Skocz do zawartości

Dziwny problem z Xbox One X po przełączeniu na inne HDMI


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,
Dzisiaj stanął i został podłączony pod Tv Skorpion. Wszystko pięknie - aktualizacja poszła gładko a gry z dysku zewnętrznego wraz z profilem przekopiowały się bez problemu. Chciałem popykać w RotTB ale wyskoczyłą mi aktualka 32 GB. Dodałem ściąganie do kolejki, i zostawiłem konsolę włączoną i oglądałem TV na innym HDMI.
Po czasie chciałem spr jak postępy w ściąganiu - przełączam na HDMI 1 ( Konsola do gier) a tam brak sygnału O_o
Patrze czy konsola się nie wyłączyła ale nie bo światełko świeci a konsola reaguje na pada (przytrzymanie przycisku zasilania na padzie i wyłączenie konsoli działa) - gdy wyłączam na czuja konsolę to t wysyła sygnał do TV i wyłącza go również. Po włączeniu konsoli TV się włącza i wszystko działa jak należy (obraz/dźwięk) na HDMI 1.
Ale wystarczy, że TV przełączę na inne HDMI - np dekoder to po powrocie na hdmi1 TV już nie ma sygnału obrazu (chociaż przy przełączeniu pokazuje się na tv ikonka dźwięku, że jest przesyłany) Przy wyświetleniu portow hdmi tv nie ma sygnału obrazu - ale informuje, że jest podłączony (i włączony) xbox.
Wcześniej miałem podłączonego starego Fata i mogłem śmigać między złączami hdmi do woli i nie było żadnych problemów.

Problem jako tako nagrałem i wstawiłem na YT:

 

 


Ktoś miał taki problem lub orientuje się czy to wina konsoli czy TV ? 
Samo wejście działa niby bez zarzutu - podłączyłem Switcha pod to samo HDMI i mogę przełączać się między obrazem gry a dekoderem bez problemu.
 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...