Skocz do zawartości

Yakuza Kiwami 2


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawa w Baseball :/

Jak ktoś chce szybko i w miarę krótko uzbierać punkty to

Challenge Course pierwszy dostępny na poziomie Expert

 

1) Środkowy górny kwadrat

2) Prawy dół

3) Lewy środkowy

4) Środkowy dolny

5) Prawy górny

6) Środkowy dolny

7) Lewy górny

8) Dolny prawy

9)Lewy górny

10) Prawy dolny

 

Wystarczy zaliczyć 7 home runów i mamy challenge zaliczony :) Liczba punktów zależna od kija jaki używamy

Normalny 100 punktów

Serene Bat 70 punktów

Expert Bat 150 punktów

Ja odbijam normalnym kijem bo expertem nie daję rady odbiję 4/5 piłek i dvpa

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.09.2018 o 19:38, ornit napisał:

Jednego dnia potrafię przegrać 8 partii, drugiego wszystko wygrywam.

Potwierdzam, wczoraj sześć godzin grania i tylko kilka Ronów, a stołu wygrać nie mogłem, dzisiaj pierwszy mecz i stół wygrany tak pięknie rozdawało :dafuq:

 

Mahjong ogarnięty :) ale tak jak się spodziewałem, karaoke mnie pokona, Ring ma tak przeyebaną końcówkę że psuje mi cały wynik , i otometal :/  

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

W końcu skończyłem. I końcówka fabuły dała radę. Ale ciężko mi powiedzieć jaka gra jest najlepsza z tych co grałem co do fabuły. A grałem w 0, 1, 2, 6.

 

Świetnie mi się grało Majimą. Przytuliłbym jakąś grę z nim jako głównym bohaterem. Platynować mi się nie chce, bo to jednak nie jest takie proste jak w Y6. Ciekwe czy wydadza 3-5 u Nas. A w lato Judge Eyes i pewnie niedługo coś więcej o Y7 podadzą. :obama:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No ja rowniez kilka dni temu skonczyłem Y2 Kiwami, najwiecej jednak emocji dał mi dodatek sagi z Majimą, który polecam oczywiscie kazdemu po przejsciu Yakuzy 0 ; ) Teraz troche odpoczywam od Kamurocho zeby wrocic za niedługo w Yakuzie 6. 3-4-5 zremasterowane juz sobie podaruje bo beda na starym silniku a spedzac kolejne XX godzin w Kamurocho + w Y6 to mi juz wystarczy. 

Swoja droga jest jakas szansa na pojawienie sie Y7 skoro studio zaczelo majstrowac przy Judge Eyes?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

@kes prosiłeś o wrażenia z pc wersji i bajka. Szczerze nigdy mi tak dobrze yakuza nie chodziła a mam pc z 2012 roku z kartą z 2015 GTX 970. Non stop 60 FPS poza filmikami bo te chyba lock w 30 fps xD

full HD high ustawienia wszystkiego. Pamiętaj że to pc z 8gb ramu i i7 z 2012 roku. Mógłbym pewnie na ultra w 30 FPS ale po co. Yakuze w 60 FPS bez czkawki nigdy nie doświadczyłem ani na PS3 z y3, 4,5 i na PS4 FAT z y0, y6 i kiwami 1.  Gra technicznie po 2 godzinach bez zarzutu a co do fabuły etc wypowiem się jak skończę. To ostatnia gra z serii w backlogu więc szykuje się mega przygoda

 

A jeszcze jedno nigdy tak szybko bez loadingów to nie działało. SSD niech zawita na konsole ...

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 5.05.2020 o 21:41, Bzduras napisał:

Skończyłem Y0, potem Kiwami, odpaliłem Kiwami 2 i :obama: Ten nowy silnik w 60 klateczkach wygląda po prostu zjawiskowo po dwóch praktycznie identycznych częściach. Nie poznałem Kamurocho, nie poznałem Sotenbori w tym wszystkim, sztos.

Tez jestem mega zaskoczony oprawą wizualną Kiwami 2. O ile Kiwami nie skończyłem (zacząłem grać tuż po 0, w którym spędziłem sporo godzin), tak po 2ce raczej ciężko będzie wrócić. Inna sprawa, że póki co Kiwami 2 wydaje mi się znacznie lepszą grą, niż 1! Zarówno scenariusz wydaje się ciekawszy, fabuła o wiele szybciej się rozwija, jak i mechanika walki jest fajniejsza .Do tego na PC absolutny brak loadingów - odpaliłem zrobić benchmark i wsiąkłem na 4 rozdziały. No cóż, jutro do gry na pewno wrócę!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...