Skocz do zawartości

Battle Chasers: Nightwar


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmos jak pozornie latwy system walki jest mega skomplikowany i dopracowany! Te wszystke talenty, połączenia z umiejętnościami, odpowiednio dobrane postacie powodują że niektórych przeciwników można pokonać w 4 ruchami albo męczyć się przez 30!

Odnośnik do komentarza

Narzekanie na grind w grach RPG xD Nie wiem jak mam to komentowac, skoro nawet w Octopatch Traveler dla niektorych jest za duzo grindowania. Mam jakie 18h przegrane, kazdy Dungeon (3 za mna) robilem 2 razy - na heroicu i legendarnym by uzyskac lepsze przedmioty. NIe jest to na pewno gra, w ktorej przejdziesz wszystko uzywajac broni na 3 poziomie, ale jakiegos ogromnego grindu tam poki co nie widze. Jasne dungeony z poczatku zajmuja, tak jak walka z przeciwnikami, na polowania (trudniejsi bosowie) mozna sie wybrac dopiero gdzies po parunastu godzinach gry, system walki jest naprawde zlozony, ale czas wlozony wjego poznannie szybko sie zwraca. Tak jak pisalem wczesniej - masa zaleznosci, talenty, zdolnosci, odpowiednie polaczenie druzyny (a biegamy zaledwi 3 postaciami z 7, wiec zawsze musimy z czegos zrezygnowac) sprawia, ze w walce przeciwnikowi mozesz odebrac 80 / 222 albo 2222 hp z pierwszej turze z wlaczonym mysleniem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Alumon,Monika and Garrison poki co dla mnie najbardziej OP postacie w grze. Myslalem, ze zrywy maja przesadzone, ale odpowiednio ustawione talenty, buffy w 1 rundzie i walka z z trudniejszym przeciwnikiem konczy sie po 3 ciosach!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No i skonczylem - kolo 60h na liczniku, świetna pozycja, w 2 części gry lochy i polowania sa znacznie ciekawsze, podobnie jak misje poboczne, jedyny minus to bardzo nierówny poziom, może to przez mnogość opcji i fakt, ze pierwsze 20-30h trudno sie w tym wszystkim połapać, zwlaszcza z talentami, buffami, laczeniem zrywow, druzyna, zas od pewnego momentu rzadko w ogole ginalem! Ubranie na odpowiedni level, ustawienie krytykow i sily ataku + epicka bronią walka z bosami wyglądała tak:

(spoiler z ostatniego)

 

  
 

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...