Jump to content

Biomutant

Figaro

Recommended Posts

Uwaga, podsumowanie wszystkich recenzji:

( spojler absolutnie bez zawartości spojlerowych )

Spoiler

To taka gra, która albo komuś "pyknie", albo zdecydowanie "nie pyknie". Koniec.

ACG fajnie podsumował, że osoby lubiące non-stop akcję mogą się nudzić, ale jeśli jesteś "zen player", lubiący spokojną eksplorację (a my takie "jestemy" @Boomcio:drinks:) to może pyknąć nawet bardzo.

1 godzinę temu, iluck85 napisał:

Można posłuchać.

Jego to akurat wolę nie słuchać, bo mnie wkurwia ten jego piskliwy głosik :reggie:

8 minut temu, Wredny napisał:

Jego to akurat wolę nie słuchać, bo mnie wkurwia ten jego piskliwy głosik 

Mądrze mówi, ale głos faktycznie ma jak pewien lektor, którego pamiętam jeszcze z lat 70tych, jak byłem młody i już wtedy mnie wkurwiał, jak czytał jakiś amerykański film z wczesnej kinematografii.

Ale co? "Spokojna exploracja" , to dla mnie słowo - klucz. Niczym u uśpionego agenta aktywuje się jakieś łącze w mózgu i cioram, jak pojebany, więc ci z Experim3nt coś tam mają moje 2 paczki z em3rytury. W końcu 317 godzin w TheHunterCallofduty nie wzięło się znikąd.

W tej polskiej wersji jest niezle nazewnictwo: wschodni światożerca, opiekunka gnuni, specjał ślizgosiupni...

Bede gral w wersje anglojezyczna rzecz jasna bo jak niby rozeznac sie w takim belkocie?

2 godziny temu, Wredny napisał:

Ale Quaza to ja słucham i głos ma spoko :sir:

Przetrwać filmik quaza z tymi bezbekowymi żartami i scenkami z jego ryjem? No próbowałem  :(

• Upvote 4
  • WTF 1

NRGeek to taki ziomeczek który zna się nieco na gierkach i mówiłby o nich zabawnie przy butelce wódki. Z tym, że zdarzają mu się mocne błędy merytoryczne, głównie mylenie tytułów i faktów fabularnych.

Mimo wszystko arhn.eu quaz dwa najlepsze kanały, lubię po równo, chociaż archon ma lepsze zaplecze technologiczno/kolekcjonerskie. Lubię też Zagrajnik.TV, ale grajowy ma ewidentne uczulenie na Xboxa i mocno simpuje do japońszczyzny co mnie nieco razi. 

Podoba mi się ten Biomutant, czuć vibe giereczek z epoki ps2 - może niskobudżetowych, ale takich "z duszą" i unikatowym klimatem. Jak nieco zejdzie z ceny to na pewno kupię.

• Upvote 1

Mnie kupili, ale tak powaznie to chwilowo l nie mam w tej chwili wielemczasu dla siebie i gierek. Poza tym za rogiem jest juz  Ratchet, wiec wybor jest oczywisty :banana:

Pewnie lykne pozniej, ale to juz nie bedzie to samo doswiadzenie. Ratchet :shotgun: system.  

2 godziny temu, Josh napisał:

Podoba mi się ten Biomutant, czuć vibe giereczek z epoki ps2 - może niskobudżetowych, ale takich "z duszą" i unikatowym klimatem. Jak nieco zejdzie z ceny to na pewno kupię.

Na pohybel obecnej tendencji do podnoszenia cen gier te 219 to nie jest duża kwota. Uważam, że trzeba wspierać takie studia. W innym wypadku zaniedługo nie zagra się w nic więcej, niż kolejny reskin, czy rimejk assassyna.

• Upvote 1
20 minut temu, Wredny napisał:

Ja tylko recenzje, ale te suchary i przebieranki mnie drażnią.

Dlatego każdy lubi inne rzeczy, akurat Quaz robi dość fajne recenzje pod kątem merytorycznym, a taki ma styl tych recenzji od lat.