Jump to content

Problem z smsami


MLeKrSkr

Recommended Posts

Hej,

 

Od kilku dni mam problem z wysyłką smsów do jednego konkretnego numeru. Kiedy wysyłam wiadomość dostaję zwrotną "'Przepraszamy, ale obecnie ten numer nie jest przez nas obsługiwany". O co chodzi? To jest normalny numer prywatny na który wysyłam eski kilka razy dziennie. Telefon mam w Virgin.

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Virgin? W Playu, Plusie, Orange, T-Mobile pewnie nie mają takich problemów - wyślij od kogoś, kto ma w innej sieci i sprawdź. Najprawdopodobniej wina Twojej sieci. 
Dużo jest teraz tych firmek, które oferują wszystko bez limitu, x GB neta i chcą za to 19,90, a potem jeżeli chodzi o support to zero odzewu.
Możesz też pisać na profilu ich fejsa - kumpel tak robi i sprawy rozwiązuje. 

Link to comment

A może jesteś natrętem/stalkerem i cię zablokowali?

Gdyby tak było, to od tej osoby prędzej bym dostał w ryło niż miał zablokowany jej numer :-P A tak na poważnie, to to jest numer prywatny kuzyna. Pytałem w BOK i niby coś po stronie telefonu może być, bo z innego i z tej samej karty wysyła OK. Dziwne jest tylko to, że problem dotyczy jednego numeru i kuzyn jak do mnie dzwoni, to ma komunikat "abonent niedostępny, prosimy spróbować ponownie", a ja nie mogę wysłać do niego esek (dzwonić mogę). Zmienię chyba telefon i będzie OK.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.