Skocz do zawartości

Nintendo Switch Online - problemy itd.


blakuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam wszystkich jestem nowy na forum:) Mam pytanie odnośnie voice chatu, wyczytałem że bedzie potrzebny discord, bo aplikacja nintendo jest nic nie warta.Czy jest możliwość rozmowy przez discord np.ze smartfona i jednoczesnego słyszenia dzwięku z gry na słuchawkach? czy potrzebny będzie taki headset https://allegro.pl/hori-splatoon-2-headset-sluchawki-nintendo-switch-i7027205845.html ?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Blubber89 napisał:

Czy używacie adaptera lan do pstryka? Jeśli tak to czy jest sens dawać 100 zł za ten dedykowany hori? czy może lepiej kupić tańszy ...?

Wystarczy Ci abyś dorwał taki adapter do Wii ew. Wii U. Będą tańsze a funkcjonalność taka sama.:sir:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Hej! Piszę w sprawie Diablo 3.
Staram się dopiąć do kogoś na początku przygody w szybkiej grze. Niestety, nigdzie nie widzę opcji w której mógłbym się przyłączyć do jakieś drużyny. Jestem widoczny publicznie i tyle... mogę jedynie zaprosić znajomych, których niestety nie mam. Będę wdzięczny za wskazówki.
A może ktoś zaczyna grę w Diablo 3 w trybie przygody? Chętnie pobiegałbym z kimś online.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej! Od 2 dni w mario kart 8 nie mogę podłączyć się do gry online. Mam ciagle błąd „unable to connect to the other consoles, please try again later” o nr 2618-0516.
Problem występuje na każdej możliwej sieci wi-fi jaka testowałem :/
Usunąłem i wgrałem gierkę, jednak nic się nie poprawiło.
Konto nintendo online niedawno przedłużone na rok.

Ktoś mial podobnie?
Jestem załamany... ostatnio dużo grywałem w karta i z dnia na dzień czułem jak się rozwijam.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Cyjanon napisał:

Hej! Od 2 dni w mario kart 8 nie mogę podłączyć się do gry online. Mam ciagle błąd „unable to connect to the other consoles, please try again later” o nr 2618-0516.
Problem występuje na każdej możliwej sieci wi-fi jaka testowałem :/
Usunąłem i wgrałem gierkę, jednak nic się nie poprawiło.
Konto nintendo online niedawno przedłużone na rok.

Ktoś mial podobnie?
Jestem załamany... ostatnio dużo grywałem w karta i z dnia na dzień czułem jak się rozwijam.

 

 

https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/22541/session/L2F2LzEvdGltZS8xNTUyNjkwMjU1L2dlbi8xNTUyNjkwMjU1L3NpZC9mVThkeDVmaGV4eFlUZEVWWiU3RXFDUGRvWXNlM0RQTVo4ZWFGcGJ4bEJpMWZ0dGxiZU5TYVlvbk1SUW5NcThrMFpKaDRvYXV3MnNNTHdReXN2RU5WODZiM1Z1TkZUVHVucFNWc3VZcER0RXBRd3VlUyU3RUNBWnNXWjFRJTIxJTIx

 

W skrócie sprawdź na Switchu jaki łączy Ci typ Nat.  Musisz mieć najlepiej typ A lub B. Spróbuj przywrócić router do ustawień fabrycznych lub spróbuj kilkukrotnie go wyłączyć i włączyć. Mi pomaga np. całkowite usunięcie połączenia z routerem do switcha i ponowna próba połączenia się z danym routerem. Ogólnie błąd dotyczy nie tylko Mario Karta ale także innych gier i jak wpiszesz nr błędu to będziesz miał dziesiątki forów, gdzie ludzie opisują co robili aby wyeliminować problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.