Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.03.2018 o 20:01, Plugawy napisał:

Na skórce Ciemny po kliknięciu na "Oznacz jako przeczytane" wyswietla się okienko, ale nic w nim nie widać za wyjątkiem OK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 24.03.2018 o 22:23, Okie from Muskogee napisał:

Zmieniła się pewna rzecz. Wcześniej było tak, że w podtematach jak się klikało oznacz zawartość jako przeczytaną, to trzeba to jeszcze było potwierdzić, co skądinąd mnie strasznie wkurwiało. Zdaje się, że to zniknęło. Nie?

Używam tej samej skóry co plugawiec i nie mam tego problemu. Inna sprawa, że w myśl tego, co sam z siebie przytoczyłem, potwierdzenie znowu wróciło. Jestem na miliard procent przekonany, że go przez kilka dni nie było. Nic nie trzeba było potwierdzać. No co to się dzieje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 26.03.2018 o 11:03, Perez napisał:

OK, kolejna rzecz zmieniona, obserwujcie. 

Wydaje się, że jest już dobrze, Panie Kierowniku. Dzięki :hi: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Okie from Muskogee napisał:

Używam tej samej skóry co plugawiec i nie mam tego problemu. Inna sprawa, że w myśl tego, co sam z siebie przytoczyłem, potwierdzenie znowu wróciło. Jestem na miliard procent przekonany, że go przez kilka dni nie było. Nic nie trzeba było potwierdzać. No co to się dzieje?

Wyłączyłem adblocka, w Operze też mam wyłączone blokowanie reklam i nic to nie dało. Jak się zaznaczy lewym myszki to okno to widać całe zdanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem od kiedy to jest zrobione, ale chciałbym bardzo podziękować za wyłączenie potwierdzania oznaczenia działu/fora jako przeczytane :) strasznie irytujące to było, a teraz działa jak na starym silniku 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

ZNOWU jest wyłączone potwierdzenie  rajos.

Edytowane przez Okie from Muskogee

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to mam farta do forumka. Teraz wtyczka ze skracaniem cytatów potrafi zrobić takie jaja.

o9qqJzt.png

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tez tak często mam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działa tak, ale jak najedziecie w dolne okolice i rozwinięcie posta to będzie ok (napis rozwin będzie przenikał przez filmik) 

• Minusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można coś zrobić, żeby klikanie na nazwę tematu w liście nieprzeczytanych brało do pierwszego nieprzeczytanego, a nie na początek tematu? To celowanie w kropeczki jest wkurzające. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz tam opcję do wyboru co ma robić.

W dniu 1.02.2018 o 18:19, Square napisał:

Musisz ustawić sobie w opcjach, żeby przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego.

xEP18Xa.png

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam.

Mam pytanie.

Czym się różnią te wersje responsywne od zwykłych? Bo tak przełączam i nie widzę żadnej różnicy. Ogólnie najbardziej mi się podoba wygląd IPS4 Dark :)

Edytowane przez Haze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozmieniaj szerokość okna przeglądarki, wtedy powinieneś zauważyć różnice.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy mogę prosić o nadawanie statusu zbanowanym użytkownikom? Nowe forum nie posiada żadnej indykacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Maus napisał:

Czy mogę prosić o nadawanie statusu zbanowanym użytkownikom? Nowe forum nie posiada żadnej indykacji.

Podłączam się do prośby i podrzucam pomysł, testy można przeprowadzić na użytkowniku Jerome. Z góry dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakiś czas nie było już okienka po Kliknieciu w "Oznacz jako przeczytane" dziś znowu się pojawiło, potrzebne to jest?

szybciej jest BEZ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta