Skocz do zawartości

Elex


Boomcio

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno twórcy tłumaczyli się, że walka jest drewniana bo nie miała przypominać tej z soulsów, jest oparta o statsy itp. itd. Mimo wszystko nie do końca im wierzę, bo drewniane jest tam nawet bieganie, a to raczej nie jest oparte o statsy. Tandetne projekty potworków i ten enerdowowski klimat postapo ma pewien urok, ale u wielu może powodować zrozumiały odruch wymiotny.

Odnośnik do komentarza

Jaszczur nazywający sie Rudelfuhrer

Może to alternatywny świat i niemce się zmutowały po wygraniu wojny. Nazwiska zostały, dystynkcje już nie?

Czy w takim razie twórcy poszli w dobrą stronę ? :/

 

(...) enerdowowski klimat postapo ma pewien urok.

https://youtu.be/0WMm4KUldcY

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza

A zagrywales się kiedyś w gothici? Bo na opinii takiej osoby mi zależy;)

 

Dawno temu i nie uważam by to były złe gry, ale to wiesz....14 lat temu :) Póki co nie wypowiem się nt. samej gry zbyt szczegółowo, bo za krótko pograłem, właściwie odpaliłem tylko po to by Wam nagrać pierwsze 15 minut:

 

 

UWAGA! Dosłownie pierwsze 15 minut, jest też intro więc jak nie chcecie sobie psuć zabawy to radzę sobie darować.

 

Natomiast wizualnie jest beka, niektóre efekty obrażają Playstation 2, o PS3 nie mówiąc. Narracją i budową Gothica bardzo przypomina. Jak zawsze przyzwoity polski dubbing :) Jak pogram więcej to dam coś więcej znać.

Odnośnik do komentarza

Nie wygląda źle. Jestem ciekawy fabuły  i zabawy. A technomancer nie wyglądał źle ,choć grafi.cznie bardziej podobał mi się Bound by Flame. Swoją drogą Spiders Studio to są moi  ulubieńcy bo w każdą następną grę od Nich gra mi się lepiej.

Mam nadzieje  na powrót formy Piranii bo zagrałbym coś na poziomie gotyka 2 od nich   

Odnośnik do komentarza

Mocno czekałem na recenzje od nich, bo myślałem ze ułatwia mi podjęcie decyzji czy brać na premierę czy nie, ale jestem jeszcze bardziej rozdarty. Dodatkowo grali na PC gdzie gra i tak kulawo chodzi a podobno na ps4 jest znacznie gorzej, a obecnie gram tylko na tej konsoli. Urlop się zaczyna niedługo a ja mam posuchę i nie ma w co grać a chciałbym jakoś przyjemnie spędzić to leniuchowanie ;p

 

https://youtu.be/zELSaMlRRSc

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Kurde, nie mieli czym zrównoważyć tej recki?  :)   Ta gra musi też mieć jakieś plusy  :/

 

 

Dialogi - bardzo źle

Grafika - bardzo nierówno/źle

Animacje - drewno/źle

Walki - źle

Kupić tą grę na premierę - niedopuszczalnie/bardzo źle.

Czekać z kasą kolejne 2 tygodnie na nowego cod-a - prawdopodobne. 

Odnośnik do komentarza

Pajgi racje mówi po co brać się za coś tak słabego jak tyle dobroci wyszło i wyjdzie w najbliższym czasie. A dla tych co grają tylko na playstation kupcie np persone 5 jak jeszcze nie przeszliście.

Chyba ze się nie znosi chińskich bajeczek i wszystkiego co z tym związane. Jak tylko zobaczyłem stylistykę tej gry to od razy wzięło mnie na wymioty. Mam 2 znajomych którzy jaraja się manga i anime, jeden z nich nawalił w tej personie 200h i biorąc pod uwagę ze Ci 2 kolesie to totalne geeki i prawiczki mając na koncie po 25 lat plus to te klimaty kojarzą mi się tylko z pryszczatym prawiczkami z wątpliwa orientacja

 

Także tego... jak coś wybieram niedorobionego elexa

Edytowane przez kacprzak1991
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

- wejdź na forum o grach konsolowych

- napisz że znasz kogoś tam kto gra w japońskie gry ale ciebie to brzydzi i czekasz na nowy hit twórców gier GOTHIC oraz RISEN

 

 

 

 

- w ogóle to niektóre gierki video są dla geeków i prawiczków, ble :(

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Każdy rodzaj gier ma swój konkretny target. Ja podobnie, jak K1991 do japońszczyzny (poza sushi i sake) nie podchodzę. 

Persona chwalona na lewo i prawo w ogóle do mnie nie przemawia.

Też wolę zaryzykować z "enerdowskim postapo", jak któryś z userów zapewne trafnie napisał powyżej, niż męczyć się na nielubianym gruncie.


- wejdź na forum o grach konsolowych

- napisz że znasz kogoś tam kto gra w japońskie gry ale ciebie to brzydzi i czekasz na nowy hit twórców gier GOTHIC oraz RISEN

 

100% trafne stwierdzenie(a), ale cóż z tego, jak hype mózg wypala fanom Gothica    :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...