Skocz do zawartości

Hidden Agenda


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Gre przesunęli na 21 listopada, w sumie to i dobrze bo teraz sporo premier.

Na allegro jest także wersja pudełkowa 99zł.

Co dziwne na YT jest już walk i sama gra niestety nie jest za długa, liczyłem na choćby 5h

Są już nawet jakieś pierwsze oceny na 8/10

 

http://www.gameinformer.com/games/hidden_agenda/b/playstation4/archive/2017/10/24/game-informer-hidden-agenda-review-ps4.aspx

 

 

1.jpg

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Czyli spoko - wysiedział ktoś z Was na dłuższym filmie? No może Władca Pierścieni :P

A tak serio to nie mam pojęcia, po co inwestuje się w takie projekty - kto wpadł na pomysł, że cofnięcie się do czasów produkcji typu Mad Dog McCree to mądre posunięcie? Przecież to już nawet nie jest kreskówka od Telltale, że nie wspomnę o Life is Strange - tego już w żadnym stopniu nie można nazwać grą.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy czy będzie można sterować solo na padzie. Mam nadzieję, że się nie wygłupią i nie dadzą sterowania tylko z fona.

Co Ty. Do gierka promująca ich system "play link", dla całkowitych casuali. Ty padem masz grać w Uncharted, a osoby, które przychodzą do Ciebie na piwko i nie grają - nagle maja grę dla siebie. I gracie wszyscy.

Jak dla mnie - po(pipi)ka do browara, ściągnę jak bedzie w plusie, albo obniżka na trzy dychy:)

A "to jesteś ty", całkiem miło wspominam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Już ponad tydzień po premierze, przechodze w tej chwili 3 raz, sterowanie telefonem na zasadzie wyborów i kwestii dialogowych, pada może dosłownie odłożyć na bok.

Świetna mroczna historia seryjnego zabójcy który zastawia nietypowe pułapki na ofiary. Sterujemy paroma postaciami, wybory mają bardzo duże znaczenie, już widziałem ze 3 zakończenia i różnią się mocno od siebie.

Jedno przejście to jakieś 2h, już w tej chwili save przekładam aby nie zaczynać ciągle od początku ^_^

Tak sobie myśle jak tu jest tyle opcji to co będzie w Detroit? WTF

 

Bardzo fajny tytuł jak można było się spodziewać, bardzo filmowy, czekam na razie na właściwe zakończenie, gdy wyjaśni się cała historia + walka o platynę :gsr:

Grafika również bardzo wysoka poprzeczka, momentami podchodzi pod filmy renderowane typu Final Fantasy.

Odnośnik do komentarza

Aż tak dużo mazania nie ma i generalnie zle nie jest, po prostu używasz telefonu zamiast pada.

jeśli chcesz filmowe doświadczenie możesz sprawdzić Late Shift, to jest dopiero jak film :D

też bardzo fajny tytuł, różne zakończenia, dobra gra aktorów, kwestie wyborów, dobra fabuła, sterowanie padem, za grosze teraz to chodzi

Odnośnik do komentarza

8 dyszek za 2h grania z teoretycznie sporym replayabillity... Nah, jak dla mnie nadal sporo. Acz w sumie fajna rzecz do zabawienia imprezowego - nawet stuprocentowy Janusz gamingu, co to w życiu pada w ręku nie trzymał, da radę smyrać paluchem po ekranie smartfona. Pod tym kątem zostało to całkiem dobrze pomyślane.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze przejście zaliczone, ale na tym zdecydowanie się nie skończy :) Oprawa gry jest śliczna (twarze!), a wybory faktycznie mają wpływ na dalszy bieg wydarzeń. Uwielbiam tego typu filmowe doświadczenia, przy Until Dawn i innych Heavy Rainach bawiłem się wybornie, a że Ukryta Prawda trzyma zbliżony poziom... Samo przejście całości trwa jednak zdecydowanie krócej, więc idealnie nadaje się do wielokrotnego katowania. To ile jest tych zakończeń? Naście...? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...