Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Styl jasny responsywny - domyślny na komórce. Jak przeglądam nieczytany temat przerzuca mnie na ostatnią stronę przy wciśnięciu ostatniej strony ze strzałką, ale na początek strony zamiast do sekcji z nieprzeczytanymi postami (oddzielonymi niebieską linią). Jeśli nacisnę na nazwę tematu (tekst pogrubiony) przerzuca na pierwszy post pierwszej strony.

 

Czy jest możliwość dodania opcji, żeby przerzucało do nieprzeczytanej sekcji?

Mam nadzieję, że wyjaśniłem w miarę przejrzyście.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce zacytować całość wypowiedzi to trzeba zaznaczyć tekst i wybrać opcję która się pojawi: Cytuj ten fragment. Niestety mało to intuicyjne no ale na obecną chwilę nic więcej nie ma :( 

 

W dniu 21.11.2017 o 09:09, Mejm napisał:
W dniu 20.11.2017 o 18:42, Kyo napisał:

Dobra - sprawdziłem ten przycisk jest transparentny - sam strzałka ma kolor obramowania całości - to jest tak jak by wycięte. Czyli jego kolor to aktualnie ustawione tło. Jak najedziesz to zmienia się na ikonę ale sam przycisk i strzałka to kolory tła i okna:)

Caly czas nie dziala kaskadowe (tak sie chyba nazywa) cytowanie. Zacytowalem caly twoj post, w ktorym z kolei ty cytowales dwie osoby (mnie i rejwena) i w cytacie mam tylko do co ty napisales, cytowane przez ciebie posty zniknely. Chyba nie tak powinno byc?

Test

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Perez napisał:

Z postami juz wspominalem - poprzedni licznik do pewnego momentu zliczal posty m.in. z Betoniarni. Nowy silnik, gdy przeliczal wszystko, nie zliczal ich juz w ogole, bo dla niego ten dzial ma po prostu wylaczone zliczanie.

To by znaczylo, ze 2k ktore mi odjelo bylo z wkp przed blokada licznika xD Szkoda bardzo, ze nie zgodziliscie sie przed zmiana silnika na jeden dzien z odblokowanym naliczaniem zeby kazdy mogl sobie zobaczyc ile zycia przegral piszac na forum ;/

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Mejm napisał:

To by znaczylo, ze 2k ktore mi odjelo bylo z wkp przed blokada licznika xD Szkoda bardzo, ze nie zgodziliscie sie przed zmiana silnika na jeden dzien z odblokowanym naliczaniem zeby kazdy mogl sobie zobaczyc ile zycia przegral piszac na forum ;/

 

Z samej Betoniarni miałbyś łącznie 12354. Nie pamiętam, czy są jeszcze miejsca na forum, gdzie wyłączone jest zliczanie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał:

Mowa o Źródło dokumentu? Bo mam to widoczne w edytorze, więc albo coś zakręcili i jest to tylko dla adminów, albo mówimy o innej opcji. 

Klikało się guzik bb code czy jak on się tam zwał i post zmieniał się w matrix.

E: zdaje się, że ten guzik miał wygląd pstryczka elektryczka od górnego światła w salonie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

do usunięcia, nawet napisać się nic nie da ani zacytować xD

Ej no bez kitu, wszystko się roz(pipi)ało chyba xD. Próbuję cytować to jakieś bbcody wyskakują, wszystko w jednej linii (nie da się odstępu zrobić), linki do yt się nie pokazują, nic. odstęp. No (pipi), w jednej linii wszystko idzie ;/ co jest, kieeedyś to kurrła było  

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...