę odpalam sobie ten cudny trailerek. Oprócz kameleona powaliło mnie to co sie odpyerdala w tej scenie gdzie ciężarna Ania strzela pod ostrzałem ze snajperki a w tym czasie gościu otwiera łychę i kłóci się z Blazkowiczem plus gość gra na fujarce xD wspaniała groteska

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Aż żal bierze, że taki talent jak Machine Games czy id software musi siedzieć pod skrzydłem żydów z Bethesdy, no ale cóż. Jedyna bomba z tej ich całej konferencji i wszystkie oczekiwania były spełnione, a nawet nadto - cóż to za długi materiał!

 

Marketing tej gry znowu będzie za.(pipi)isty i znowu dostaniemy klimatyczne zwiastuny.

Odnośnik do komentarza

Aż żal bierze, że taki talent jak Machine Games czy id software musi siedzieć pod skrzydłem żydów z Bethesdy, no ale cóż. Jedyna bomba z tej ich całej konferencji i wszystkie oczekiwania były spełnione, a nawet nadto - cóż to za długi materiał!

 

Marketing tej gry znowu będzie za.(pipi)isty i znowu dostaniemy klimatyczne zwiastuny.

Niby tacy żydzi z Bethesdy, a gry robią wyje.bane, długie i bez wycietej zawartosci. No mega żydzi.

 

Jedyne co od tej firmy jest hóiowe to Fallout.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...