Skocz do zawartości

3rd Strike/Alpha Collection na 30-lecie Street Fightera?


metalcoola

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie 3s w zupełności wystarczy. Alpha też byłaby super a gdyby dodali jeszcze HSF2 to byłbym mega szczęśliwy. Co prawda mam 3s i HSF2 w składance na pierwszego xboxa a SF3EO na xlive ale chciałbym jeszcze kupić te gry na Ps4.

 

edit: dla mnie 3s to najlepszy SF więc jestem nahajpowany maxymalnie i jeśli ta gra zostanie uwzględniona w "30th Annivesrary" to kupuję na premierę.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dobra wiadomo że kolekcja wyjdzie w maju itp itd. Było już wrzucane w innym temacie.

Górne gry z Online dolne bez:

game_20171211_wolf_1.jpg

 

Mnie boli tak jak wszystkich że Alpha 2 nie dostanie online i martwi, że Alpha 3 będzie  podstawową wersją, a nie Max. Najważniejsza różnica między wersjami to 8 postaci i zlikwidowane infinite comocosy na v-ismach.

 

Zwykła Alpha 3:

sfa3.png

 

Wersja MAX albo Upper w Japoni:

 

gfs_15065_2_4.jpg

 

Wszystko wskazywało by na to, że dostaniemy podstawową wersje Alpha 3 bo na bannerze promocyjnym jest logo Alpha 3 ale...

Tak samo było z Alpha Anniversary Collection na PS2 jednak po przejściu trybu Arcade w zwykłej Alphie 3 przy wyborze gry można było przytrzymać select i uruchomiała się wersja MAX. Będę rozczarowany jak w tej kolekcji będzie inaczej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ta Max też wyszła w salonach ale fakt została olana przez japońskich graczy. To czy dostaniemy arcade perfect to zależy kto to przeportuje i jak. Już może nich nie portują tylko wrzucą w zwykły emulator z PC bliżej arcade i tak nie uzyskają.

 

Ja jednak to tej wersji SFA3MAX mam największy sentyment bo to od niej zacząłem grać w Street Fightera na dreamcascie gdzie miała świetny tryb world tour w którym hodowało się zawodnika zwiększało statsy i levelowało nawet poza grą w minigrach na VMU. I potem z takim VMU można było isć do salonu gier w japonii i podłączyć ją pod automat włąsnie pod tą nie lubianą wersję na płycie NAOMI.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może nie tyle nielubiana co mniej popularna. Chyba przez to, że częściej spotykane były tańsze caby z CPS3 i właścicielom salonów nie opłacało się zmieniać tej wersji do Naomi, która poza wymienioną przez Ciebie likwidacją infinitów miała także te 5 dodatkowych postaci (dolls i boxer byli do odblokowania). 

 

Osobiście wolałbym, żeby zamiast tej wersji MAX, skonwertowali Uppera z GBA z grafą i silnikiem CPS3/Naomi :sir:  Oczywiście gdzieś poza tą kolekcją...

Odnośnik do komentarza

Ja od początku zakładałem, że będzie wersja Upper na takiej samej zasadzie jak na Anthology z PS2. Przygodę z moją ulubioną częścią serii zaczynałem od wersji PSX, po latach grałem w wersję arcade i trochę tak smutno było na ekranie wyboru typka bez Balroga, Evil Ryu i reszty ferajny.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Balrog, Juni i Juli są do odblokowania. W wersji arcade musiało minąć kilka tygodni od pierwszego odpalenia gry a wybierało się te postacie po wklepaniu odpowiednich kodów. Nie wiem jak w MAXie ale w oryginale boxer wyglądał na mocno niedopracowanego :P

 

edit: Chyba tylko Amerykanin Apoc grał Balrogiem ehhehe

 

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dobry preview nadchodzącej kompilacji. Max potwierdza, że mają być jedynie emulowane wersje bazujące na arcade. Dla mnie ok chcę arcade perfect (jeszcze jakby były glitche z 3s to byłby miód np. zresetowanie gry Makoto czy freeze Uriena przeciwko Remy'emu. Brak training mode? Wątpię. Na pewno dodadzą tą opcję w pełnej wersji. Dla nowych graczy ciężko będzie bez tej opcji grać w 3s czy Alphę 3. Fajny jest podgląd ciosów specjalnych w menu. DObrze, że są przynajmniej podstawowe opcje wyboru "okienka" gry. Ja złożyłem już preorder i nie mogę się doczekać mimo tego, że mam te wersje od prawie 20 lat pod mame :kaz:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Już pod koniec tego miesiąca wychodzi mesjasz! Biorę urlop i będę napierdalał haduuuken! haduuuken! szorjuuuken! Nie, no w (pipi)a was robię :yao: Wybiorę pazura i będę nawalał wall jumpy na wstających przeciwników, tak że nie będą wiedzieli którą stroną mają blokować:kaz:

 

 

Jedynym z minusów może być fakt, że tryb treningu i VS planowany jest jedynie dla gier, które mają mieć zaimplementowany online tj. Street Fighter 2 Hyper Fighting, Super Street Fighter 2 Turbo, Street Fighter Alpha 3 i Street Fighter 3: 3rd Strike.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...