Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładna ankieta ale może nie licz mojej żony bo to a)kontrowersyjny temat b) w sumie był to zakup poza steam bo i klucz taniej kupiła poza steam . Niech lepiej w statystykach będzie giereczka kupiona przez jakiegoś forumowicza na steam bezpośrednio. Kilka bombek było i to nie małych za ponad 100 zł :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rayos napisał:

Jak chcesz to wywale, ale nie widzę powodu by to robić :) nie umniejszajac oczywiście Twojej żonie, jest ona zaledwie kropla w morzu gier i raczej jej zakup nie wadzi ;) ale jak mówiłem, chcesz, to wywale 

Nie musisz wywalac ze statystyk ale dodaj przynajmniej najdroższą grę kupiona przez forumowicza na steam bo jestem ciekaw:D

Odnośnik do komentarza

Pewnie Divinity II za te 145zł, szacun dla każdego kto mial jaja wydac tyle na tego sztosa :yakubu:

 

@Rayos piekne zestawienie, sliczne dziekuje za włożoną prace oraz czas, jak wiadomo nie jest to łatwe i jestem pewny ze kazdy kto brał udzial mysli tak samo. Dodatkowo doyebales grami z tej i tamtej, no jestes wielki, czapki z głów.

 

giphy.gif

Odnośnik do komentarza

To co się wydarzyło przerosło zdecydowanie moje oczekiwania. Nie mogłem doczekać się godziny W by obdarować moją ofiarę. Chociaż już wcześniej Velsu i Rayos obdarowali mnie rogue legacy i beat copem. Nie wiedziałem do końca co to za gry na pierwszych dwóch miejscach wishlisty mojej ofiary ale nie wahałem się by podarować oba tytuły. Jak spojrzałem za kilka dni były ostro ogrywane. To mój pierwszy event i spodziewałem się jakiegoś indyka od mojego Mikołaja a tu Stona wjechał z atomówką w postaci Civ 6 i teraz w pracy nawet rozkminiam czy i jak szykować się na wojnę z Niemcami. No cudowny tytuł, a różnice względem piątej części mi bardzo leżą. Fala uderzeniowa tej bomby przyniosła mnóstwo kolejnych tytułów. South Park, Gta 4, Izaak, heroes 3 hd, superhot, to the moon, kopanito, Ftl, hotline miami 2, mother russia. To wszystko to wręcz pokłady gamingu. Ja naprawdę myślałem ze z całych mikolajek dostanę tylko jedną grę od Mikołaja właśnie a tu coś takiego :banderas: Na pewno wszystko ogram, ale na spokojnie by nie dopadł mnie syndrom pirata, objawiający się zaczęciem wszystkich gier  i nie skończeniem żadnej. Cześć gier czeka tez na zakup lepszego pada. Za każdą z tych wspaniałych gier próbowałem się odwdzięczyć jakimś dobrym tytułem, a ci co nie mieli dostali dodatkowo prysznic z tatą. Skala tego eventu była tak ogromna, że nie przygotowałem się na to by obdarować każdego. Na przyszły rok jednak się przygotuje lepiej. Dostałem tyle gier, ze nadszedł moment w którym już skasowałem listę i powiedziałem dość bo nie ogram wszystkiego a i budżet na gry dobiegał końca a odwdzięczyć się bardzo chciałem. Boże kochany, 15 tysięcy polskich złotych :obama: jesteście wspaniali i niesamowici. To community to wyjątek na skale światową. Nawet nie wiedzie jak mi zrobiliście święta tymi prezentami. Jak cudownie było oglądać wszystkie prezenty od innych dla innych. Velsu wielkie serduszko za organizacje i dla wszystkich za udział. Nosz kurde, nie mam słów. To wzruszające.

 

DZIĘKUJĘ za gry, za wspaniałą społeczność, za prawdziwą magię świąt, za ten klimat ! 

Edytowane przez Kosmos
  • Plusik 4
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ireniqs napisał:

Kurde a miałem na pierwszy strzał dać jakieś zdanie z Koopa. :( Coś mnie pokusiło zmienić.

 

Ahaha, ja też, ale myślę nie no, za łatwe :D

 

15k na gierki. I to niby konsolomaniacy to wieczne bachory. Matko bosko, srogo. Gratki pany!

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...