Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Aha w piątek prawdopodobnie wychodzi pierwszy dodatkowy monster czyli Deviljho. Nie zapowiedzieli oficjalnie ale jest w oficjalnych zapowiedziach eventów http://www.monsterhunterworld.com/eventquest/MHW_EventQuest_EN.pdf quest o nazwie A Simple Task zadaniem w nim jest zebranie grzybów.  Tak się nazywał quest w którym pierwszy raz można było spotkać Deviljho chyba w MHTri. Wrzucam trailer:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja  mam 280h i 132HR. Contentu jest imo akurat dla kogoś kto nie miał wcześniej doczynienia z serią. Kupiłem plusa na 3mce dla tej gry i przesadziłem. Miesiąc by styknął. W sumie to kupiłem konsolę na miesiąc ale i tak nie żałuje gra ma świetny sytstem walki jednak nie ma na czym go używać bo potwory tylko stoją i czekają na w(pipi). Z ciekawości aż włączyłem 4u i teostre na high ranku, pomimo 350h na savie nie dałem rady za pierwszym razem ubić a w world wersje Tempred bije poniżej 5 minut.

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj zaczynam swoją przygodę, od kilku dni obczajam filmiki żeby pomóc sobie w decyzji jaka bronią grać.

Myślę że na pierwszy ogień pójdzie Charge Blade, wiem że jest dosyć ciężka do opanowania dla kogoś kto nigdy wcześniej nie grał w MH ale strasznie mi się podoba. 

Najwyżej się odbije i będę próbował wszystkiego. 

Odnośnik do komentarza

Tempered Zyrafa czyli po japonsku Kirin ubity za drugim podejsciem bez straty zycia. 

Polecam

- walczyc tylko i wylacznie na tej duzej otwartej arenie

- miec przy sobie Vitality i Thunderproof mantle

 - nauczyc sie jego atakow, kiedy poprzez jego zachowanie jaki robi i jak je omijac

- grac defensywnie, ominiecie ataku i szybka kontra bo po praktycznie kazdym ataku ma cooldown i mozna wsadzic te 1-2 hity i przejscie do defa czyli gonienia naopkolo zyrafy. 

- grac solo, bo nieogarow randomow zyrafa potrafi wszystkich zabic jednym atakiem

 

Cudowna giera :banderas:

bgbRj.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...