Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie z tym wylogowywaniem jakiś kosmos. Na 99% problem związany jest ze stylami, jakby coś gdzieś się gryzło, czasami wywala jakiś błędny klucz zabezpieczeń, że niby styl jest nieaktualny, bo tak naprawdę nie ma takiego stricte wylogowania, tylko na głównej jakby konta nie było, ale logować się nie trzeba, bo jak się kliknie w jakiś temat, to znowu OK. 

 

Jutro ciąg dalszy testów, może też jakaś wtyczka coś szwankuje. 

Odnośnik do komentarza

Mulę rusz.

Zamiast loga psiks ekstrim mam napis elegant, przez chwilę pomyślałem, że gazeta się od nas odcięła i nie przyznaje, aż zanuciłem "fabryka małp, fabryka psów, rezerwat dzikich stworzeń". Później spojrzałem prawdzie w oczy i się uspokoiłem.

Odnośnik do komentarza

Tak, przeleciałem po kilku tematach i dalej tak jest. Jak chcesz napisać nowego posta, to przywraca najpierw zawartość poprzednio napisanego w danym temacie. Zresztą w statusach też tak jest.

 

Zaraz, zaraz, albo i nie... Po nowo dodanej wiadomości wygląda na to, że nie przywraca poprzedniej zawartości jednak. Przywraca przy postach napisanych przed waszą zmianą chyba tylko. Ktoś jeszcze by musiał to potwierdzić może.

Edytowane przez Okie from Muskogee
Odnośnik do komentarza

Oki, powinno być lepiej. Problem widzimy, ale jeszcze szukamy odpowiedniej opcji, aby go wyeliminować na stałe. Wylogowywanie chyba zniknęło, gdyby ktoś jeszcze na to trafił, prośba najpierw o wyczyszczenie ciastek i potem testowanie, bo było tyle zmian, że jakieś stare sesje mogą komuś robić problem. 

 

Z rzeczy, które mam na liście, to czekam jeszcze na info, jak ogarnąć zwijanie/rozwijanie statusów, aby nie cięło ich po 3 liniach ani z drugiej strony, aby nie był widoczny cały wpis. 

Odnośnik do komentarza

Jak juz duze problemy uda sie rozwiazac to mozna by sie zajac drobnica jak np. automatyczne zmniejszanie zdjec bo teraz przegladajac "wlasnie kupilem" mozna sie zayebac.

 

Osobna kwestia jest tona statystycznych informacji jakie siedza w profilach. Wszystkie forumowe interakcje sa zbierane. Pytanie czy to w ogole jest potrzebne. Na 2.0 kazdy widzial maks 10 swoich postow i nie bylo narzekania. Moze gdyby wywalic z 3.0 smieci typu "odpowiedziales na, odpowiedzial na" itd. to forum by odetchlo jesli idzie o szybkosc.

Odnośnik do komentarza

No duże problemy to chyba na razie, tfu, tfu, ogarnięte. 

 

Co do tego, o czym piszesz... Mejm, ja wiem, że "kiedyś to było lepiej", ale przejście na nowy skrypt to trochę jak ze ślubem - bierzesz żonę z całym dobrodziejstwem inwentarza :D. Tak samo tutaj - coś tam można jakimiś dodatkami ogarnąć, ale babranie się w kodzie, usuwanie jakichś statsów etc. skończy się tym, że zaraz znowu jakiś babol wyskoczy, a przy kolejnej aktualizacji i tak pewnie niektóre rzeczy się nadpiszą i trzeba byłoby znowu usuwać. IPB na bieżąco zbiera opinie, na początek roku planują jakiś większy update, więc może niektóre opcje wrócą, bo też niektórzy się dziwią niektórym zmianom (np. te grafiki - do wideo dali możliwość ustawienia szerokości, a do grafik już nie). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.