Skocz do zawartości

Dragon Ball Fighter Z


oFi

Rekomendowane odpowiedzi

Data minerzy dokopali się w wersji PC do śladów postaci prawdopodobnie nadchodzących w DLC:

Broly (Super Saiyan)
Bardock (Super Saiyan)
Zamasu (Fusioned)
Vegetto (SSGSS)
Cooler
C-17 (DBS)
Goku (normal)
Vegeta (normal)

 

Czyżby miało nie być więcej fajterów z innych wszechświatów, poza Hitem? :notsure:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ziomki, zaspalem.

Teraz dopiero kupuje.

Wystepuje tylko wersja ang + PL napisy czy jest jakas inna ?

 

Jakbym wzial np to:

https://www.mediaexpert.pl/gry-ps4/gra-ps4-dragon-ball-fighter-z,id-1053745?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=878067&utm_campaign=2018-01&utm_term=Gry-PS4&ceneo_spo=false

 

to bede mial napisy PL ?

Odnośnik do komentarza

Pisałem podobnego posta w temacie MH: World, pora na DBFZ

Pierwszy tydzień przyniósł shipment i sprzedaż digital na poziomie 2 mln kopii, dzięki temu gra stała się najszybciej sprzedającą grą związaną z IP, bijąc Xenoverse (która ltd. ma na razie na poziomie 5 mln) i Xenoverse 2 (ltd - 3.3 mln). Ogólnie największy sukces w historii Arc Sys i jedna z najszybciej sprzedających się bijatyk tej generacji.

Japońcy wydawcy mają bardzo, bardzo dobry początek roku, oby Level 5 (Ni no Kuni II) jakością i sprzedażą dorównało grom Capcomu i Namco-Bandai

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem, pograłem wczoraj chwilę. Z marszu stwierdziłem, ze odblokuję sobie niebieskich bogów.

 

...

 

:yao: Gierka jest mistrzowska, ale ogarnięcie bijatyki 2D tak, żeby być kosiorem jest chyba ponad moje siły. Poszedłem robić fabułę, pierwsze trzy mapy to w sumie tutorial. Wróciłem, zagrałem pojedynek online i pierwsza przegrana za mną :reggie:

 

Jak ktoś twierdzi, że tytuł spłycono, że łatwe, dla każuli, to jako taki 2D-każul stwierdzam, że nie - te autocombosy niewiele ugrają, a stworzenie jakiegoś sensownego manuala wymaga czasu reakcji, którego chyba nigdy mieć nie będę. Tak czy siak GOTY bijatyczek w tym roku. No i to wreszcie porządna bijatyka z DB w tytule od czasów Budokai Tenkaichi 3.

Odnośnik do komentarza

Mam już dosyć tej gry. Od dwóch dni włączam rankedy i z nikim mi się nie łączy. Czekam pół godziny i nic! Aż sprawdziłem czy mam dobrze ustawiony online, włączyłem SFV a tam znajdowało mi przeciwników co pół minuty! Już w GG miałem więcej meczy! Co mi się nie podoba w tej grze:

- Lobby! Przez te podróże wszystko trwa 2 x dłużej! Czy nie mogli zrobić prostego systemu menusów tylko trzeba się użerać z tą jebaną w dupę mapką?

- Cokolwiek wybierzemy pauzuje nam matchmaking! To jakaś paranoja...Wchodzę do sklepiku - Pauza! Wciskam X przy wyborze innego trybu - Pauza! Oglądam kto jest online - Pauza! itd!

- Jak już nas z kimś połączy to czekamy całą minutę na zaakceptowanie meczu przez przeciwnika! Nie da się wtedy opuścić czy zrezygnować z wyboru! Ja (pipi)ę...

- Myślałem, że (pipi) obesrane Capcom nie potrafi poradzić sobie z Rage quitterami! Tu jest jeszcze gorzej!

 

Też tak macie? Bo dla mnie gra w chwili obecnej jest niegrywalna. Wcześniej znajdowało mi przeciwników. Teraz nic!

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Siara_iwj napisał:

W lobby masz skrót na którymś guziku do listy, która działa jak zwykłe menu. 

Nie, bo przenosi mnie na mapce do żyda, z którym dopiero trzeba porozmawiać żeby wejść do odpowiedniego menu. Chyba, że chodzi jeszcze o jakiś szybszy dostęp do opcji wyboru interesującej nas rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.