Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

DCKohSyUMAAu6Ze.jpg

 

mapa nie jest podzielona na segmenty

 

i w sumie potwierdza to plotkę, że Capcom chce wejść na zachodni rynek zmodyfikowanym Monster Hunterem, wydając także przy okazji klasyczne odsłony skierowane na Japonię i przenośną konsolę. Tylko mam nadzieję, że nie oznacza to, że nie powąchamy przez taki biznesplan w Europie np. piątki, bo byłoby mi bardzo smutno.

 

 

20.06 japoński stream. Tam pewnie pokażą konkrety.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

kurde wygląda łanie, różne drobiazgi (animacje, ruchy, ficzery) wydaje sie fajne

ale nie pokazali praktycznie typowej walki - tylko jakieś pojedyńcze ciosy i skakanie na wroga - więc obawiam sie nieco o to jak to będzie wyglądać

 

no mimo obaw troche nie sposób sie nie jearać xDD

Odnośnik do komentarza

cholery pokasowali to co dalem wyżej ale oczywiscie gaijin nie zawodzi i nie tylko opowiada o grze ale też pokazuje te dłuższe wersje trailerów co dałem powyżej

 

 

edit - film powyżej pokazuje troszke dłuższą wersje trailera ale nie tą najdłuższą co dałem i skasowali, jak znajde cokolwiek nowego co działa to wrzuce

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

linka też mi sie podoba, narazie jedno co mi sie nie podoba to brak krwi, ale mam nadzieje ze to zmienią

 

ja też mam nadzieje ze bedzie grane na party, w koncu monster w ktorym bedzie można gadać w czasie grania zamiast pisać na kompie xDD

 

oglądałem to o 6 rano zaraz po obudzeniu i bylem zamulony, obaw troche weszło, jednak im bardziej na to patrze tym bardziej sie jaram i czekam

Odnośnik do komentarza

w ogole mi brakowało muzyki z monstera na tym trailerze, dopiero na końcu jakiś remixs wszedł, gdyby przez cały czas była stara muza z monstera odrazu gra by budziła mniej wątpliwości

 

 

Czy MH jest czymś w rodzaju Soulsów z polowaniem na potwory? Próbowałem kiedyś dema na 3DS i pamiętam, że postaci ruszały się z odpowiednim ciężarem, walka była wymagająca i dość łatwo można było zginąć.

 

ogolnie to gierka o polowaniu na potwory, praktycznie bez fabuły i zwiedzania świata (chociaż nie wiadomo czy ta nowa tego nie zmieni) , z soulsami miało wspolnego głównie poziom trudności który kiedyś przewyższał soulsy, ale z każdą częścią stawało sie coraz łatwiejsze (chociaż nadal w miare trudne), podobnie jak w soulsach każdy typ broni ma swój własny moveset więc każdą bronią walczy sie zupelnie inaczej i jej wybór ma spore znaczenie

 

co do poziomu trudności - teraz na 3ds był naprawde ograniczony, ale przypomne że w pierwszych częściach były walki które potrafiły trwać ponad 40 min a potwór zabijał gracza na 2-3 ciosy, więc taktyka, timing, i skill były mega wymagane (w sulsach też można umrzeć na 2 ciosy, ale w soulsach walka z żadnym bosem nie trwa 40min, a w monsterach prawie każda trwała grubo ponad 20min a zdechnąć było łatwo)

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy MH jest czymś w rodzaju Soulsów z polowaniem na potwory? Próbowałem kiedyś dema na 3DS i pamiętam, że postaci ruszały się z odpowiednim ciężarem, walka była wymagająca i dość łatwo można było zginąć.

 

akurat demko bylo duzo, duzo latwiejsze od pelniaka ;p

 

no mozna tak powiedziec. zbierasz loot z potworkow, tworzysz z niego nowy sprzet, nowe zbroje, brone, itemki, polujesz na kolejne ,trudniesze potwory, zbierasz loot i tak w kolko. w ogromnym skrocie :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no, tylko ze tutaj młocisz potwory nie dla tego, że wypadnie C iz niego "miecz zagłady rathalosa + 50 do ataku od ognia" tylko "pazur rathalosa" i z konkretnych czesci roznych potworkow dopiero tworzysz bron jaka Cie interesuje :) Kto huncil godzinami jakiegos potworka zeby wydropic ten jeden rzadki item co ma 1% szansy na wypadniecie przy rozwalonym czyms tam ten wie :lapka: 

Odnośnik do komentarza

System lootu typowy dla h'n's czy innego MMO, ale to bardzo motywujący i satysfakcjonujący system. Dzięki Panowie za info :lapka:

nie nie nie, w hnsach masz mase lootu który leci z każdego badziewia i wiekszość tego to złom

 

w MH żadna broń czy zbroja nie leci z potworów, po każdej walce za zabicie potwora (niby bossa, ale w MH prawie każdy jest "Bossem") dostajesz kilka jego części, pazury, kości itp, i potem w "bazie" w sklepie możesz kupić albo ulepszyć sprzet używając tych elementów które zdobyłeś z potwora, cały ekwipunek robi sie w sklepie z materiałów (w przeciwieństwie do hns gdzie każdy przeciwnik dropi miecze i zbroje)

 

nie raz rzeczywiscie trzeba sie godzinami męczyć zeby zdobyc wymagany przedmiot, ale jak sie już dzieki niemu zrobi np super broń i można bić kolejne potwory które wcześniej były nie do zabicia to jest bardzo fajna satysfakcja

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra na takiego MHa czekałem latami. Zamiast skupianie się na magicznych atakach, specialach i innych gównach to w końcu stwory mają lepsze AI, zachowują się jak duże bestie, mają swoje nawyki. No i ta INTERAKCJA z otoczeniem. Od czasów Tri czekałem na prawdziwą ewolucję i widać się doczekałem, jednak nie na platformach Ninny, gdzie zaczęli odgrzewać jednego kotleta. Sorry ale pierwsze MHy były moim zdaniem ciekawsze niż obecne kotlety ze zbrojami ala Power Rangers wychodzące na 3DS'a. Zresztą biedny port XX na Switcha pokazuje jak bardzo idą tam na łatwiznę. 

 

World zrobił na mnie większe wrażenie niż wszystkie pozostałe części jakie wyszły po 3-jce. Dobrze, że wychodzi w przyszłym roku. Zdążę odłożyć na Prosiaka i odpocząć od gierek aby móc się delektować takimi pozycjami jeszcze bardziej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...