Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Jedni hejtują gatheringi, ja sobie właśnie wyobraziłem kradzież jaj, pierw zwabiając jakiegoś gościa do gniazda rathalosa i w czasie gdy oni by się naparzali, my szukamy jaja i wiejemy... Bez loadingów, z Rathalosem na karku. Na moje to ma potencjał na najbardziej hardkorowe misje tego typu.

 

No i bardzo mi się podoba ten nowy drome, mam nadzieję, że kolejne to nie będą zwykłe reskiny jak z Giadromem i Great Jaggim.

Odnośnik do komentarza

hm no mi on bardziej przypomina royal ludrotha, nawet ma taki sam atak z turlaniem na na boki

 

dromy to te "raptorki"

swoją drogą great baggi potrafił być całkiem spory

d8d42096.jpg

 

dlatego wydaje mi sie że jeśli już to tyranozaur może być jedo odpowiednikiem, a ten żółty jaszczur odpowiednikiem ludrotha - czyli oba  jedne z pierwszych większych wrogów

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Też ogrywam teraz 4U ciężko idzie, Generations było prostsze bo miało darmowe uratowanie dupy w postaci 2 skilli z evade + nietykalność totalna ze stylem adept. Upośledziło to mojego skilla. Zapomniałem jak ustawiać się do moba żeby nie dać się trafić bo z adept evade leciałem na główkę w moba podczas jego ataku, a okno nietykalności było ogromne.

 

Daj ktoś linki w HD gameplayu MHW dzisiejszego bo streama oglądałem na komórce.

Odnośnik do komentarza

bardzo ładne, widać też że chcieli pokazać inne bajery niż na japońskim gameplayu

fajnie że można odcinać ogony podczas siedzenia na potworze

no i w końcu lepsza jakość nagrania

 

bardzo ładnie

 

tu jeszcze troche analizy sprzetu na bazie nowego gameplayu

 

 

gdzie się podziały kolory?

 

są bardziej stonowane i realistyczne

 

mi sie bardziej podoba niż to oczo(pipi)ne żółte coś

monsterhunter42_thumb.jpg

 

zresztą pewnie będą też bardziej kolorowe mapy

 

 

przypominam też że MH już od jedynki był w miare stonowany

350px-Dl_s09.jpg

 

to dopiero na 3ds wylały im sie wszystkie farby

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że Capcom stać na stworzenie MMO w stylu FFXIV, gdzie będą raidy na 8 osób, handel i pvp. Przecież to by miało miliony graczy na serwerach, a pozostałe MH wyglądałoby biednie na tym tle. To byłby też raj dla Capcom, które uwielbia rukać na kasę, a MMO-sy to kopalnia mikrotransakcji i płatnych dodatków z dwoma nowymi questami i ubraniami.  Myślę, że Capcom widzi po Bethesdzie i Square-Enix że to opłacalny biznes. Stonowany świat ma trafić w gusta też europejskich graczy. Widać, że biorą się za to na poważnie ;)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja to sie w sumie troche przerazilem jak zobaczylem ten najnowszy gejmplej. Na poczatku bylem urzeczony, ale obawiam sie tego ze gra bedzie przesadnie casualowa, przegiete patenty ze wskakiwaniem na grzbeit i easy kill w wiekszosci przypadkow. Mam na uwadze to co Capcom zrobil z najnowszym SF i to nie dodaje otuchy. Oby magia MH nie zginela w gaszczu ulatwiajacych zycie nowosci.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...