Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ale prosze trzymajcie się poprawnej nomenklatury i zmiencie nazwe tematu na 

 

Pro Evolution Soccer 2018 albo chociaż PES 2018

 

bo mnie mój apsberger nie daje życ jak widzę nazwę tego tematu :usmiech:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jest gemplej z nowego pesa 

 

Z tego co ziomek mowi,na szybko

 

nr 1 to dla nich w tym roku granie ONLINE bardziej poprawa,pod koniec lipca bedzie OPEN BETA trybu online,skupiaja sie na PES LEAGUE

nr 2 to zmiana statsow,albo wyrownywanie statsow do slabszej druzyny,zalozmy ziomek gra Realem,ty Interem,grajki z slabszej druzyny dostaja boosta do stasow (prawie jak handicap w fut tylko tam sie tym nie chwala ;) .Ziomek mowi,ze gra ma byc bardziej skilowa,no zobaczymy jak mi Ronaldo znowu bedzie walil 5 glowek na mecz..

A tak to nowe animacje,nowe oswietlenia,i takie tam.

Odnośnik do komentarza

To w sumie ciekawe, bo w poprzednich edycjach raczej nie skupiali się na online, nawet nie było podobnych deklaracji jak wyżej. Jeżeli faktycznie to ogarną, to może znowu zakoleguje się z plejką. 

 

Niech tylko ograną te główki, bo za dużo ludzi z top 500 (w MC) gra na "sposób" i człowieka czasami krew zalewa jak na starcie widzi, że ma wysokorankingowego typa, który 99% bramek zdobywa po wrzutkach. Z góry wiadomo, jak będzie wyglądał ten mecz. W każdym innym przypadku 2017 była grą bardzo dobrą pod względem mechaniki. 

Odnośnik do komentarza

Pozwolą, ale może się okazać, że to jednak nie będzie taki samograj, raczej stawiam na przydatnego piłkarza w pierwszej fazie budowania zespołu z OVR na poziomie 75 (co i tak jest z dupy). Ogólnie sprinterzy -nawet w poprzedniczce, w której mieli fory względem obrońców- bez techniki są trochę bezużyteczni, a raczej z Bolta nie zrobią Ronaldo czy Robbena. 

 

Z tego co widzę na gameplayu coś grzebali przy grze ciałem, zawodnicy wydają się mocniej trzymać na nogach i łatwiej robią kółeczka kiedy mają kogoś na plecach. Widać też trochę zmian w animacjach (te bramkarzy, puki co niedopracowane i za bardzo widać przejścia pomiędzy nimi).

Odnośnik do komentarza

No i byłbym zapomniał, w tym roku to PC ma dostać najlepszą wersję gry według info Konami. Przynajmniej w kwestii technicznej, bo nawiązali wspópracę z Nvidią. Jeżeli dotyczy to również silnika fizycznego i w końcu wersja na PC pod tym względem będzie równa tej na konsole, to  :banderas:

 

Żałuję, tylko, że będę musiał wydać też kasę na przenośną fifkę, bo Konami nie ogarnia Switcha :/

Odnośnik do komentarza

Według Eurogamera nowy PES jest wolniejszy i bardziej taktyczny od 2017stki. Główki wymagają teraz lepszego timingu oraz ustawiania się niż uprzednio. Piłka już się tak nie klei do nogi, podania nie są już takie automatyczne, ale też szybcy piłkarze nie są już tak doganiani przez wolnych. Sporo większy nacisk położono na grę ciałem, walkę o pozycję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...