Skocz do zawartości

Shadow of the Colossus Remake


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Yeti dzisiaj dokladnie w tym miejscu z 3 zdjecia dzisiaj sie bawilem z 5 minut w trybie foto xD chcialem ustawic na tapetke ale jednak doszedlem do wniosku ze te wodospady w ruchu robia zdecydowanie bardziej.

 

Gra wyglada naprawde pieknie, nawet w horizonie tak czesto sie nie zatrzymywalem zeby popodziwiac kunszt grafikow. Tutaj bardzo czesto sie to zdarza. Fantastycznie tez wygladaja te nadwodne  moczary/las i te przebijajace sie slonce. Cudo.

 

Dzisiaj dopiero zaczelem sie zastanawiac co to tak wszystko fajnie wyglada jak sie gra, jakos inaczej niz zawsze, a to po prostu brak huda w tej grze xd 

Odnośnik do komentarza

gra wygląda prawie jak symulator :)
wodospady z klimatów Islandii, trochę Norwegii, Nowa Zelandia ;) heh..
tylko 1 rzecz w grze mnie irytuje, skoro wszystko takie prawdziwe, wyważone, to czemu główny bohater miota się jak postać z gierki typu Ninja Gaiden :) szkoda że nie można w opcji ustawić responsywności, żeby postać reagowała łagodnie, gdyby tak jak konia, czuć było ciężar postaci którą się gra byłoby super, szkoda, muszę przywyknąć, albo chodzić fakt cały czas na zoomie ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dragen napisał:

gra wygląda prawie jak symulator :)
wodospady z klimatów Islandii, trochę Norwegii, Nowa Zelandia ;) heh..
tylko 1 rzecz w grze mnie irytuje, skoro wszystko takie prawdziwe, wyważone, to czemu główny bohater miota się jak postać z gierki typu Ninja Gaiden :)


To przeyebane mają w tej Islandii/Norwegii/Nowej Zelandii, jak im takie monstra depczą trawniki... "Prawdziwe/wyważone/symulator"...:yao:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Dragen napisał:

skoro nie zrozumiałeś to nie szydź ok? tylko kretyn wziął by to dosłownie..

Jeśli byłbyś w którymkolwiek kraju który przytoczyłem zrozumiał byś do czego piję, albo i nie? skoro czytam tego posta raz jeszcze śmiem wątpić, i nie wiem kto tu ma bardziej przeyebane..

 

Pisząc tak skonstruowane wypowiedzi sam pchasz się pod "szydera-train", więc wyluzuj, albo opuść internety - trochę dystansu, bo inaczej żyłka Ci pęknie.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia są bardzo dobre, ale nie ma róży bez kolców. Już wyjaśniam o co chodzi. Graficznie ten remake wygląda wręcz niewiarygodnie dobrze! Możecie mi uwierzyć na słowo. W trybie kinowym w 4k +HDR grafika i ogólne wrażenia ściągają rajtki przez głowę!:obama: Niestety...tryb kinowy na dłuższą metę jest agrywalny ze względu na to, że bardzo szybko męczą się oczy i gra się przez to mało komfortowo. Dziś przejdę na tryb zwykły 60 fps i zobaczę jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Gram w trybie kinowym, pomimo posiadania ekranu 1080p i faktycznie grafika wyrywa z butów :fsg: Kompletnie nowe doznanie, acz i tak zazdroszczę wszystkim, którzy grają dopiero po raz pierwszy. Powalenie przynajmniej kolosa przed snem jest tym, co uskuteczniam w ostatnich dniach. :good: Narzekań na Agro nie rozumiem - jak dla mnie jedna z lepszych kobył, jakie widziałem w grach. W kolejnym przejściu wypróbuję 60fps i nieśmiało myślę też o platynie - jest jakoś specjalnie trudna? Na razie nieco deprymuje mnie jedynie trofeum za speedrun poniżej jakiegoś tam czasu. :/

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mani napisał:

Widze po allegro, że Janusze się obudzili i podnieśli ceny wersji na PS2. Sytuacja podobna jak przy premierze Crasha.

Norma. Remaster gowa tez mocno w gore poszedl. Kosztowal 60zl juz.

 

Zebrane ogony 10

Zebrane owoce 44

 

Ciekawe jak wyglada stosunek miary chwytu do max zdrowia bo farmienie owocow zdecydowanie latwiejsze niz ogonow.

Odnośnik do komentarza

Za to jaszczurek wybiłem sporo, ale jeszcze żadnej ze srebrnym ogonem :c

 

W ogóle możliwość złapania ryby za ogon i pływanie z nią xd Ta miejscówka przepiękna jest swoją drogą. Z tego co się orientuję, to można w sumie z trzema zwierzętami coś zrobić, chyba nawet pucharek za to jest.

Odnośnik do komentarza

No ja tez jaszczurek sporo, mam na mysli te ze srebrnym ogonem z nimi ciezej. Zawsze sie kreca przy oltarzach ale po jednej sztuce :/

 

Z ryba ogarnalem przypadkiem , beke mialem. Mozna napewno z jastrzebiami tymi chyba co sie kolo nas kreca polatac. Chyba trzeba galopowac na agro wstac na jego grzbiecie i skoczyc i sie zlapac. Ze dwa razy probowalem i nie wyszlo xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...