Skocz do zawartości

Dragon Ball Fighter Z


oFi

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie zastanawialo po co te dzbany wymuszają always online, co to niby wnosi do gry, oprócz tego, ze co jakiś czas zostaniesz wyrzucony z gry. Teoretycznie mogloby to mieć cos wspólnego z antypirackim zabezpieczeniem, ale na konsolach chyba nie ma z tym problemu.

W sumie wszyscy tak bardzo płakali na e3, a tymczasem to rozwiązanie weszlo po cichu jak ninja(destiny1/2, division, ghost recon, hitman, dbfz i chyba need for speed)

Odnośnik do komentarza

ten placz o online o dzizas, ja gralem od samiutenkiej premiery (00:00) bez jakichkolwiek problemow, nigdy nie mialem tak ze mi nie chce wejsc do lobby, a gram codziennie dosc duzo, offline na ps4 taki sam jak na xboxie btw.

najlepsza bijatyka ever, ale kid buu freeza i cell to przegiecie paly, plz nerf

 

jak sa jacys chetni do napierdalania to ja bardzo chetnie

i moj glowny powod postowania: ornit geju odpisz na psn i mnie dodaj ;b

Odnośnik do komentarza

Jak Ps4 jest podpięte do neta a Psn nie działa to nie da się wejść nawet do menusów w DBFZ

Jak Ps4 nie jest podpięte do neta to (podobno) da się wejść i grać offline w DBFZ (ja konsolę mam zawsze online)

Jak Ps4 jest podpięte do neta a Psn działa, da się grać w DBFZ

 

edit: gram dla platyny, potem wracam do SFV :yao:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem gra się bardzo fajnie ale osobiście nie lubię Dragon Balla i preferuję pojedynki 1v1. Niemniej trochę czasu przy grze zamierzam spędzić bo ciekawi mnie system i setupy jakie można wykrzesać z asyst. Na razie uczę się powoli i sprawia mi to przyjemność jednak sama gra nie wydaje mi się na tyle atrakcyjna abym widział siebie za pół roku nadal grającego w ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...