Skocz do zawartości

FIFA 18 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie szroty lubią tanieć, ale jakieś wartościowe karty warto potrzymać, bo czasami ich ceny rosną z czasem. Przede wszystkim kluczowy jest moment, w którym przestają wypadać z paczek. Na początku TOTW jest wzrost ceny, potem spadek i znowu wzrost. Choć są odstępstwa od tej reguły.

Teraz bym mimo wszystko sprzedawał jak leci, bo na początku FIFY ceny są zawrotne. Wczoraj wypadł mi np. Sokratis i poszedł od razu za 36k :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Udało się wbić do ligi weekendowej :) W finale użyłem prawie na każdym grajku jakiejś karty treningu i po meczu mnie przeciwnik zwyzywał od lamusów ale udało się awansować hehe. IMO i tak w tym roku squad battles najfajniejszy tryb; niezłe nagrody, nie trzeba się przemęczać ani użerać z frustratami online.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj trochę podgoniłem składem i skleiłem hybrydę za 20k, gdzie w końcu fajnie gra mi się skrzydłami czyli to co zawsze uwielbiałem robić :D
Na razie wbiłem ledwo 7,5k pkt, ale nie mam niestety czasu na grę codziennie, a z tego co wiem to w SB można rozegrać aż 45 meczy w całym tygodniu :sapek:

Odnośnik do komentarza

Dostałem Traore z Lyonu z jedenastki tygodnia. Widzę teraz, że chodzi po 15-17k, sprzedawać teraz czy poczekać? Jak to jest z cenami takich kart? Spadają, rosną czy raczej bez zmian?

 

 

Ale ty mowisz chyba o Ones to watch a nie zwyklym informie. No to trzymaj go bo za chwile burkina faso gra mecz w eliminacjach, jak strzeli bramke a jest podstawowym zawodnikiem cena skoczy conajmniej 2x. Skoczy delikatnie pewnie nawet jak wyjdzie w 1 skladzie.

 

 

 

W squad battles wbilem elite 2 ale zastanawiam sie czy jest sens grac w to codziennie bo jednak z paczek leci szrot. Teraz tez mam elite 2 ale odpuszcze troche zeby zostac w e3 i zobaczymy czy sie oplacalo xd Juz chyba wole przysiasc i zagrac fut champions. Awansowalem za 3cim razem, pare investow od tego czasu siadlo i taki sklad sie udalo zmontowac na weekend 

 

MYPpcxp.png

 

Plan jest taki zeby zagrac tym skladem pierwsze fut champions i przed drugim caly sklad pogonic (na ta chwile 1,3mln, licze ze dobije do 1,5). Wtedy wyprzedaje reszte klubu zeby dobic te 200-400k i kupuje Ronaldinho a obok niego jakis op ogorkow :D

Odnośnik do komentarza

A dokładnie to nie wiem, no czarna karta Traore, już sprzedałem, najwyżej będę pluł sobie w brodę.

Porobiłem trochę wyzwań budowania składów, troszkę trzeba było wydać na grajków, ale z paczek wpadł Manolas i dwie czarne karty Traore i jakiś Hernandez z meksykańskiej ligi. Poszły za ~46k plus do tego multum innych kart, więc nawet na spory plus wyszedłem.

Odnośnik do komentarza

mam nadzieję że nie sprzedawaliście bramkarzy przed patchem ;)

 

teraz jest z nimi znacznie lepiej, Ruffier zaczął bronić mi na poważnie, kilka meczów dzięki niemu wygranych :p

 

hybrydy można zacząć robić z 15k w kieszeni - jak zrobicie jedną serię to będziecie mieć kasę i masę kart na następne serie hybrydowe :]

Odnośnik do komentarza

Gra ktos rak champions? Dobrze ze jest ten tryb, przypomina mi jak bardzo nienawidze tej gry :D Wczoraj wieczorem bilans 14-8, teraz 16-14 xd Najwazniejsze ze gold raczej bedzie, ale po tym patchu bramkarze lapia pilki ktore powinni wpuszczac a jakies wolne szczury po ziemi oczywiscie co chwile wpadaja

Odnośnik do komentarza

O qurwa jaki raczek tu w multi xd. Na 10 spotkan wszyscy potrafia grac. Wszyscy wychodza z podaniami na pusta brame, obrona nie istnieje, moi sa pressingowani w każdym polu, ja robie pressing xD to nic sie nie dzieje, odbieram pilke typ i tak ponownie ma ja przy nodze.

Jak już wygram to chyba ze slepym, choc nie jestem pewien. W ustawieniach tez nie pomaga nic.

 

Super gra EA xD

Odnośnik do komentarza

W fut musisz sobie skombinować skład złotych kart ze zgraniem 100%, bo inaczej typy z daunem będą cię robić jak chcą. No ale żeby nie było, że bronię tego gameplayu w fut, bo też uważam go za raka. Szkoda, że tak odbiega od zwykłej rozgrywki, bo mogłoby dawać to dużo więcej radochy z grania :/

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...