Skocz do zawartości

FIFA 18 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio robiłem sporo interesów na Premier League - Rojo, kilku zawodników ze Spursow, karty za 400(snajpienie).

 

Obecnie moje stare sposoby nie robią już tyle pieniędzy ile wcześniej. W co teraz najlepiej inwestować? Mam z 40k monet do zainwestowania.

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

No karty niegrywalne ale wysoko ocenione jak Pique, Verratti czy Kroos juz do konca fify duzo z ceny nie straca. Ale te najlepsze np Cr7, messi, neymar, pogba itd beda troche tansze i to pewnie niedlugo (black friday)

 

Wgl kusilo mnie zrobic sbc o petita bo kozak karta i przepalic mojego rui coste w tym, ale jak pogralem wypozyczonym petitem to xDDDDDD niezly kolek, juz predzej hernandeza sie oplaca

Odnośnik do komentarza

Ten spadek cen to się utrzyma już? Za Harrego Kane dałem 70 tysi to teraz po mniej niż 50 chodzi, Vardego na rezerwę wziąłem za 35 to spadł o ponad połowę, masakra jakaś, a takiego Moratę za mniej niż 10 tysi można wziąć. Teraz mi się uzbierało ponad 200k i kusi Lukaku wziąć na testy plus ewentualnie właśnie Moratę. No i myślę czy nie pogonić Kane i Vardego, ale trochę dupka boli, bo to jednak kilkadziesiąt tysi w plecy, a jak cena znowu wzrośnie za moment to się aż za głowę złapię.

 

Btw przewidziałem, że Eredivisie wejdzie do sbc i kilka składów uzbierałem, ale Younes mi nie potrzebny, więc posprzedawałem trochę kart i już kilkanaście zeszło w niezłych cenach.

Odnośnik do komentarza

no ja musiałem pogonić skład ligue 1 bo Mbappe z 200 zleciał do 130, no ale karta z niskim ratingiem może dlatego, chociaż Thiago Silva to samo z 90 do 50 :< jak czuć crash to lepiej siedzieć na coinsach niż trzymać skład, a grać chwilę jakimś fitnessem, taka prawda

 

jak dla mnie to teraz trwa rebound :] a było jeszcze niżej z tydzień-dwa temu, dobrym papierkiem lakmusowym są mega chodliwi piłkarze tzn Martial, Jesus czy Bakayoko - jeśli oni tanieją to znaczy że jest crash :> Martial był za 70, zszedł do 40, teraz znowu 65k :]

 

jakby to powiedział chuboi - crash before the crash is the real crash ;) czyli wszyscy co czekają na crash na black friday mogą się go nie doczekać (rok temu nie było crasha na BF) a jak wjadą jakieś SBC gdzie są wymagane składy 84-85 to już w ogóle

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja sie wstrzymalem i np taki Neymar kupiony jakis czas temu za 630k, w zeszlym tygodniu byl juz za 560k ale sprzedalem go w nocy z czwartku na piatek za 620k. Najlepiej chyba wlasnie wystawiac na noc przed fut champions, Alex Sandro czy David Luiz kupieni kazdy za 92k poszli za 110k takze spoko. Po nagrodach w czwartek odechcialo mi sie grac lige weekendowa wiec bez sensu ich trzymac, odkupie jutro wieczorem albo w poniedzialek.

 

 

Sprawdzilem pare wykresow na futbinie z zeszlego roku i ceny prawdopodobnie najnizsze sa teraz. I takie powinny zostac az do tygodnia przed black friday. W grudniu ceny juz sie sporo odbijaja i kolejny spadek pewnie dopiero w okolicach TOTY.

 

 

 

A Mbappe wlasnie strzelil. Zlapalem jego OTW za 770k, cena rosnie. Oby wyebal jeszcze jedna 

Odnośnik do komentarza

(pipi)a ale mialem wczoraj start w fut champions, w pewnym momencie mialem juz 11-1  :obama:  Skonczylo sie 11-3 wiec tez niezle. Znajac zycie teraz bede dostawal prosow albo sklady z ikonami xd

 

 

Zrobcie sobie sbc o tego gracza roku z allsvenskas czy jakos tak. Koles dobre staty ma, wysoka/wysoka, tylko wzrostu mu brakuje. Ale nawet na poziomie fut champions daje rade, najpierw wchodzil z lawki ale teraz wpuszczam go w 1min

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...