Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie będzie aktualizacji, to na pewno nie będziesz miał problemu z odnalezieniem się, bo za 10 lat forum przepadnie bez dostosowania do wciąż zmieniających się wytycznych technicznych (np. aktualizacje oprogramowania serwerów, które są bezpośrednio powiązane z bebechami silnika forum). Nikt tu na złość nikomu nie robi, taki urok przeróżnych skryptów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Stara dupa jesteś grzybiarz, za te kilka lat forumek już nie będzie dla Ciebie. Poza tym co to znaczy że zaniedbujesz pisanie? Brzmi to tak jakbyś codziennie miał pisać posty. 

Poza tym w czym tu się nie odnajdywać? Perez, Kyo i inni admini tak dostosowali forumka, że już zapomniałem jak wyglądało te na poprzedniej wersji.

Odnośnik do komentarza

Grzybiarz, a z czym dokładnie masz problemy? Bo w zasadzie wszystko działa tak jak poprzednio jeżeli chodzi o przeglądanie. Przechodzenie do ostatnio czytanego posta, o którym pisałeś to ta sama technologia, nic się nie zmieniło. W Nieprzeczytanej ustawiasz sobie co ma być widoczne jako domyślny widok i też jest git. Coś jeszcze Cię martwi?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Witam mam problem, nie mogę pisać na forum, nie działa shout statusy cytowanie edytowanie sprawdziłem na chrome i internet explorer i problem występuje. Na telefonie jak widać wszystko śmiga. A sprawdzę zaraz na innym kompie.

 

Ok działa, wyczyściłem przeglądarkę i teraz hula.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, grzybiarz napisał:

Przez te  zmiany na forum, zaniedbywam pisanie. Nie chce mi się pisać, bo ćiężko mi się odnaleźć, nie wiem co klikać dokładnie... :/

Wyobrażacie sobie taką zmianę za 10 lat, jak już będziemy mieli ~40 lat? Połowa przestanie pisać.

Nie róbcie więcej aktualizacji ok?

Ja też tego nie lubię. Odnalezienie się tu to nie lada wyczyn. Nie chce mi sie szukać i niestety zaglądam teraz sporadycznie na to forum:(

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Square napisał:

Grzybiarz, a z czym dokładnie masz problemy? Bo w zasadzie wszystko działa tak jak poprzednio jeżeli chodzi o przeglądanie. Przechodzenie do ostatnio czytanego posta, o którym pisałeś to ta sama technologia, nic się nie zmieniło. W Nieprzeczytanej ustawiasz sobie co ma być widoczne jako domyślny widok i też jest git. Coś jeszcze Cię martwi?

Jak klikałem "nową zawartość", wtedy fajnie pokazywało nowe tematy - były pogrubione, a te stare nie. Wciskałem sobie F5 i widziałem co doszło nwoego. Przeglądałem po kilka stron i czarno na białym widziałem, co nowego doszło. Teraz pojawia się tylko nowa zawartość (a jednak czytało się i te stare tematy), po załadowaniu kolejnych postów działa to gorzej, niż z podziałem na strony. 
Zazwyczaj widzę tam bzdurne posty, typu "Piwo", "Czy baby są głupie". Mieszanie postów z gierkami z WKP i Fast Foodem. 
Taki misz-masz wszystkiego.  Wtedy na pierwszej stornie nowej zawartości zawsze znalazłem jakiś post, by coś dopisać, a teraz nie, bo jest tego za dużo i musiałbym ładować i ładować kolejne posty.


I taki przykład:
YETI odpowiedział Rozi → temat → Seriale
To zbędna informacja, wtedy było że ktoś odpowiedział komuś na post, a teraz informuje mnie o tym, że ktoś odpowiedział założycielowi tematu. Tak naprawdę to Yeti odpowiedział w temacie Netflixa, a nie odpisał Roziemu, który zakładał temat wieki temu.

 

I edytor pisania mnie wkurza, wcześniej pisałem w czystym kodzie i sam dodawałem znaczniki [b ]* [img ]  i inne. Teraz niby łatwiej, ale czasem jednak trudniej:) Da się przełączać między tymi edytorami?

No ale są też plusy, np. fajnie można kogoś przywołać @kanabis pozdrawiam. 
Są też powiadomienia - nawet z dźwiękiem:) I... to chyba tyle. Pewnie się kiedyś przyzwyczaję.

* no i post sie z(pipi)al bo jednak tag "b" zadziałał.

 

 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

30 minut, a jak masz mało to ustaw zapamiętywanie i nie będziesz się musiał logować.

To za malo. Problem jest taki, ze czasem posta pisze dluzej, albo za zaczynam pisac i w miedzy czasie musze zrobic cos innego i jak wracam i daje wyslij to forum jest juz wylogowane  i post idzie w powietrze.

 

Mocno to zmieni cos w wydajnosci jak ustawicie na 3h? 

Odnośnik do komentarza

fota.png

No i w końcu wygląda to jak na starym forum, czyli odwiedzone posty, wyświetlają się i tak na głównej. 
Jeszcze tylko jakby można było przełączać w edytorze postów, między edytorem, a jego brakiem byłoby super.

I jest gdzieś ta opcja dla nerdów, gdzie widać najaktywniejszych użytkowników z dziś, w ogóle itp. ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...