Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Shen napisał:

zalezy czym grasz, nie ma najlepszego seta. 

Bardziej ogólnie pytałem, ze 2-3 sety zależnie od charakterystyki broni wiadomo.

Gram lub zamierzam GS, LS, łuk może te nowsze blejdy i axy, na pewno nie młot, robak i bowguny.

5 godzin temu, blantman napisał:

mi pasuje odogaron ale zamiast jego głowy wolałem opaske na oko. Lepszy skill a i wyglądam dobrze :)

Ja biegam w tych czerwonych okularkach owsiaka i wyglądam jak debil ale dają 2 do krytyka, reszta zorah i gacie od nergi ale to set składany na szybko pod fabułę bez farmienia byle dołożyć defa.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Karolek napisał:

Bardziej ogólnie pytałem, ze 2-3 sety zależnie od charakterystyki broni wiadomo.

Gram lub zamierzam GS, LS, łuk może te nowsze blejdy i axy, na pewno nie młot, robak i bowguny.

Ja biegam w tych czerwonych okularkach owsiaka i wyglądam jak debil ale dają 2 do krytyka, reszta zorah i gacie od nergi ale to set składany na szybko pod fabułę bez farmienia byle dołożyć defa.

 

 

Ja mam set z Kirina i Val hazaka. Coś z Xono i nerga. Opaska na oko też czasem wmiksowana w zestaw.

Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra zyskuje z czasem. Dziś przy jednym posiedzeniu z kumplem siadło 4h i mam w sumie jakieś 14.5 przy czym przy 10 miałem wrażenie ze ledwo zacząłem. Teraz już mniej więcej ogarniam co jak i gdzie. Pierwotnie biegałem z „sprężynowym toporem?” I było nieco powolnie ale dziś przerzuciłem się na ta „owadzią lance”. Nie wiem czy dobrze pmietam te nazwy wiec sorry;p i co tu się wyprawia z ta bronią :o jak się jesscze dobrze przyceluje tym owadem żeby nabić do tych 3 czerwonych kryształków które są pod stanem broni to jest istny taniec/lataniec śmierci ;d No co tam się wyprawia to bajka. Jeszcze ulepszylem broń na żywioł ognia i jest piekielne tornado. No i ta frajda z ujeżdżania stworów. Jak narazie 7 poziom, koralowa lokacja, ta kościana zbroja plus kościana lanca i jaram się;p na początku byłem sceptycznie nastawiony do gry ale jest coraz lepiej. Naprawdę zaczynam się czuć jak łowca tych potworów a nie popychadło które nic nie ogarnia;)

Odnośnik do komentarza

A to nie wiem, chociaż trochę dziwne, że się zrespił w misji ukierunkowanej na niego samego, chyba że w ten sposób gra przeciwdziała przedłużaniu polowań w misjach fabularnych(a raczej ekspedycjach fabularnych, bo to chyba ekspedycja właśnie była). 

 

Nie wiem swoją drogą co może zajmować tyle czasu z tym typem, ale może spróbuj jakąś bronią defensywną,  typu lance czy gunlance, grać agresywniej, dają duże możliwości dziobania wroga z szybkim powrotem za tarczę, a wystrzały z gunlancy sprawdzają się w niszczeniu elementów ciała, które mogą być za twarde dla twej obecnej broni. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...