Skocz do zawartości

Rodzicielstwo


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

O kurczę to już dziecko nie może sobie wejśc do wody i robić normalnie babki z piasku i rzucać meduzami w ludzi bo trzeba je w kojcu trzymać? A wy się potem dziwicie, że 30 letnie dzieci mieszkają z rodzicami i przychodzą na rozmowy kwalifikacyjne również z nimi aby ci notowali jakie dokumenty sa potrzebne do kadr. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, _Red_ napisał:

i-lionelo-lozeczko-turystyczne-suzie-sza

 

 

Ale to jest zaj.ebista sprawa. Koszt znikomy (ok 150 zeta), wytrzymalosc do 15kg. Po zlozeniu zajmuje tyle co mala walizeczka a po rozlozeniu wyro na pół pokoju. Problemy z wozeniem małego po nadmorskich noclegowniach rozwiazane na wieki. 

Te żółte obręcze to kajdanki?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, milan napisał:

Jest to wiocha. 

 

Autorytet z ciebie akurat dobry w kwestii wiochy. Facepalmami ani ludźmi nigdy się specjalnie nie przejmowałem - niech patrzą/gadają. Odkładam ruchliwe dziecko do łóżeczka, wiaterek mu wieje a jak mocno słońce świeci zakładam pieluchę na górę tetrową i luzik. :D

Odnośnik do komentarza

Hum 2.0 nawet nie chce splunąć na łóżeczko turystyczne bo woli jak człowiek spać na normalnym wyrku, a ten wiózł ten syf 500km nad Polskie gó.wno-morze i  trzymał w tym dzieciaka na plaży. No po prostu XD

Spoiler

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Ludzie idą na plażę z torbą z kocem, jakimś piciem, arbuzem, ale nie Jakub, Jakub ma pier,dolony futerał  z łożeczkiem i krzesełkiem do karmienia. Tylko jak tu pociągnąc prąd do wyparzacza do butelek.

 

Poważnie szukałem w google, nie ma nawet w grafikach, jj odkrył nowe januszostwo, w sumie szacun.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, milan napisał:

Ludzie idą na plażę z torbą z kocem, jakimś piciem, arbuzem, ale nie Jakub, Jakub ma pier,dolony futerał  z łożeczkiem i krzesełkiem do karmienia. Tylko jak tu pociągnąc prąd do wyparzacza do butelek.

 

Poważnie szukałem w google, nie ma nawet w grafikach, jj odkrył nowe januszostwo, w sumie szacun.

 

baby-in-crib-at-beach.jpg

 

xd

Odnośnik do komentarza

No ale czego się nie robi dla dzieciaka? Jak grzeczne śpi czy tam leży w tym łóżku to w czym problem? Śmiejecie się z wujaszka, ok, ale tam wyżej nawet czytam ze kogoś dzieciak woli „jak człowiek spać na normalnym łóżku”. Trochę taki pojazd po dzieciach:/

Wujaszek ma prze(pipi)ane, musiałby wrócić na forum z nowym nickiem, a tak co nie napisze/zrobi to „xd”.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No bo nie widzialem nikogo z wyrem 120x60 na plazy, sa takie male kojce namiociki dla maluchów. 

 

Ale wracajac do tematu - turystyczne lozko to wynalazek na miare krojonego chleba. W pensjonatach czasem wyrka sa skladane z dwóch to mały by raczej mial niewygodnie posrodku w tej szparze xd a tak chwila rozkladania i pełnowymiarowe wyrko gotowe. Po zlozeniu to małe jak torba na siłkę. 

Odnośnik do komentarza

Był upał. Namiot mieliśmy ale było w nim gorąco i dzieciak tam płakał. Na samym kocu próbował raczkować i ściągał go by po chwili mieć ręce w piachu i go jadł. :(Żeby zaznać nieco plażingu wymyśliłem kojec bo w nim był spokojny. Łóżeczko jest składane więc problem z transportem odpada. A że Poznaniaki i ludsie myszy piszczą to nornalne @grzybiarz nie przejmuje się tak samo jak wzrokiem ludzi na plaży. Eot.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, milan napisał:

wujaszek ma przeyebane bo ma we lbie poyebane. Patrz jak ci lize jajka bo napisales co napisales. Jestes jego najlepszym przyjacielem.

 

Wyczuwam mocno karmienie w restauracjach na poczcie w sklepie i w tramwaju :\

Masz cos do cyca wywalonego na stół obok żurku z kiełbasa? 

 

Ja w sumie mam. Dobrze ze wymyslono dyskretne chusty i ubranka. Nawet nie widac w parku / na ławce ze ktos pod spodem wpiernicza mleko.

 

A tamta locha co sprawe założyła restauratorowi w Sopocie to chyba wygrała ;/

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...