Jump to content
krupek

Rodzicielstwo

Recommended Posts

nie sam fakt zostania ojcem chrzestnym mnie to uświadomił, bo rola ta nic dla mnie nie znaczy, po prostu natężenie przebywania z gówniakami w ostatnich miesiącach wzrosło u mnie i taka naszła mnie refleksja. Tak, być może z moim własnym będzie inaczej, a może będzie tak jak u Reda, takie teraz mam podejście więc nie wiem czego się pultasz.

7 minut temu, MaZZeo napisał:

nie sam fakt zostania ojcem chrzestnym mnie to uświadomił, bo rola ta nic dla mnie nie znaczy, po prostu natężenie przebywania z gówniakami w ostatnich miesiącach wzrosło u mnie i taka naszła mnie refleksja. Tak, być może z moim własnym będzie inaczej, a może będzie tak jak u Reda, takie teraz mam podejście więc nie wiem czego się pultasz.

Pultam się, bo się zastanawiam czy jesteś internetowym hojrakiem po gimbazie, czy psychopatą który zgodził się zostac ojcem chrzestnym, chodzi o ten cytat

" Siedzi to, je, sra i płacze.  Dajesz mu ogrom atencji a i tak to za mało, jak jakiś pies".

A red to raczej nie jest kimś kto przestał kochać dziecko i je chciec, tylko po prostu ma ciezki moment xD ale ty oczywiscie myslisz ze od razu do beczki bo dzieciak w(pipi)ia

jezu milan znowu odpalony że każdy musi zostać ojcem xd

Głupi maciucha, dokąłdnie nie o tym piszę, ja w zyciu nie namawialem w ani ejdnym temacie by  zostać ojcem

dżizas czemu wiedziałem że jak napiszę posta w tym stylu to milan się striggeruje od razu xD

nie masz jakiegoś tematu o xboxie do odwiedzenia?

Gdybyś ogarnął, to raz na 2 lata wdaje się w poważną dyskusję na taki temat nawet, bo to nie miejsce na takie bzdety, ale co wazniejsze, co również dotyczy realu, w(pipi)ia mnie jak ktoś komuś doradza przy tylu zmiennych.

a ty mialanek co masz z tym 'glupi' i 'glupek' w co 2 poście

jak już się wyzywamy to róbmy to przynajmniej jak mężczyźni :wujaszek:

ty ancymonie

1 minutę temu, MaZZeo napisał:

dżizas czemu wiedziałem że jak napiszę posta w tym stylu to milan się striggeruje od razu xD

nie masz jakiegoś tematu o xboxie do odwiedzenia?

no ale to temat rodzicielstwo,  red chce radę, a ty porównujesz dziecko do kundla.

To moze ty wroc do polerowania samochodu.

prosiaczka poprosili o  bycie ojcem chrzestnym, poszedł jak ten jelen  do spowiedzi,  trzymał  gnojka jak go polewali  kroplą beskidu w kosciele,  jak go widzi to pyta się  "co tam słychac" - mały gosc nic nie odpowiada tlyko sie slini, no  (pipi), napisze w necie ze gorzej niż pies, na (pipi)  mi  to było xD

też mnie zrobili chrzestnym, chyba z 3 lata już ma, nie jestem pewien XD
kuzynka coś tam wysyła zdjęcia i filmiki jak mały się bawi, je widelcem, bajeruje panią u fryzjera

uśmiechnę się pod wąsem, ale zazwyczaj nie odpisuję, no bo co można na ten temat napisać ciekawego? 

pewnie mnie za to skrycie nienawidzi i obgaduje :wujaszek: 

To chyba norma, moze się zmieni jak dorosnie chrzesniak,  ja z moim  miałem  słaby  kontakt pierwsze 4 lata, sam miał  jakieś problemy i krzyczał jak było głosno, te sprawy.

Jak już miał  5 lat to się zmieniło,  można piłkę pokopać, lego poukładać, porozmawiać nawet.

Babki mają łatwiej.

Chrzestny syna też na początku nie wiedział  co robić,  przeciez nie przyjedzie pieluch zmieniać,  a pogadac tez nie można xD

A teraz jest git.

jestem z 200km od gościa, widzimy się trochę w wakacje, a tak to raczej przy wigilii/urodzinach jak wujek musi wyskoczyć z hajsu :reggie: 

rozumiem że ci ktorzy są tacy anty na ślub bez problemu odmowią też bycia chrzestnym :shieeet: dobra rozgrzewka

7 minut temu, maciucha napisał:

też mnie zrobili chrzestnym, chyba z 3 lata już ma, nie jestem pewien XD
kuzynka coś tam wysyła zdjęcia i filmiki jak mały się bawi, je widelcem, bajeruje panią u fryzjera

uśmiechnę się pod wąsem, ale zazwyczaj nie odpisuję, no bo co można na ten temat napisać ciekawego? 

pewnie mnie za to skrycie nienawidzi i obgaduje :wujaszek: 

Raczej żałuje tego, że wybrała Ciebie. Jeśli zgodziłeś się  się zostać ojcem chrzestnym, to wypada pojawiać się w życiu tego dziecka.  200 km w 2019 to żadna odległość. 

Posted (edited)

Powiedz Mirku, kiedy maciucha ostatnio Cię odwiedził

gf-UVak-5HV4-a87Q_reklama-olx-664x442-no

-5 lat  temu prosze pana

Maciucha

olx-reklama-1180x542.jpg

Edited by milan

Posted (edited)
12 minut temu, chris85 napisał:

Raczej żałuje tego, że wybrała Ciebie. Jeśli zgodziłeś się  się zostać ojcem chrzestnym, to wypada pojawiać się w życiu tego dziecka.  200 km w 2019 to żadna odległość. 

Ty no studiuję dziennie 5 dni w tygodniu,  do tego pracuję żeby mieć na siebie i parę groszy na wakacje, 200km od niej, wiedziała to jak mi proponowała i wiedziała że raczej nie zamierzam blisko nich później mieszkać. Nie wrzuciłem swojego imienia do Czary Ognia, babka sama świadomie wybrała i zażaleń nie przyjmuję. Dzieciaka lubię, ale jak mam czasem jeden jedyny wolny weekend na miesiąc, to nie będę naginać 6h pociągami z 3 przesiadkami 200km w jedną stronę żeby dać małemu lizaka i 5 dych :reggie: 

Edited by maciucha
  • Upvote 2

Posted (edited)

Sam jestem/bylem/wchuyutomam chrzestnym od byłych szwagrów. 

5 rok idzie jak nie mam z nimi kontaktu od momentu rozwodu. Coś tam sie pultali, że tak sie nie robi. Ale jednak robi. Mogliśmy nazywac sie rodziną ale po rozwodzie to już w ogóle jestem obcy. Inna rzecz, że młody mial wtedy 4 lata i dawno o mnie zapomniał i jest juz dawno podmieniony inny wujek XD. Pewnie sie nie zorientował nawet a powiedzieli mu, że to wujek Dawid tylko po udarze :yao:

Edited by II KoBik II

Przeciez chrzestny pojawia sie tylko w okreslonych przypadkach

-komunia

-18 urodziny

-slub

Chrzestny to zadne wyroznienie, chrzestny to inwestycja. 

A jak nie byłem u spowiedzi i nie trzymałem dziecka przy chrzcie to jestem ojcem chrzestnym czy tak nie do końca?

przecież chrzestni to figuranci do trzymania świecy i dorzucenia się do quada na komunię nic więcej.

wydaje mi się, ze ludzie mocniej wierzący pewnie mieliby z gola odmienne zdanie, ale jeżeli masz takie podejście do tego, ślubu, zakładania rodziny i innych rzeczy, do których sam stwierdzasz że nie dorosłeś, to po co to w ogóle tłumaczyć.

Posted (edited)

Ja jestem chrzestnym bratanka i córki znajomego. Młody 7.lvl i ma wkrętkę na piłkę nożną. W czwartek na grillu grałem 1 vs 3 z jego cumplami z drużyny, było fajnie. Szkoda tylko, że burza była i co chwilę padało. No ale przynajmniej młodym to nie przeszkadzało, bo cisnęli równo w deszczu

Edited by Yakubu

Posted (edited)

No zaje,biscie tyle ze obstawiam ze jakbys nie byl chrzestnym bratanka to tez na tym grillu bys gral 1 vs 3 i byloby fajnie. 

No a nie wspomniales nic o corce znajomego? Kupiles chociaz jej czapeczke golloba?

Edited by kanabis

Kumpel zaczął w(pipi)iać, więc jej nie widziałem z półtora roku już xd

Ja lubię jak stare baby gadają, że dzieci mają coś po chrzestnych zawsze xd

chrzestną tego mojego jest taka turbo katolka, 5 dzieci, 3 już nie szczepione

ale będzie jazda na urodzinach za pare lat, jak od niej młody będzie dostawał pamiątki po JP2, a ode mnie winyle Black Sabbath :ragus: