Skocz do zawartości

Dragon Ball Fighter Z


oFi

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, da$io napisał:

Spoko, ja bardzo chętnie.Obawiam się niestety że umarlibysmy oczekując na połączenie. 

Czekałem z pięć lat świetlnych i nie udało się.

Nic dziwnego skoro rok świetlny to jednostka odległości, a nie czasu :D 

Cudowna beta tak poza tym. Ukyo zarzekał się wczoraj, że wszystkim wklupie, a tym czasem nie dość, że nie da się pograć ze znajomym to jeszcze nie da się w ogóle odpalić.

3 godziny temu, devilbot napisał:

Po to jest wersja BETA. Nie rozumiem narzekania.

A to wybacz w takim razie bo ja myślałem, ze beta ma na celu sprawdzenie funkcjonalności gry i wyłapaniu wszelkich błędów i problemów z rozgrywki dzięki wsparciu graczy, a wychodzi na to, że beta to oglądanie menu tytułowego bo nic więcej nie da się zrobić z tym.

Odnośnik do komentarza

Po samym samouczku można stwierdzić, ze lepszego 2d dragon balla nie było. Grafika jest tak dobra(ladniejsza od anime) , za mozna do niej walic konia, system walki mega dynamiczny, szybki i efektowny, a co ważne wydaje się w miare do ogarniecia. Cos jak Mortal Kombat, praktycznie każdy może się dobrze bawic, porobić specjale, a hardkory od pół ludzi-pół łożek wyciagna z niego dużo więcej. Gralem, tylko w tutorial, a i tak się podjaralem, to będzie kandydat do gry roku jeśli story da rade, a online będzie dzialac jak należy.

Odnośnik do komentarza

Porobiłem te triale treningowe i poważnie zastanawiam się nad zakupem. Nie jestem wielkim fanem DB ale za to jestem ogromnym fanem bijatykowego rzemiosła ArcSysu. Uprościli system w porównaniu z innymi ich grami jak np. Guilty Gear czy BlazBlue i chwała im za to. W GG i BB próg wejścia jest przesadnie wysoki (zwłaszcza w najnowszym BB centralficiton).

Na razie się wstrzymam poczekam na opinie graczy odnośnie online czy lepiej chodzi na PC czy PS4 i wtedy zdecyduje. Na razie 10dni przed premierą online nie działa wcale.

Odnośnik do komentarza

W miarę już da się grać. Czasem wynajdzie kogoś z masakrycznym pingiem i laguje jak (pipi), ale tak w 8/10 przypadków jest okej. Również jestem pozytywnie zaskoczony - gierka sprawia wrażenie "easy to learn, hard to master". Jest niesamowicie szybko, efektownie i dynamicznie. Jak na razie sam miód, pytanie tylko czy aby szybko się nie znudzi? Jeśli już, to kupowałbym wersję na PC i nie wiadomo też, jak tam będzie wyglądała sprawa z żywotnością serwerów i czy Chińczyki tradycyjnie szybko nie położą lachy na supporcie i kwestii ewentualnych cheaterów.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Udalo mi sie zagrac 30 walk w Sobote podczas early access Beta przegralem 2 walki 

 

Gierka jest prosta ale pozwala na niezle pressing i dobre combosy swietne tempo bedzie grane na premiere 

 

Ogolnie pierwsze wrazenie najlepsze z wszystkich gier 3v3 w jakie gralem pomimo tego ze 2 z 3 pistaci ktorymi mam zamiar grac nie sa dostepne.

 

 

Odnośnik do komentarza

Obecnie można śmiało grać. To co się dzieje na ekranie to jest ciężkie do opisania. Gdyby to pokazali dwadzieścia kilka lat temu po emisji serialu na Polonii 1 nikt by nie uwierzył, że tak może wyglądać gra video. Czy system walki jest płytki? Ciężko ocenić bo mimo tych kilku podstawowych ciosów, ludzie walą jakieś kosmiczne supery, nie wiem jak i skąd. Coś tam jednak się kryje  w tej płyciźnie. Obawiam się jednak spamowania tymi fireballami bo bloki tak średnio działają i zastanawia mnie czy człowieka szlag od tego nie trafi.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Też pograłem, gra się przyjemnie, głównie dzięki temu że system walki składa się z kilku podstawowych combosów, których jeszcze też do końca nie rozgryzłem i nie wiem jak miałbym je łączyć :D ale fajne supery też czasami wchodzą. Brakuje mi standardowego treningu z niezniszczalnym przeciwnikiem, żeby wypróbować wszystkie kombinacje. wymiataczy trochę jest, widząc jak klepią kombosy, zastanawiam się, kiedy oni się tego nauczyli.

Zastrzeżenia mam jedynie do sterowania, nie wiem czy to pad, czy gra, ale najprostszy ruch    - dół -> ukos -> przód/tył -   sprawia mi trudności. Często nie wchodzi przez co dostaję w papę. Mylą mi się też podstawowe ataki, chyba muszę zmienić konfigurację przycisków, bo odruchowo chcąc wystrzelić ładunek KI, wciskam kółko :O, a ten przycisk przypisany jest do ciężkiego ataku.

Odnośnik do komentarza

A ja się betą rozczarowałem - oczywiście gra jest wspaniale zrobiona, gameplay jest dopracowany i prosty (ale nie na tyle, żeby było prostacko), ale jakoś nie czuję samej walki, jej przebiegu oraz dynamiki. No nic, w tym miesiącu tylko MH:W dla mnie, DBZ dam jeszcze szanse pewnie, ale nie na premierę.

 

Spoiler

No i fanem DB nie byłem i nie jestem - tytuł interesuje mnie stricte jako bijatyka i gra ArcSys

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Hendrix napisał:

A ja się betą rozczarowałem - oczywiście gra jest wspaniale zrobiona, gameplay jest dopracowany i prosty (ale nie na tyle, żeby było prostacko), ale jakoś nie czuję samej walki, jej przebiegu oraz dynamiki. No nic, w tym miesiącu tylko MH:W dla mnie, DBZ dam jeszcze szanse pewnie, ale nie na premierę.

 

  Ukryj zawartość

No i fanem DB nie byłem i nie jestem - tytuł interesuje mnie stricte jako bijatyka i gra ArcSys

 


Coś w tym jest, ta dynamika pozostawia wiele do życzenia. W takim Tekkenie wszystko dzieje się mega płynnie i jakoś te kombosy bardziej naturalnie wychodzą, tutaj wszystko jest mocno "rwane". Nie wiem, może to wina mojego łącza, a może gra zwyczajnie zwalnia na standardowej PS4. W każdym razie, ciężko mi jest się wbić w odpowiednie tajmingi i moja gra zaczyna co raz bardziej przypominać mashowanie przycisków, z którego od czasu do czasu coś wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj trochę pograłem w lobby eastern europe nawet SebixDB jakiś był. Zawsze był lekki lag ale nic straszneggo. Ggdyby użytkownicy ps4 łączyli się z netem poprzez kabel byłoby lepiej. Byłem zniesmaczony tymi auto combami ale zauważyłem że te manualnie robione kroją trochę więcej i doświadczeni gracze nie używają tak często tych auto.

Kupiłbym grę ale w tym miesiącu biorę monster huntera a niestety 2 gry w takich chorych cenach to przesada. No i wychodzi SFV Arcade edition. DBFZ zgarnę pewnie z pchlego targu.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem ze od Cebuli glowa boli ale po to sa wlasnie bety zeby sprawdzic jak dzialaja serwery pod obciazeniem cebulakow z calego swiata. W ostatni dzien wszystko juz chodzilo przyzwoicie poza okazjonalnymi DC w pelnych Lobby i na premiere powinno byc dobrze zwlaszcza biorac pod uwage ze NetCode w GG i BB jest wysmienity. 

 

Masamune nie martw sie to co ty tam uprawiales to nie bylo granie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...