Skocz do zawartości

PSX Extreme 243


Oceń okładkę PSX Extreme 243  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 243



Rekomendowane odpowiedzi

Tokugawa

Proponuję wyjść poza jakieś sztuczne ramy które sam sobie utworzyłeś i teraz sobie wmawiasz że wszystko co kolorowe jest dla dzieci. W grach od zawsze uważałem że liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Czy film Shrek jest dla dzieci bo jest od 7 lat i jest bajką? No nie sądzę.

Każdy z nas się kiedyś śmiał jak ktoś nam wmawiał że gry są niepoważne, że są dla dzieci. Teraz widzę jedni gracze drugim zaczynają wmawiać że jedne gry są dla dzieci a drugie już nie. Uważam że akurat gry od N są dla każdego.

 

Ja twojego poglądu totalnie nie szanuje bo dyskryminujesz grupę dorosłych ludzi, którzy nie są zaślepieni tak głupią ideą jakoby kolorowe gry były dla dzieci

 

Zgadzam się w 100%. Dlatego na X360 fantastycznie się bawiłem grając w "Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts" i z przyjemnością przejdę ją jeszcze raz w ramach wstecznej kompatybilności na XOX. Tak samo "Viva Pinata", chociaż gierki mega kolorowe i sprawiają wrażenie "dla dzieci".

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nadrabiam sobie właśnie ten numer i nie wiem ile płacicie Sobkowi, ale na pewno za mało. Teksty o cyberpunkun i Blade Runnerach są wyśmienite. Dla takich tekstów czuję, że warto PE kupować (bo bądźmy szczerzy, newsy i recenzje gier to można łatwo mimo wszystko znaleźć w Internecie).

 

Jeśli już o recenzjach mowa, to nie wiem, recki Rozbo, Rogera, Soqa czy Kalego są spoko i miło się je czyta, ale HIV-a to zdzierżyć nie mogę. Dajcie mu już odejść na emeryturę, bo jedyne co chyba teraz ogarnia to Call of Duty w multi, a i tego nie jestem pewien. Weźmy chociażby taką reckę FM7: marudzenie na brak zmian w garunku, który od 20 lat wygląda tak samo, nieogarnięcie do czego jest nowa kamera (marudzenie na brak kierownicy kiedy właśnie o to chodzi - to kamera dedykowana grającym na własnych kierownicach). Nie mogę już czytać jego tekstów o grach wyścigowych widząc jak on obsługiwał kierownicę na jakimś wrzuconym przez niego filmiku. A już ten tekst o tym, że wysypywanie się gry śmierdzi mu PC jest absolutnie żenujący. Rozumiem, że ktoś nie musi być fanem tej platformy, ale podkręcanie wojenek to, nomen omen, HIV.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...