Skocz do zawartości

Metroid Prime 4


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, zdrowywariat napisał:

Mi szkoda w MPT menu z jedynki, które było zjawiskowe, od początku po sam start robiło. Pamiętam jak siedziałem ze szczeną przy podłodze przez kilka minut. I już wiedziałem, że czeka mnie coś niezwykłego, podobne uczucie miałem po wyjściu z bunkru w BOTW.

Nawet nie wiedzialem, ze w Trilogy to wycieli. Az musialem na youtube sprawdzic. Mega poracha. Za czasow GC, opening i menu wgniatalo w fotel. Po jego obejrzeniu do razu czulo sie w kosciach, ze ma sie do czynienia z czyms wyjatkowym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2018 o 17:51, chrno-x napisał:

To zależy na jaką platformę trafią. DKTF nie jest stricte nastawiony na niedzielniaków, którzy ledwo sobie z padem radzą i liczą na same wygody w grze jak to ująłeś, tak jednak wersja na Switcha już przebiła łączną sprzedaż na Wii U (a port ten ma zaledwie parę miechów) Z Bayonettą było podobnie. Breath of the Wild to chyba najtrudniejsza Zelda od wielu wielu lat a jednak sprzedała się już w 10mln na samego Pstryka. Kwestia dobrego marketingu i normalni gracze zwrócą uwagę na tą serię bo akurat Switch potrzebuje trochę bardziej core;owego mięska. 

 

WTF?! Breath of the Wild najtrudniejszą Zeldą od wielu lat?  Przecież jest dokładnie na odwrót. BotW to jedna z najłatwiejszych Zeld jaka do tej pory powstała.
Port DKTF na Switchu ma Funky Kong/Mode, który mocno obniża poziom trudności. Zamienia gierkę dla miłośników wyzwań na platformówkę dla casuali. Design tylko potęguje to przeświadczenie.
Z Bayonettą jest inaczej - nie zdecydowano się na żadne ułatwienia w słyczowej konwersji. Sprzedaż Bayonetta2 wcale nie jest taka duża jak się wydaje. Ten słynny wykresik, który pokazuje wyższą sprzedaż na Switchu w premierowym okresie świadczy o czymś zupełnie innym. Przy bazie 6 mln konsol WiiU sprzedało niecałe 300 tys kopii gry, natomiast Switch z bazą 15mln urządzeń sprzedał niecałe 400 tys kopii (tylko niecałe 100 tys więcej). W rzeczywistości to na WiiU Bayonetta2 sprzedawała się lepiej w analogicznym okresie.
Ogólnie wydaje mi się, że poziom trudności w produkcjach zalicza spadek. Czy to Super Mario Odyssey, czy to Xenoblade Chronicles 2. A takie akcje jak Pokemon LetsGo to chyba najlepszy dowód na to, że Nintendo zależy bardziej na niedzielniaków, aniżeli na zadowoleniu core'wych graczy. Choć pewnie i dla nich coś się kiedyś znajdzie. Ale czy to będzie właśnie nowy Metroid?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

200.gif

 

Dalej to dla mnie jakaś abstrakcja, że metroid wraca na salony i ma być głównym argumentem na 2019 rok. Oczywiście szalenie by mnie to ucieszyło, ale dalej mam wrażenie, że to się nie dzieje.

 

No nic, idę spać i liczę że rano zobaczę Samus biegającą po planecie z wieżami, a głównym gimmickiem będzie rzucanie hełem, który ma takie oczy:

 

51xLcUUEEzL._SX425_.jpg

 

a tak serio to boje się, że coś spier,dolą xd

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hahahahaha

 

Dwa lata w dupe i pewnie iles tam lat pracy nad czyms retro bo pewnie bezczynnie nie czekali az wleci im ratowanie gierki xddd

 

No to bedzie sztos w 2022 xddd

 

Reggie czasem nie wspominal niedawno ze developing idzie do przodu, nawet maja wstepna date kiedy chca to wydac ale nie moze ujawnic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...