Skocz do zawartości

zloto

PlayerUnknown's Battlegrounds

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz poszaleć to ląduj w szpitalu. Tam Ci się nie będzie nudzić i przeciwników na pewno będziesz miał pod dostatkiem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak tam szkoła na xboxie? Bo u nas na PC, to tam wszyscy lądują co chcą mieć szybkie kal of djuti

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, DeeI3o napisał:

Jak chcesz poszaleć to ląduj w szpitalu. Tam Ci się nie będzie nudzić i przeciwników na pewno będziesz miał pod dostatkiem. 

A jak wybrać ten tryb?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cuphead za trudny, nie umie wybierać trybów w PUBG

ehh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

xDDDDD

Chodzi o fizyczne miejsce na mapie. Szpital, szkoła, więzienie, strzelnica. Ludzie pisząc to, mają na myśli właśnie te miejsca na mapie. Jak lecisz samolotem to pooglądaj sobie map dokładniej i znajdziesz te miejsca. Szpital jest z lewej strony mapy, mniej więcej na środku wysokości. 

PS:Czarek jak chcesz to Ci jutro jakieś podstawy wbije do głowy, ale to dopiero około 18stej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Metoda napisał:

A jak tam szkoła na xboxie?

To samo. Szkola , baza wojskowa, szpital. Szybkie akcje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja podczas swojej rekordowej gry zabiłem 7 grajków właśnie w Szkole :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ląduję na wieżowcu w Yasnaya Polyana, widzę kilku typów, ale w innych dzielnicach miasta, więc lootuję dwa wieżowce słysząc jak goście się ostrzeliwują. Loot dość cienki, trzeba biec do strefy, przy wyjeździe z miasta centymetry obok mnie przejeżdża Dacia, ale zwiewa bo kierowca dostał kilka kulek. Loot pod miastem i biegiem do kolejnej strefy przeszukując kilka domków po drodze, bo z jednym kolimatorem i trzydziestoma pestkami do M16A4 to tak średnio bym powiedział. Później Roznok i jakieś inne domki, lootowanie co dziesiąty domek, bo strefa znowu leci i tak z Yasnaya Polyana dobiegłem ... w okolice Georgopolu :reggie: Jakiś lasek, gosodarstwo i widzę dymiącego Jeepka mknącego między drzewkami, no to kamperka za drzewem, czekam i sru, dostał tyle pestek aż wybuch,. Dobiegam do skrzynki, a tu jakiś typero nie wiadomo skąd dla mnie strzela, no to biegnę się skitrać, a po chwili słychać kolejnego Jeepka... Dalsze przygody tutaj :daddy: 

sory, że tyle filmików wrzucam, ale muszę się tym z kimś podzielić xd

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Czezare napisał:

A jak wybrać ten tryb?

Czarek wróć może do prostych rzeczy jak nie wiem, Call of Duty?

• Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wykastrowali wam na xboksie tryb fpp czy z wlasnej woli jak zwierzeta gracie w tpp?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nie wykastrowali FPP. Jest, ale moim zdaniem celowanie na padzie w FPP, bez asyst i przy dropiących klatkach/sporadycznych lagach/błędach z hitboxsami strzelanie w FPP jest trudniejsze niż w TPP. 

Na razie nie ma planów na crossplay i chyba dobrze. Przecież każdy m+k masakrował by ludzi grających na padzie. 

Jak już tak dzielimy się filmikami, to zamieszczam materiał instruktażowy jak NIE grać w PUBG'a xD

Edytowane przez zloto
filmik
  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak czasem coś w drużynie nie styknie. Materiał 18+ ;)

• Plusik 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OK XD zakończmy te parafiade na konsolach

jak coś to łatwiej mówić kolor amunicji, potrzebuje "czerwonej" "zielonej" itd niż po numerach kalibra <sprawdzone info>

unikamy otwartych terenów, zawsze kleimy się do osłony <jak w prawdziwym życiu>

nie strzelajcie z biodra

MACIE TUTAJ 3 NIESAMOWITE PORADY JAK GRAC W PUBGA NA KONSOLI!!!

Pieniądze proszę wysyłać na numer konta który podam wam na pw.

W NASTEPNYM PORADNIKU BEDĄ SUPER TIPY JAK DLACZEGO LĄDOWANIE TO TYLKO POCHINKI ALBO REZHOK I DLACZEGO PISTOLET JEST NAJBARDZIEJ OP BRONIĄ W GRZE.

pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Orzeszek napisał:

jak coś to łatwiej mówić kolor amunicji, potrzebuje "czerwonej" "zielonej" itd niż po numerach kalibra <sprawdzone info>

U nas wszyscy już pamiętają po numerach: czterdziestkapiątka, piątka, siódemka, dziewiątka i dwunastka :)

Chyba trudniej było zapamiętać, która amunicja do której broni, ale po 50h już mógłbym sprawdzian z tego pisać ;)

A podziękować to mogę osobie która polecała szkołę jako Call of Duty. Można fajnie poćwiczyć sobie strzelanie. Nabrałem dzięki temu pewności do bezpośrednich starć i takie CQC idzie mi już dużo lepiej.

Edytowane przez MierzejX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Orzeszek napisał:

nie strzelajcie z biodra

Chyba Ty powinieneś zapłacić osobom które z takiej rady skorzystają... Odszkodowanie :)

CQC tylko z biodra, nie dajcie sobie wmówić inaczej. 

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta