Skocz do zawartości

Fortnite


qvstra

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.09.2018 o 21:11, sprite napisał:

No jeżeli nie chcesz być gównem to musisz opanować budowanie do perfekcji. Oczywiście nie na padzie. Na konsolach ta gierka to clownfiesta.

 

Gram na PC i uzywam pada, bo jest mi wygodniej. Nie potrafie sie przyzwyczaic do klawiatury i myszki. Najwiekszy minus jest edytowanie na padzie i ciezko jest to opanowac.

 

Wczoraj wyeliminowalem ostatnich 4 graczy i wygralem meczyk. Tak to mniej wiecej wyglada pad vs klawiatura (w moim wykonaniu)

 

 

 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2018 o 14:12, Mroku napisał:

 

Gram na PC i uzywam pada, bo jest mi wygodniej. Nie potrafie sie przyzwyczaic do klawiatury i myszki. Najwiekszy minus jest edytowanie na padzie i ciezko jest to opanowac.

 

Wczoraj wyeliminowalem ostatnich 4 graczy i wygralem meczyk. Tak to mniej wiecej wyglada pad vs klawiatura (w moim wykonaniu)

 

 

 

 

Przecież teraz grając na padzie wrzuca Cie do kolejki z osobami które też graja na padzie. Zresztą na tym filmiku widać że każdy ma problemy z budowaniem i że nie jest to wykorzystanie myszki i klawiatury do budowania.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Mroku napisał:

Skad info? Jedynie slyszalem, ze gracze kb+m na konsolach graja z PC lobbies. 

 

Gram casualowo i co z tego, ze ostatnia czworka byla srednimi graczami? Akurat plus dla mnie, ze czasami sie trafiaja takie lobby. 

 

Od Epic w ostatniej dużej aktualizacji 6.0 pady graja z padami, a myszki z myszkami i to na każdej platformie, dlatego mi na PS4 od tego updatu gra się dużo łatwiej i dużo częściej zdarza się WIN

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, bartiz napisał:

Podobno idzie to obejść i po rozpoczęciu meczu podlaczasz klawe. Ale zmiana na plus mimo to, chociaż ja i tak za często nie wygrywam. 

 

no wlasnie nie idzie, bo jak odpalisz play z poziomu kontrolera odlaczysz go i podlaczysz klawiature i myszke to ci te urzadzenia nie dzialaja

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

 

1 godzinę temu, qraq_pk napisał:

darmowego? Za chociaż jednego battepassa trzeba te 40zeta wybulić. No bądźmy uczicwi. Ale fakt, super sprawa. Ostatni raz zapłaciłem 3 sezony temu i reszte spokojnie w grze zarabiam :D

 

Za nowe lokacje, bronie i zadania nie musisz nic placic. Gra jest F2P

 

Co prawda juz wydalem ponad 800zl na skiny, BP i emotki, ale to jest jedyna gra przy ktorej mam przyjemnosc z gry w multi

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, qraq_pk napisał:

darmowego? Za chociaż jednego battepassa trzeba te 40zeta wybulić. No bądźmy uczicwi. Ale fakt, super sprawa. Ostatni raz zapłaciłem 3 sezony temu i reszte spokojnie w grze zarabiam :D

Tą samą taktykę obrałem xd Coś tam pogrywałem w czwartym sezonie noskinem i w piątym wziąłem karnet bojowy za cztery dyszki i od tamtej pory każdy sezon mam za darmo. Co to są cztery dychy w darmowej gierce w której spędziłem już od (pipi)a czasu. 

Btw dzisiaj trzy winy solo wpadły, jeszcze będę zarabiał grube miliony w skirmishach. Wierzę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Do gierki trafiły rankedy. W końcu na serwerze latają typy o podobnych umiejętnościach bez kosmitów robiących po kilkanaście killi. Pograłem trochę i zupełnie inna gierka. Za dobry nie jestem i jak widzę typó, którzy trafiają ze mną do gry to iksde. Wcześniej na takich bambików trafiałem raz na kilkanaście gier, teraz można się o nich potykać. 

Świeżaki nie będą się tak odbijać od Fortnajta, z drugiej mańki trudniej będzie im podnosić skilla imo

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Zupełnie zapomniałem, że kupując ostatnio słuchawki, w pudełku znalazłem kod na jakieś pierdoły do Fortnite.

fbb96968095358d5gen.jpg

Nie wiem, czy na forumku jest ktoś oprócz Yakubu, kto otwarcie przyznaje się do grania w ten tytuł (specjalnie go nie przywołuję odnośnikiem, żeby szanse były równe), ale jakby co to kodzik zostawiam na widoku publicznym, może ktoś skorzysta:

L827-KMNT-G8F5

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...