Skocz do zawartości

Left Alive


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

1.jpg

 

 

 

 

 

 

LEFT ALIVE™ is a brand-new survival action shooter coming to the PlayStation®4 computer entertainment system and STEAM® in 2018.

Veteran developers, Toshifumi Nabeshima (director, Armored Core series), Yoji Shinkawa (character designer, METAL GEAR series), and Takayuki Yanase (mech designer, Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles X) join forces to create LEFT ALIVE’s dark and gritty world.

 

 

 

Uwielbiam arty Shinkawy. Ciekawe co z tego wyniknie. Survival action shooter? Dark Souls z mechami?

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

 

Wszystko w tej grze wygląda na niedopracowane. Grafika jest obrzydliwa - od otoczenia po postaci.

AI chyba nie ma wcale.

- wszyscy siedzą za osłonami jak działka stacjonarne

- przeciwnicy strzelający w słup, który zasłania linię strzału

- brak reakcji na strzały w kolegę

- granat wybucha? Przejdźmy się zobaczyć co to mogło być.

 

Mechanika strzelania wydaje się drewniana.

Walka w mechach też nie wygląda na emocjonującą.

 

Aż się dziwię, że im nie wstyd to pokazywać.

Eh... czemu Front Mission nie ma szczęścia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, devilbot napisał:

Walka w wanzerach może być wydaje mi się, że czuć ciężar maszyn ale bieganie ludzikiem mogli se darować.

 

Wystarczyło aby wydali pełnoprawnego Front Mission, wrócili do czasu geniuszu serii (czyli 3 i 4-rka) i ew. jako dodatek dali możliwość walk Wanzerem w czasie rzeczywistym lub system walki ala Resonance of Fate i byłoby miodzo. 

 

NIestety wiele Japońskim zespołów nie potrafi w grafikę HD. Dalej wszystko jest sztywne i sterylne, no ale to wina tego, że nie inwestują w studia Motion Capture. Dalej wszystko całą animację klecą jak za czasów PS2 (a już wtedy wiele zachodnich ekip inwestowało w MC). 

Cover system jak i samo strzelanie też woła o pomstę do nieba. Gracz ledwo naciśnie przycisk a celownik leci w linii pionowej jakby chciał zestrzelić kaczkę a nie strzelać do stojącego jak słup soli mobka. 

 

Szkoda bo liczyłem na coś nietuzinkowego, tak jak czytam, że tytuł nawet ma mieć elementy jak z horrorów bo stylistyka, kolorystyka jest ciemna i brudna to już napawa Japońców strachem xD

 

Aby zrobić dobrą grę akcji czy dobry shooter tpp to jednak trzeba mieć doświadczenie na tym polu. Największym doświadczeniem Square na takim poletku jest The 3rd Birthday (czyli ta niby trzecie odslona Parasite Eve na PSP). To był dopiero crap no ale wdzianko bohaterki musiało się "realistycznie" niszczyć XD

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam pretensji, że to nie strategia bo nigdy nie miało nią być. Będzie tak samo jak z Front Mission Evolved - mechami można powalczyć  ale latanie człowieczkiem straszne. Zresztą to mi wygląda na robotę tych samych typów co FMEvolved.

 

To jedna z tych gier które kupię 5lat po premierze za 30zł i pomyślę (pipi)a całkiem niezłe można postrzelać nie wiem o co ten szum.

 

Zresztą kiedy Square Enix zrobiło ("zrobiło" nie "wydało") dobrą grę? Mi się wydaje że może ze dwie gry się znajdą. Także na nic nie liczę.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...