Skocz do zawartości

Forumkowy Secret Santa Xbox One edition


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie idzie kupić i to nie żadna cebula tylko sprawdzenie czy prezenty beda dochodzić z różnych krajów europejskich :lapka:

 

no to jak możesz to sprawdź czy do mnie dojdzie ;) jak się uda to będziemy mieli potwierdzenie, a ja Ci podrzucę miesiąc passa za free bo mam koda z koxa 

Odnośnik do komentarza

cithall mial racje nie da sie kupic jednego miesiaca jako gift ;/ jest opcja ale jak dochodzi sie do zaplaty to jedynie do wyboru jest 6 lub 12 miesiecy

No ja to sam sprawdziłem, dlatego się dziwiłem że u Ciebie idzie kupić jako gift. Z xbox pass jest identycznie, na miesiąc nie kupisz, jedynie na 3 lub 6 miechów.

Edytowane przez cithall
Odnośnik do komentarza

Jeszcze trochę i zaczniecie sobie odpisywać jak na jakimś OLX "Ziomuś jak boli cie zmiana regionu to slaby jestes i idz sie dymaj razem z tymi frajerami co przeplacaja xD lol" ;)

 

Czy na Secret Santa Steam też klucze aktywowane VPN cebulą? :D

 

O lepiej! Możecie przecież w ramach Secret Santa udostępnić komuś konto i zamiast 3 gierek będzie miał ich kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt! No to się taka osoba ucieszy! Tylko musi ustawić wasze konto jako domowe czy jakoś tak. Cebula wie jak to się robi, to zapytajcie tam. Ba! Nie wydacie nawet złotówki. No ekstra, nie ziomuś?

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.