Skocz do zawartości

Shadow of the Colossus Remake


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
W dniu 10.02.2018 o 12:30, kazuyoshi napisał:

No pikny rimejk.

Sony powinno teraz iść za ciosem i zlecić także rimejk Jaka i Daxtera. Zapewne taki Rimejk odniósłby sukces i może po długich latach bez owocnego oczekiwania zobaczylibyśmy wreszcie zapowiedź godnej kontynuacji.

Tylko kto miałby być odpowiedzialny za nowego Jaka? 

 

Czasem bardzo dobrze, że wychodzą takie remake'i 

 

Cytat

Shadow of the Colossus' PlayStation 4 remake has topped the UK charts with sales that dwarf those of the game's original release.

The number of physical PS4 copies sold was 73 per cent up on the game's original PlayStation 2 release all the way back in February 2006.

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jeeea, Trzeci Kolos leży na Normal Time Attack, potrzebowałem 4 prób, czas 4:46. Zaoszczędziłbym z 40 sekund ponad, gdyby nie to, że po wbiciu w łeb i w brzuch zostało jeszcze pół centymetra paska i musiałem znowu włazić na głowę XDDDDDDDDDDD :obama:

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

O skurwysynu, udało mi się go pokonać bez rozbijania nadgarstka, o kurwa, o chuj, spocony jestem cały i się trzęsę, ale udało się :obama::obama::obama: I beczułka, bo jeszcze w czasie 5:56 XD Jestem bogiem.

Odnośnik do komentarza

Pamietaj ze czekaja na ciebie jeszcze przyjemnosci na hardzie tt :D

U mnie tt na hard zaliczony, zaliczylbym tez trofik bez zginiecia bo po zebraniu rzeczy za tt w postaci plaszczy, masek i mieczy gra staje sie very easy ale walac sie z jakze by inaczej 3 kolosem jakos mi sie zczepil gostek i wyladowal prosto pod stopa kolosa i zginalem bo wtedy jest sie na hita :yao:

Odnośnik do komentarza


Finałowy kolos - nie wyobrażam sobie tego robić w TT nawet na normalu. Ten ułamek sekundy, gdzie możesz stanąć na jego dłoni i posłać strzałę w ramię, by wymusić kolejny ruch - to jest taki random, że nie ma opcji, bym się bawił w zabijanie na czas. Jeszcze najczęściej Wander odwrócony jest w przeciwnym kierunku, więc nie ma opcji, bym zdążył przy tak małym gripie, jaki mamy w TT.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Wredny napisał:


Nie wyobrażam sobie tego robić w TT nawet na normalu. Ten ułamek sekundy, gdzie możesz stanąć na jego dłoni i posłać strzałę w ramię, by wymusić kolejny ruch - to jest taki random, że nie ma opcji, bym się bawił w zabijanie na czas. Jeszcze najczęściej Wander odwrócony jest w przeciwnym kierunku, więc nie ma opcji, bym zdążył przy tak małym gripie, jaki mamy w TT.

Przeciez jak go zranisz w ta dlon to on trzyma ja w gorze tak ze 10 razy mozna trafic na luzie w ramie, w dodatku w tt jest kupa czasu. Nie ma zadnego problemu z tym bossem w remasterze w time trialu. 

Mozna nawet zleciec na dol kilka razy i nic sie nie stanie.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Wyniki sprzedaży z rynku brytyjskiego napawają optymizmem. Tam, licząc wyłącznie pudełka, Shadow of the Colossus zadebiutował na pierwszym miejscu, zrzucając z podium Monster Hunter World. Remake stworzony przez ekipą Bluepoint zanotował start lepszy o 73% niż wersja na PS2. Jednak tutaj ciężko się zachwycać bez twardych danych, zwłaszcza, że Shadow of the Colossus na PS2 po prostu sprzedał się bardzo słabo.

Niemniej, Shadow of the Colossus ląduje na pierwszym miejscu, wyprzedzając UFC 3 oraz Monster Hunter World. Poniżej pełna dziesiątka najlepiej sprzedających się gier w UK (licząc tylko pudełka).

Shadow of the Colossus

UFC 3

Monster Hunter World

FIFA 18

GTA V

Call of Duty: WW2

Mario Kart 8 Deluxe

Super Mario Odyssey

Assassin's Creed Origins

The Evil Within 2

http://www.pssite.com/news/61376/shadow-of-the-colossus-z-bardzo-dobrym-debiutem.html

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
3 godziny temu, kanabis napisał:

Pamietaj ze czekaja na ciebie jeszcze przyjemnosci na hardzie tt :D

U mnie tt na hard zaliczony, zaliczylbym tez trofik bez zginiecia bo po zebraniu rzeczy za tt w postaci plaszczy, masek i mieczy gra staje sie very easy ale walac sie z jakze by inaczej 3 kolosem jakos mi sie zczepil gostek i wyladowal prosto pod stopa kolosa i zginalem bo wtedy jest sie na hita :yao:

Ty no to mogłeś po prostu wyłączyć grę szybko i byłoby git. Tak samo miałem, jak skoczyłem z kanionu do morza i zginąłem. Szybki reset gry i trofeum za brak śmierci potem wskoczyło.

 

A jak inaczej waliłeś tego 15 w dłoń? Schodząc od góry? xddddd On normalnie daje tak z 2 sekundy otwartej dłoni, żeby się zaczepić.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 godziny temu, YETI napisał:

Wyniki sprzedaży z rynku brytyjskiego napawają optymizmem. Tam, licząc wyłącznie pudełka, Shadow of the Colossus zadebiutował na pierwszym miejscu, zrzucając z podium Monster Hunter World. Remake stworzony przez ekipą Bluepoint zanotował start lepszy o 73% niż wersja na PS2. Jednak tutaj ciężko się zachwycać bez twardych danych, zwłaszcza, że Shadow of the Colossus na PS2 po prostu sprzedał się bardzo słabo.

Niemniej, Shadow of the Colossus ląduje na pierwszym miejscu, wyprzedzając UFC 3 oraz Monster Hunter World. Poniżej pełna dziesiątka najlepiej sprzedających się gier w UK (licząc tylko pudełka).

Shadow of the Colossus

UFC 3

Monster Hunter World

FIFA 18

GTA V

Call of Duty: WW2

Mario Kart 8 Deluxe

Super Mario Odyssey

Assassin's Creed Origins

The Evil Within 2

http://www.pssite.com/news/61376/shadow-of-the-colossus-z-bardzo-dobrym-debiutem.html

Przecież pisałem już o tym yeti ogar

Odnośnik do komentarza

Co dają ogony ze zwykłych jaszczurek? Bo wiem ze te świecące wydłużają stamkne a zwykle?

 

natknalem się jesscze na beczuszke z tlg:d No piękna jest ta gra. Dziś trochę poleciałem z kolosami i zamiar biegać przez 2 godziny bez celu powalczyłem trochę i chyba 5 lub 6 jest na liczniku. Ani razu nie zginąłem no może raz w przepaść bo się na widoczki zapatrzyłem ;p przez ta grę ściągnąłem tlg z olx bo chce mieć jednak gry tego uedy;p może przygoda z trico mnie nie porwała tak cienie kolosów to dla mnie miazga i dzięki nim płytka z kotopsem zostaje w kolekcjo. A walka z latającym czymś nad jakaś zatopiona świątynia bo po prostu bajka, cud miód malina ;p jeden z tych gier które można wrzucić w kategorie sztuki 

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rozi napisał:

Ty no to mogłeś po prostu wyłączyć grę szybko i byłoby git. Tak samo miałem, jak skoczyłem z kanionu do morza i zginąłem. Szybki reset gry i trofeum za brak śmierci potem wskoczyło.

 

A jak inaczej waliłeś tego 15 w dłoń? Schodząc od góry? xddddd On normalnie daje tak z 2 sekundy otwartej dłoni, żeby się zaczepić.

Nie pomyslalem o tym, nawyk z from software gdzie autosave szedl od razu po smierci.

 

Co do 15 no tak jak piszesz. Jak spadlem to od nowa cala sekwencja z wspinaczka na most xd no ale dobrze ze powiedziales to przynajmniej jak bede ogarnial tt na normalu to sie mniej upoce. No to w sumie chyba tylko 3 w tt taka ciezka reszta lajtowa. Choc i z tym latajacym troche sie powkur.wialem bo malo gripu dali i czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

W sumie ta 3 nie jest taka trudna, chyba, że na hardzie się coś zmieni. Jak się zaczyna walka, to czekam na niego aż podejdzie i wbije maczugę w ziemie, potem obiegam go i staję na tym żelaznym okręgu. Zapierdala maczugą, pękają mu bransolety, od razu po scence przesuwam się w prawo, uderza znowu, tym razem obok okręgu, wbiegam na maczugę, a potem wiadomo - po ręce, na łeb. Dźgam po łbie zjeżdżam na triceps (bo na hardzie rozumiem jest tam jeszcze jeden punkt witalny?), dźgam, a potem na brzucho. Staminę odnawiam biegając po plerach, a na dole to wiadomo - na tym balkoniku. Taka moja strategia, a co wyjdzie w praniu, to zoboczym xd Najgorsze było jednak wskoczenie na łapę bez rozbijania bransolety, bo trzeba było mieć idealny timing.

Odnośnik do komentarza

No, kamera tez nie pomagala w tych skokach na bransolete. Nie wiem ciezko mi porownac bo jak pisalem zaczalem z doopy strony od hard. Problem byl z tym tricepsem bo leb czy brzuch dosyc latwo odpoczac ale na tricku strasznie szybko spada grip w dodatku jest go niewiele. A z uwagi na czas nie ma szans raczej zeby jakos wrocic naladowac grip na plecach. Zreszta sam sie przekonasz, kiedy zaczynasz tt na hard? Bo jestem ciekaw jaka jest roznica w stosunku do normal

Odnośnik do komentarza

Dobra normal tt zaliczony. Wszyscy padli za pierwszym 3 i 15 za drugim. Wydaje mi sie ze jest ewidentnie trudniej na hardzie w tt. 

16 godzin temu, Rozi napisał:

Chyba możemy się pożegnać z platyną póki co, bo trofeum za ubicie Ósmego Kolosa zanim się obróci jest zglitchowane. Dwa razy to zrobiłem i pucharek nie wpada, ech.

Lol wlasnie sprawdzilem i mam to trofeum, nawet nie wiem kiedy wpadlo.

Odnośnik do komentarza

Uuuuuu, trofik Resist the Wrist (3 kolos) to srogi hardcore. Sześć godzin już to męczę :) Na filmikach z YT wydaje się to banalne, ale w rzeczywistości to wyzwanie dla mega cierpliwych. Czuję że do wieczora mi się uda. Mam już optymalny schemat i powtarzam do bólu sekwencję. Mam nadzieję że trofik za 8 kolosa jest łatwiejszy :) W sumie platyna wydaje się łatwa, choć ma kilka upierdliwości jak to albo czasówki na hardzie i upierdliwą staminę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.