Skocz do zawartości

FIFA 18 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wczoraj za wyzwanie dzienne wskoczył Higuain, sprzedałem to za 112k, kupiłem następnego za 108, poszedł mi za 117 :D będę się chyba nim tak bawił bo na nocce w pracy doszło mi 40k w 8h :D

Jeszcze zrobiłem sbc złota wymianę, wskoczył Insigne. Niby niesprzedawalny ale gram sobie akurat Calcio, zobaczymy co potrafi ten gagatek

Odnośnik do komentarza

U mnie w klubie na sprzedaz czekaja 2x Siggy, Mbappe, Walker i Traore (wszyscy OTW, a Walker i Sigurdsson w przewidywaniach futhed'a do TOTW) oraz ikony Schmeichela i Petita (te najtansze kupione z mysla o SBC primie icon). Na ta chwila profit z tego mam przezayebisty bo udalo sie kazda karte kupic w dobrej cenie ale az zal mi sprzedawac bo przez tylko ta noc wszyscy razem skoczyli jakies 100k do przodu  :ragus:  No ale do jutra trzeba bedzie pogonic bo jak nie dostana informa to ich ceny poleca

Odnośnik do komentarza

E tam wole nie mrozic coinsow :D Walker kupiony za 150 teraz dobija do 300k, a nie wydaje mi sie zeby jako obronca co tydzien mial szanse na ifa. To samo Sigurdsson w slabym w tym sezonie Evertonie kupiony za 40k -> dzisiaj juz dobija do 90. Z oficjalka poczekam jedynie na Mbappe, on moze co weekend bramki ladowac

Odnośnik do komentarza

Te całe skład battles ładnie cenami zamieszało. Na tych stronkach futbin i futhead pokazują jakie składy robić żeby zaliczyć te wyzwania. Ktoś dodał skład meksykańców do hybrydy lig i jak już prawie cały skład skombinowałem po taniości to została rzadka srebrna karta Salcedo, której nie dało się kupić za mniej niż kup teraz 10k :reggie: Na szczęście wykombinowałem innego meksykańca z bundesligi, ale musiałem go przerzucić z śpo na śpd co tanio też nie wyszło. A dzisiaj tego Salcedo można wyciągnąć za lekko ponad 1k.

Odnośnik do komentarza

nom to tak działa dlatego sprawdzam ceny całego składu SBC czy aby ktoś nie jest pricefixowany i najczęściej jest ;) jak robiłem skład z Kolumbią albo z jakiegoś RPA to też były jaja...i niezła kasa jest w tym jak ktoś się przyjrzy dobrze tym popularnym z futbin składom do hybryd SBC...kilku takich grajków sobie wypatrzyłem i chodzą cały czas jak ciepłe bułeczki

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Ja tam bym wymienil srodek obrony, Pique i Godin wysoko ocenieni ale dla mnie to kasztany w tej grze.

 

 

Wyszly wazne mecze. Pilkarze z ligi australijskiej skupieni po 150 poszli za... :D

Pique dobry jest, godin untradable - zbierałem na ramosa jakbył za 90k teraz bym był milionerem, ale czasu nie było i niedozbierałem ;/ Marcelo za 40k kupiłem za to.

Odnośnik do komentarza

@oran - brakuje Isco Disco i Varane'a którego ciężko mi przejść osobiście bo goni zawsze jak wściekły, a jak dasz mu shadow to już w ogóle kaplica będzie ;p

 

@schabek - zazdro, grać ikonami w październiku to trochę highendowe FUT ;)

miałem isco i nic mi nim nie szło, opie.rdoliłem go i dopłaciłem do kroosa. Bo asensio na jak ŚPO jest dla mnie mega. Chyba, że isco byłby tam jeszcze lepszy i wtedy kovacić aut, a za niego asensio? Ogólnie to ustawienie jest dobre? Może ktoś poradzi jakie suwaczki po ustawiać? Bo np mam na benzynie get in behind, a boczni obroncy stay back when attacking - tak w fifie 17 cały czas grałem to dałem tutaj też, ale nie wiem czy dobrze robię.

Odnośnik do komentarza

mega ten składzik Boryz ;) ten IF Ghoulam jest ciężki do przejścia, a wyprzedzić to już marzenia w ogóle ;]

 

nie wiem tylko czy Insigne nie bedzie poniewierany ze względu na miniaturowość ;> testowałbym tam OTW Douglasa Coste

 

@oran - no Isco to tyłko na CAM dawać, tylko czy będzie ciągnął akcje lepiej od Asensio to nie mam pojęcia

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

@oran

Dybala fajnie by bylo, jak wpadna jakies dobre kredyty to kto wie ;) Di Maria daje rade :)

 

@Nero

Insignie wbrew pozorom moj ulubiony pilkarz w tym teamie ;) Peknie schodzi do pola karnego i bardzo zwrotny, jak juz jest zaczepiany to czesto wolny albo karny. Na Ghoulama juz ostrzylem pazurki od dawna, pewnie przeplacilem bo cena strasznie poszybowala ostatnio za niego.

 

@Yakubu

Nowe SBC niestety poza zasiegiem u mnie ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.