Skocz do zawartości

The Evil Within 2


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Premiera: 13 października

 

Jako ogromny fan pierwszej części jaram się niesamowicie. Trailer wygląda świetnie, fajnie że głównym bohaterem wciąż będzie Sebastian, bo ma szansę na zostanie kimś w świecie gier komputerowych - w jedynce co prawda dowiadujemy się sporo o jego przeszłości, relacjach z kompanami, ale sam w sobie mocno porywającą postacią nie był.

 

Liczę na wciąż tak samo wysoki poziom trudności (albo nawet wyższy) i tak samo dużą intensywność rozgrywki jak w jedynce. No i mam nadzieję że również nie będzie wielu jumpscare'ów, a gra będzie niepokoiła głównie klimatem i odjechanymi lokacjami oraz groteskowymi przeciwnikami.

Odnośnik do komentarza

Technikalia powinny być lepsze, bo gra już nie wyjdzie na PS3 / X360, więc twórcy będą mogli skupić się na samych currentgenach i PC. 

 

Jaram się tym co Mikami tym razem groteskowego wymyśli, Keeper, Trauma, Laura czy Sadist to były kur.wa potwory, do tej pory mam dreszcze.

Odnośnik do komentarza

Jaram się niesamowicie. The Evil Within to jedna z niewiele gier , która momentami miała tak ciężki klimat, że człowiek był cały zlany potem, a przy kozackich walkach z bossami był bliski zawału.(Laura, The Keeper itd.)

  Do poprawy grafika, technikalia i , żeby bardziej trzymali poziom przez całą grę, bo w jedynce zdarzały się etapy wyprane z klimatu lub takie, gdzie było widać, ze już zabrakło pomyslow, ale to była dluga gra na 15-25h, wiec w jakims sensie można wybaczyć.

Odnośnik do komentarza

Ogram jeszcze raz na PC przed premierą za grosze, bo pierwszy raz grałem w to na premierę w 2014 na X360. Jak zrezygnują z poziomów rozgrywanych w dzień i wyważą elementy strzelankowe i skradankowe i dodadzą więcej eksploracji to bedzie super.

W gole Bethesda ma mocny rok. Prey murowany kandydat do gry roku. Dodatek do D2 tez sie spoko zapowiada. Nowy Wolf nie zejdzie poniżej TNO. Teraz jeszcze to. U mnie wysuwają sie na prowadzenie, jeżeli chodzi o wydawców.

Odnośnik do komentarza

czy to idtech 6?

 

Wyciekło kiedyś ogłoszenie\plotki w temacie TEW 2, że studio szuka speców od UE4 i... Unity, także obstawiam możliwą zupełną zmianę silnika. Miałoby to sens - idTech 5 mało kto potrafił dobrze ogarnąć, no poza samym Id. Potem były kwiatki, jak paskudnie doczytujące się tekstury, czy słynne pasy na 1/3 ekranu.

 

Dla mnie day one, preorder, cokolwiek tam chcecie. Obok Wolfensteina druga gra pierwszego dnia targów, którą się zajarałem. Reszta tak trochę do zaorania.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...