Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

No sleep bombing z pewnoscia mega wchodzi na kirina, ale ze gram LSem i z lenistwa nie uzywam jeszcze nic poza tym to po przetestowaniu roznych wariantow w tym zakresie na high rankowym kirinie, wpadlem na ten i wydal mi sie najbezpieczniejszy biorac pod uwage wpisy o tym jak potrafi przypier.dolic. Glowna proba odbyla sie na tempered i wjechala jak w maslo takze aj wery hepi.

Odnośnik do komentarza

Passa trwa, po kirinie odblokował się quest z 4 potworami na arenie do zrobienia w 25min. Weszło 40sekund przed końcem, ale te gadki z całą wsią po quescie to niezły troll. Teraz nie wiem co zostało chyba tylko ten quest za 100HR. Jadę dalej z bitem, 140h i nudy nie czuję, jest dobrze.

 

Odnośnik do komentarza

Również położony pierwszy, jaki się napatoczył na ekspedycji. Ależ on wygląda :obama:

 

No i w końcu dobiłem do hr49 i niesławnego tempered kirina, ale że trochę zmęczony byłem, to bez nadmiernego kombinowania poszedłem na niego w tym co miałem- Baselowej zbroi i gsie z Nergi... Ależ go zjechałem, raz mnie scartował, guts nie uratowało, bo mi stuna wbił i poprawił szybko, ale ogólnie to walka była raczej ciągle pod mą kontrolą. Aż dziw bierze, że taką opinię zdobył, ale może to wina tego patcha nowego. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
18 minut temu, Pupcio napisał:

A jak już stworek jest blisko zgonu to na minimapce pojawia się czaszka przy stworku

 

ehh no tak bo gracz nie ogarnie po animacji kiedy potwór jest na wyczerpaniu, trzeba było dać jeszcze śliniaczek 

 

kiedys to było

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja żeby mieć quest ze zwykłym jho zabiłem go na expedycji.

Warto robić ten event z Tempred Jho. Ma w tym queście dużo HP ale często dropi kamienie do augmentacji broni, częściej niż eldery.  

Jego zbroja jest totalnie do dupy nawet jedna jej część nie będzie przydatna do niczego.

 

Bronie są fajne ale imo tylko w setach z Maximum might żeby zniwelować dużą negatywną affinity. Na razie zrobiłem 4. Najlepsze to imo HH i SA. Reszta dyskusyjna ale jak najbardziej endgejmowa. 

Sam Deviljho jest świetny tylko, że taką trudność to powinny mieć moby na Low Ranku, a nie dinozaur dodany 2mce po premierze.

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ragus napisał:

Nie. 

 

Widać ile zostało gdy zaczyna utykać albo gdy dostaje furii. To są znaki, że mało i że trzeba bić :cool:

Furia to akurat się załącza po kilka razy w walce także tak sobie, pod koniec hp załącza się gęściej więc to jako tako daje znać, że już blisko.

2 godziny temu, Pupcio napisał:

Ja to nie wiem jak było kedyś bo grałem tylko w demko którejś części na psp ale chciałbym żeby dało się wyłączyć te obesrane świetliki. 

Każdego te świetliki wkur.wiają na początku ale po jakimś czasie widać, że to nie jest już psp z prostą jak drut mapką i bez świetlików możnaby ze 20minut biegać by w ogóle wystartować z walką.

 

 

U mnie dobija 200h powoli. Wszystko wyczyszczone. Został jeden quest 9* do odkrycia na 100HR, a mam gdzieś 62, zacząłem klepać arenę dla coinów potrzebnych do LSa, ciągle nie nudzi.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...