Skocz do zawartości

Nintendo Switch Online - problemy itd.


blakuś

Rekomendowane odpowiedzi

Oplata nie jest faktycznie wysoka ale ja tego nie kupie tak jak nie kupuje tanich np. chinskich podrobek. Moge placic, nawet wiecej ale za dobra oferte. 

Tutaj dostaje tak naprawde garsc prawie niegrywalnych staroci, save w chmurze dla wybranych gier i oczywiscie mozliwosc grania online, wali mnie to ostatnio gram tylko w paladins.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Strife napisał:

Tak Was czytam i te wasze narzekania, ale pewnie jeden z drugim i tak będzie bulił za tego online :Coolface:

Wydaje mi się, że jesteśmy już tak przyzwyczajeni do subskrypcji wszystkiego, że te wizje martwego online są przesadzone.

Odnośnik do komentarza

Niby dlaczego? Przecież porty z poprzedniej konsoli na nowej to nic nowego w naszej branży od zeszłej generacji

1 minutę temu, pajgi napisał:

Wydaje mi się, że jesteśmy już tak przyzwyczajeni do subskrypcji wszystkiego, że te wizje martwego online są przesadzone.

 

też szczerze wątpię, żeby nagle online wymarło bo nikt nie wykupi abonamentu, który kosztuje ułamek tego co chętnie opłacany na świecie Plus czy Gold. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rayos napisał:

Niby dlaczego? Przecież porty z poprzedniej konsoli na nowej to nic nowego w naszej branży od zeszłej generacji

 W sumie tak, jak myślę o takim Okami chociażby to rzeczywiście tak jest, ale bez przesady. Rozumiem, że raz zremasterują jak chociażby The Last of Us, które się pojawiło na przełomie generacji i nie wszyscy mogli ograć, ale wydawanie tej samej gry jako port remastera? Gruba przesada ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, szurubur napisał:

Niby tak ale mimo wszystko trzeba tych ludzi mieć albo kombinować z obcymi. Zresztą nie zmienienia to faktu, że bez kombinatorstwa to ta cena jest chora. 

Przecież roczny plan kosztuje 20 dolarów - to jest chora cena?

Odnośnik do komentarza

Rayos powiedz mi co ta oferta ma do zaoferowania, że nintendo chce za to pobierać pieniądze i uważasz, że jest to uzasadnione na obecną chwile? 

Sejwy w chmurze? Sorry ale microsoft daje to za darmo a sony poza chmurą pozwala na zgranie sejów na fizyczny nośnik. Utrzymanie serwerów? Daj spokój, przecież większość gier działa na zasadzie P2P, dodatkowo brak podstawowych elementów usług online czyli czat głosowy, wysyłanie wiadomości itp zwyczajnie albo nie istnieją albo są zacofane. Czyli pozostają stare gry popierdółki za które chcą 20 dolców... interes życia. 

 

Odnośnik do komentarza

nie uważam, żeby było uzasadnione. Dlatego też online wziąłem z cebulackiej rodzinki zapłaciłem całe siedemnaście i pół złotego na rok :) W sumie mi zależy tylko na większej ilości starych gier, niech dojdzie SNES, GB, itd. itp. i będę kontent. Do szcześcia nie potrzebuję komunikacji z uzytkownikami, a skoro w ramach tych starszych gierek mam mieć save w chmurze to spoko. 

 

Ale 20 dolców też mógłbym dać, to żaden pieniądz na roczną usługę :dunno: 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rayos napisał:

nie uważam, żeby było uzasadnione. Dlatego też online wziąłem z cebulackiej rodzinki zapłaciłem całe siedemnaście i pół złotego na rok :) W sumie mi zależy tylko na większej ilości starych gier, niech dojdzie SNES, GB, itd. itp. i będę kontent. Do szcześcia nie potrzebuję komunikacji z uzytkownikami, a skoro w ramach tych starszych gierek mam mieć save w chmurze to spoko. 

 

Ale 20 dolców też mógłbym dać, to żaden pieniądz na roczną usługę :dunno: 

 

Nie uważam, żeby było uzasadnione ale i tak bym kupił bo to żaden pieniądz. 

Teraz już wiem, jacy ludzie kreują obecne trendy w branży gier i dzięki komu ona wygląda jak wygląda. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.