Jump to content

Daffy

Ghost of Tsushima

Recommended Posts

9 godzin temu, Voytec napisał:

Dawno AJ nie miał tak nieśmiesznych i sztywnych tych swoich aktorskich wstawek. Co za cringe.

O k#rwa, dawno takiego szajsu nie widziałem - czyli na jego kanale zostają tylko newsy, bo tych recenzji nie da się już oglądać.

• Upvote 1

Jak to możliwe, że tylko ja przy tej grze ziewałem jak poyebion, gdy zbiera tak dobre opinie :( Steelbook już poszedł na olxie. Trudno żyć pod prąd.

12 godzin temu, Killabien napisał:

#teamkage

Uwielbiam sluchac jak Jin wola rumaka po imieniu. Jakos sie tak przyjemniej wtedy jezdzi.

TYLKO KAGE I TYLKO CZORNY RUMAK

swoja droga to jakos mi sie kojarza klimaty z tego utworu, jak zapiepierniczam konikiem po polu

Edited by Andżej

11 godzin temu, _Red_ napisał:

Jak to możliwe, że tylko ja przy tej grze ziewałem jak poyebion, gdy zbiera tak dobre opinie :( Steelbook już poszedł na olxie. Trudno żyć pod prąd.

Witaj w moim świecie miałem tak z days gone. Ja vs to forum. Nie każda gra musi każdemu sie podobać ;)

• Like 1

Ostatnio twórca Yakuzy nie mógł wyjść z podziwu, że najbardziej japońska grę, bardziej niż jego, stworzyli nie Japończycy. Gra w pewnym momencie była całkowicie wyprzedana w Japonii. 

15 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Może po prostu nudzą cię open worldy.

Zdecydowanie. Far Cry pewnie juz nie dotknę przez dekadę, podobnie assassina. Ostatni jaki jeszcze mnie wkręcił to Days bo lubię zombie/postapo, a najwyraźniej klimaty japonskie + jazda na koniku po dużej mapie to juz nie to. Ale szacunek za Metacritic, dawno nie widzialem takiej zgodności opinii zarowno w magazynach jak i wśród graczy.

Bo obiektywnie to poprawnie zrobiona gra, złożona z elementów znanych z innych produkcji. Ostatni open world jaki dotykałem to bodajże RDR2 na premierę i od tamtej pory miałem przerwę. Jakbym miał dotykać wszelakie ubiklony szukałbym już sobie innego hobby, bo dosyć miałbym już gier.

3 godziny temu, Andżej napisał:

oby nie byla taka nudna, jak jedynka.

Patrzac na side questy to mogliby sie wiele podszkolic ogrywajac GoT.

Skończone. Przynajmnie fabula. Ale chyba platyne docisnę.

O ile 3 akt dłużył mi się niemiłosiernie i

Spoiler

ten śnieg mnie wkurzał. Brzydkie to.

To zakonczenie mega pasowało.

Spoiler

Wzialem niby to zle. Ale zabicie Shinury to dla mnie idelane (acz mega smutne) rozwiązanie. W ogole idealna opcja zakonczen - wybierz na końcu. A nie ze masz tylko dwa kawałki pępowiny, ojej.

Mimo dluzyzn to jednak dość fajne questy poboczne. Piękny swiat (poza 3 aktem). Klimat mi idealnie pasujący. Stylizacja (te napisy rozpoczynające, kończące questy). Mega jeśli ktoś lubi smarujaskie kino.

W miare fajny system walki i skradania.

A minusy - dluzyzna, brak synchronizacji dialogów dla japońskiego (grac w to po angielsku, meh), powtarzalność, za szybko czułem się przekokszony.

Jak 3 akt mógł Ci się dłużyć jak jest jak jedna długa misja? Bardzo krótki (złożony z krótkich misji) który można skończyć w bodaj 1,5 godziny.

14 godzin temu, MEVEK napisał:

Patrzac na side questy to mogliby sie wiele podszkolic ogrywajac GoT.

Mogliby też dać rudej miecz żeby walka z ludźmi była tak samo fajna jak z maszynami :)

53 minuty temu, messer88 napisał:

Mogliby też dać rudej miecz żeby walka z ludźmi była tak samo fajna jak z maszynami :)

Przeciez miala - wlocznie :reggie: 

2 godziny temu, Voytec napisał:

Jak 3 akt mógł Ci się dłużyć jak jest jak jedna długa misja? Bardzo krótki (złożony z krótkich misji) który można skończyć w bodaj 1,5 godziny.

No ten wstep

Spoiler

Brak quick travela. Do tego zawsze najpierw robiłem poboczne, mongolsjie obozy. Jakoś wolałbym ciut krótsze. No i nie było takiej różnorodności jak wcześniej.