Skocz do zawartości

Wolfenstein 2: New Colossus


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Też czekam. Jeszcze nie tak dawno wydawało mi się, że dla mnie fpsy umarły, ale po ograniu poprzedniczki (no i dooma) szybko otrzeźwiałem. Po prostu w ostatnich latach wszyscy z wyjątkiem id zapomnieli jak je dobrze robić, żeby nie były tylko mdłym miksem gatunkowym

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=gdR2obbtP7s&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=Yicopd7vsbc&feature=youtu.be

 

Nowy gameplay + zawartość season pass w spoiler tagu,

 

 

Wolfenstein 2 has four DLC episodes - and they star different playable characters.

The idea is that while BJ Blazkowicz is busy fighting in America, other freedom fighters are fighting on their own fronts.

Here are the four DLC episodes, as per Bethesda:

Episode Zero - Episode Zero introduces you to Joseph Stallion, Jessica Valiant and Gerald Wilkins as they fight for freedom in the American Territories. Blast your way through Nazis using unique abilities and an arsenal of guns in this opening DLC mission.

The Adventures of Gunslinger Joe - As former professional quarterback Joseph Stallion, smash through Nazi hordes from the ruins of Chicago to the vastness of space!

The Diaries of Agent Silent Death - As ex-OSS agent and assassin Jessica Valiant, infiltrate Nazi bunkers in California and discover the secrets of Operation San Andreas!

The Amazing Deeds of Captain Wilkins - As the US Army's renowned hero Captain Gerald Wilkins, embark on a mission to Nazi-controlled Alaska to dismantle Operation Black Sun!

You get all the DLC packs as part of The Freedom Chronicles Season Pass, which costs £17.99. Episode Zero is also a pre-order bonus.

 

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

Black Sun? Czuje tutaj jakieś powiązanie do Wolfa z 2009, czyżby wrócił element okultu?

 

Prolog New Ordera był troszkę nudnawy ale za to w tym Wolfie zapowiada się niezły rozp,ierdol od samego początku. :banderas: boshe, murowane goty.

 

Jeszcze zauważyłem że amunicja i życie teraz jest automatycznie podnoszone z ziemi, bardzo dobra zmiana.

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

Kwestia gustu, jak dla mnie to bardzo to psuło pacing gameplaya - upierdliwa mechanika i nic więcej, czy to chodzi o amunicje czy życie.  Również niepotrzebne były te wszystkie sekcje """łamigłówkowe""" z wycinaniem dziur bronią laserową.

 

A dla mnie bardzo potrzebne, dzięki temu gra nie była tylko durnym korytarzowym celowniczkiem na szynach, jak Killzone 3 np, ale była satysfakcjonująca na wielu płaszczyznach, także tej "eksploracyjnej" i "kombinowanej" - takie FPSy właśnie uwielbiam, w nich czuję że gram, a nie jestem tylko palcem na cynglu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sporo rzeczy przypomina Dooma, tak jak Doom troszkę przypominał New Ordera. Kółko z brońmi, grafika (przesiadka na id tech 6), nawet design niektórych przeciwników stawiający na bardziej arcadeowe unikanie pierdół rzucanych w naszą strone. Sama akcja wydaje się bardziej dynamiczna i szybsza ale są też momenty "zwiedzania" i interaktywnych cutscenek jak w New Orderze.

 

 

Jak to jest, że niektórzy grają już w demo jakaś prasówka ?

 

Bethesda rzuciła eventem gdzie zaprosili sporo dziennikarzy i youtuberów, żeby pograli w dwa poziomy. Stąd wysyp gameplayów.

 

Pewnie jeszcze dostaniemy jakiś story trailer z nazi remixem jakiejś popularnej piosenki z 60-tych i basta do premiery, hype zrobi swoje.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.