Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

strasznie fajnie mi się gra online, dużo przyjemniej no bo te serwery teraz może jeszcze niezapchane ;) jedna ogromna rzecz przez to się zmieniła - mozna spokojnie wytrzymać ostry pressing i rozklepać - co wcześniej głównie przez lag było niemożliwe - teraz masz auto shielda i czołgi typu Pogba wyblokują każdą próbę odbioru piłki i strząsają sobie typów bez problemu

 

miałem kilka łatwych meczy gdzie grałem z kimś początkującym ale grałem też z kilkoma master passerami ;) i były bitwy na posiadanie piłki :P takie mecze to ja grałem ostatnio w...PES 6, dawno tego nie było :]

 

jak te serwery wytrzymają napór to będzie extra wakacyjne tłuczenie tej betki :P

 

spoiler : Francja jest lepsza od Bazylów :] a Griezi to monstrum z tym szybkim depnięciem :]

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

chyba ovr 81, finishing bez sprawdzania myślę że marny, bo psuje mi sam na sam jak jakiś niewyrobiony młokos z jakiegoś Monako lel, ale jeśli jakiś grajek ma dużo pkt w explosive speed to polecam mijać ludki z burstem R1x2, Griez albo Pogba odjeżdżają jak z rakietą w dupsku

 

3 vs CPU to jest tryb złoto, raz miałem tak że grałem z jakimiś prosami i leciały klepki i kombinacje jak z kosmosu i wszystko było proste, natomiast potem dobrało newbies i trzeba było robić grę w pomocy, naprawiać dziury w obronie i jeszcze coś strzelić z przodu...dużo śmiechu i zabawy mam w tym trybie, niech jeszcze zadziała 3 graczy vs 3 graczy to już w ogóle będzie masarnia

 

wszystko oceniane, jakieś tam pkty do stylu się dostaje (sprawdza ci gierka twoją skuteczność, czy dobrze podajesz i bronisz ;) jaja niezłe)

 

takie tryby to ja rozumiem! oczywiście niezbędne było lepsze online i w becie jest bardzo miodnie głównie dlatego że lagów brak i można pokazać swoją piłkę :>

Odnośnik do komentarza

- online dziala super

- bardzo wolna rozgrywka

- swietne animacje

- oslabiono glowki przy centrach czyli najwieksza bolaczke pes2017

- bramkarze czasem zachowuja sie dziwnie

- na linii bramkarze to cyborgi (4metry do bramki, bramkarz w drugim rogu, strzelam, a on rzuca sie jak malpa i wybija)

- dobry drybler bedzie robil jesien sredniowiecza z obrony (hi pajgi)

- zbyt baloniasta jak dla mnie fizyka pilki

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jestem pozytywnie zaskoczony. Gra chodzi płynnie. Bardzo wiele przyjemności daje stworzenie akcji z klepki, uważam że jest to w końcu czas aby wrócić do serii po wielkiej przerwie od PES . Animacje zawodników mega, jedyne co mnie martwi to obrana która daje wrażenie dosyć drętwej. Jak już ktoś wspomniał dobry drybling zmiana kierunku biegu i rozpykana obrona. Chyba że z przyzwyczajenia z fify zaszły u mnie tak daleko że mam dysfunkcję odnośnie sterowania w tego typu grach ;p

Odnośnik do komentarza

Pograłem dwa mecze bo matchmaking trwał wieki, cóż gra się dobrze ale bez jakieś obsrywy bo jeszcze nie znam meandrów system bo w tym roku głownie fifa była grana i brakuje mi klika ficzerów, ale akcje buduje się fajnie i animacje nie wyglądają tak pokracznie jak w 2017. Oczywiscie gry nie kupie (chocbym się zesrał to i tak nie wygram z pajgim). 

Odnośnik do komentarza

To wypowiem się i ja, pogralem trochę i przy pierwszym odczuciu było dziwnie, jakbym nie grał w pesa, bardziej przypominało mi to fife tempem rozgrywania i baloniastą piłką, ale zbiegiem czasu coraz więcej smaczków i widzę potencjał, jest bardziej symulacyjnie, podania niedokładnie, zastawianie się, kiwki, oby nie było załatwo w ataku, zauważyłem że ciężej zaskoczyć bramkarza z pola karnego niż za pola, idzie ładnie uderzyć z daleka, ale bramkarze znów piąstkują przed siebie, na plus walka w powietrzu i dużo ciężej strzela się z główki

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

No po kilkunastu meczach mam podobne wrazenie, jest wolniej, bardziej realistycznie, jest wiecej czasu na rozegranie. Nie jest zle jak po pierwszym wrazeniu , jest po prostu inaczej. Ale bramkarze dalej maja czesto dałna i przy mlynie w polu karnym udaja malpe. Na plus wlasnie glowki , strasznie mnie to wkur.wialo w 2017. Na minus za to to ze takiego neymarka strasznie ciezko zatrzymac czy odebrac mu pilke. Przekoksowany jest jesli o to chodzi

Odnośnik do komentarza

No po kilkunastu meczach mam podobne wrazenie, jest wolniej, bardziej realistycznie, jest wiecej czasu na rozegranie. Nie jest zle jak po pierwszym wrazeniu , jest po prostu inaczej. Ale bramkarze dalej maja czesto dałna i przy mlynie w polu karnym udaja malpe. Na plus wlasnie glowki , strasznie mnie to wkur.wialo w 2017. Na minus za to to ze takiego neymarka strasznie ciezko zatrzymac czy odebrac mu pilke. Przekoksowany jest jesli o to chodzi

No ale przecież tak samo jest w rzeczywistości, nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...