Skocz do zawartości

GOTY 2017


Gość _Be_

Najbardziej GOTY gra roku 2017?  

132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej GOTY gra roku 2017?

    • Super Mario Odyssey
    • The Legend of Zelda: Breath of the Wild
    • Persona 5
    • Nioh
    • NieR: Automata
    • Horizon Zero Dawn
    • Wolfenstein II: The New Colossus
    • Resident Evil 7
    • Cuphead
    • Yakuza 0
    • Destiny 2
      0
    • Forza Motorsport 7
    • Prey
    • Mario + Rabbids: Kingdom Battle
    • RiME
    • Splatoon 2
    • Xenoblade Chronicles 2
    • Assassin's Creed Origins
    • The Evil Within 2
    • Hellblade: Senua's Sacrifice
  2. 2. Najlepszy remake/remaster 2017?

    • Mario Kart 8 Deluxe
    • Wipeout: Omega Collection
    • Metroid: Samus Returns
    • Final Fantasy XII: The Zodiac Age
    • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
    • Yakuza Kiwami
  3. 3. Największy fuckup/rozczarowanie 2017

    • Gran Turismo Sport
    • Mass Effect Andromeda
  4. 4. Największy rak branży?

    • EA - za zabicie Visceral Games i ich singlowej gry z uniwersum Star Wars
    • EA - za forsowanie przegiętych grindfestów/lootboxfestów
    • EA - za to co zrobili z Mass Effectem
  5. 5. Konsola roku 2017



Rekomendowane odpowiedzi

Nie ograłem jeszcze jedynej gry w moim obecnym zasięgu, która mogłaby wskoczyć na podium - tzn. Niera: A - ale cóż. Terminy to terminy. Zacząłem też obecnie grać w TEW2, ale też nie zdążę do deadlinea. 

 

GOTY 2017 :ohboy:

1. Persona 5 :trophy_hidden7:- czekałem na taką grę od czasów FFX. Zawsze byłem na bakier z serią i bardzo żałuję. Gra wstrzeliła się w obecny dla mnie czas idealnie, kiedy to zacząłem od kilku lat odkrywać i doceniać anime. Czuję się jakbym oglądał tuze tego gatunku i przy okazji miał wpływ na pewne wydarzenia. Zagrało w zasadzie wszystko - od postaci, system walki, klimatu, wykonania (to najbardziej STYLOWA gra jrpg w historii), udźwiękowienia. Trzyma przy konsoli jak dragi. Gry jeszcze nie skończyłem (ponad 60h za mną), ale już wiem, że nic jej z ogranych do tej pory sztosów nie podskoczy. Personę 5 będzie wspominać jeszcze przez długie lata, wierzcie. 

2. Prey :trophy_gold:- w najśmielszych snach nie spodziewałem się tak dobrej gry, szczególnie od twórców Dishonored, które mnie kiedyś znudziło okropnie. Urzekła mnie swoboda odkrywania stacji, atmosfera i pewnego rodzaju techniczność, nadająca tej wizji wiarygodności. Zdawać by się mogło, że Talos naprawdę dryfuje gdzieś w gwiazdach. Grać i bawić się tym dziełem, bo jest czym. Swobodne dryfowanie poza stacją śni mi się po nocach - orgazm fana eksploracji. 

3. Yakuza :trophy_silver: - moje pierwsze spotkanie z serią (tyle lat, niby "gracz", a nadal odkrywam takie serie po takim czasie xd). Bawiłem się świetnie, szczególnie śledząc główną oś fabularną i zaciskając pięści z chęci zemsty. Po tej grze zapragnąłem odwiedzić Japonię jeszcze bardziej.

 

Najlepszy remake

-

 

Największy fuckup

Wiem, że wiele osób tutaj zachwycało się tą grą, ale mnie osobiście zaczęła mocno nużyć po ok. 20-30 h przy konsoli. Myślę o Nioh. System walki, klimat i co dalej ? Przy takim Bloodborne i dziełach From to niestety, pod względem całościowym, nie leżało. Spodziewałem się o wiele więcej po Team Ninja... i nawet nie zdołałem skończyć przygód "Japońskiego Geralda" :frog:

 

Największy rak

 

Konsola roku

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.11.2017 o 18:10, balon napisał:

Patrząc co jeszcze mam w tym roku do ogrania to już mogę dać głosy:

 

GOTY:

1) Nier Automata

2)Mario Odyssey

3) Zelda BotW

 

 

remake - Crash

 

rozczarowanie - Androbieda

 

rak - EA

 

konsola - Switch

 

Zrobiłem mocnego edita (wcześnie było Mario, Zelda i NBA2k18). Na pierwsze miejsce wskoczył Nier. Rozpocząłem ogrywanie w grudniu ale jakoś 3dni temu zacząłem 3 przejście. BOŻESZ TY MÓJ PANIE JEREMIASZKU :banderas:

 

p.s. Tak mocnego top3 dawno nie pamiętam.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 GOTY 2017

Miejsce 1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild - 125 punktów 

20170227164146.jpg

 

Miejsce 2. NieR: Automata - 103 punkty 

20161209103016.jpg


Miejsce 3. Super Mario Odyssey - 85 punktów

mario_odyssey_review_screen_2.jpg


Miejsce 4. Cuphead - 50 punktów

ss_ae3db08c403209d868e52ae513540e1ba0489302.1920x1080.jpg?t=1515602655
 

Miejsce 5. Persona 5 - 48 punktów

persona-5-king-kamoshida.jpg


Miejsce 6. Nioh - 46 punktów

NiOh-foto-5.jpg

 

Miejsce 7. Yakuza 0 - 36 punktów

yakuza-0-fight-e1484754053993.jpg
 

Miejsce 8. Horizon Zero Dawn - 33 punkty 

horizon-zero-dawn-20170211170252-1487609536224-1280w-horizon-zero-dawn-40303378-1280-720.jpg

 

Miejsce 9. Xenoblade Chronicles 2 - 26 punktów

Xenoblade-Chronicles-2-Unique-Monster-Location-Guide-900x506.jpg

 

Miejsce 10. The Evil Within 2 - 24 punkty 

Screen_Shot_2017_10_18_at_1.22.42_PM.0.png

 

 

 Najlepszy remake/remaster 2017

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Znalezione obrazy dla zapytania Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Pamietacie, że tam były aż 3 gry na jednej płycie? Trzy! Nie jedna, nie dwie, aż trzy. Try zremasterowane gry z oryginalnej trylogii. 

 

Największy fuckup/rozczarowanie 2017

Mass-Effect-Andromeda-funny-faces-625x35

 

Największy rak branży

 

f9f.jpg

 

Konsola roku

10aMfnL.jpg

 

Dominacja Japonii jak siemasz :obama: 

Odnośnik do komentarza

Pięknie takie samo top3 jak u mnie (czyste gierki singiel player - bez dodatku multi (pipi)), tylko ciut inna kolejność. Japonia rządzi i dzieli w tym roku. Niezły powrót.

 

Ps czy ja dobrze widzę ale zero gierek z mp w forumkowym top10? CUDOWNY ROK

 

 

@_Be_ THX za podsumowanie. Good job.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, balon napisał:

Ps czy ja dobrze widzę ale zero gierek z mp w forumkowym top10? CUDOWNY ROK

Zazwyczaj nie wrzucam gier z mp do ankiety - jedyny wyjątek to destiny 2, które i tak powinno ustąpić miejsca ale już pal licho. 

 

5 minut temu, Wiolku napisał:

Co to był za sztos - rok OMG. A przede mną jeszcze tyle dobra do nadrobienia :banderas:

Bez kitu, gdybym grał tylko w gry z tego roku to i tak bym się nie wyrobił z skończeniem wszystkiego. Zdecydowanie najlepszy rok od 2007 w branży zdecydowanie lepszy niż overhyped 2013 z zachodnimi samograjami

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, aux napisał:

Piękne wyniki, japończyki dominują! A forumowicze znów pokazali że mają dobry gust, dużo lepszy od konsolomaniaków z innych portali. I dlatego FPE to najlepsze miejsce w polskim internecie.

Wiadomo JAPAN STRONG i walenie konia pod Platinium <3

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Be_ napisał:

Zazwyczaj nie wrzucam gier z mp do ankiety - jedyny wyjątek to destiny 2, które i tak powinno ustąpić miejsca ale już pal licho

 

Ta ta ale bardziej mi chodziło, że w top10 praktycznie żadna gierka nie ma w ogóle mp. a był takie gierki w zestawieniu (Splatoon, Forza czy Destiny).

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, teddy napisał:

Jedyny sluszny ranking. Wywalilbym tylko horizona na rzecz np. Divinity, no ale i tak jest bardzo dobrze

Na Divinity głosowały dwie osoby także wiesz :kaz: wyjdzie na konsole to pewnie jakoś inaczej będzie to wyglądać ale póki co zdziwiony byłem, że RE 7 było poza top 10 ale dosłownie o włos ale kusiło wyje.bać Horizona z zestawienia wzamian wlasnie Residenta nie powiem :notbad:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, _Be_ napisał:

Na Divinity głosowały dwie osoby także wiesz :kaz: wyjdzie na konsole to pewnie jakoś inaczej będzie to wyglądać ale póki co zdziwiony byłem, że RE 7 było poza top 10 ale dosłownie o włos ale kusiło wyje.bać Horizona z zestawienia wzamian wlasnie Residenta nie powiem :notbad:

Faktycznie horizon do du.py ale re7 to powiew swiezosci, nigdy nie bylo horroru w widoku fpp , fantastyczna gra ktora mozna skonczyc w 6h. 

 

Normalne zestawienie, przewidywalne. Jedynie beka ze ludzie na yakuze glosowali tak namietnie. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...