Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
18 minut temu, Perez napisał:

Forumek doczekał się aktualizacji. Lista dość długa.

 

Zgłaszajcie błędy. Póki co widzę, że coś shout deko zwariował. 

Przycisk odpowiedzialny za szukajke wystaje jakos z swojego ostylowanego boxa, nowa zawartość jakoś dziwnie teraz wyglada bo się zawęziła i z prawej strony jest jakiś box, ktory zachęca do zapisania się do biuletynu (wtf) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, _Be_ napisał:

Przycisk odpowiedzialny za szukajke wystaje jakos z swojego ostylowanego boxa, nowa zawartość jakoś dziwnie teraz wyglada bo się zawęziła i z prawej strony jest jakiś box, ktory zachęca do zapisania się do biuletynu (wtf) 

 

Kluczowe - na której skórce, bo główne problemy po aktualizacji to niekompatybilność skórek. 

 

@Okie from Muskogee już jest OK, cache odświeżyłem, bo był babol, że zawartość shouta "wchodziła" w prawej kolumnie pod inne boxy. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Teraz, Perez napisał:

 

Kluczowe - na której skórce, bo główne problemy po aktualizacji to niekompatybilność skórek. 

 

@Okie from Muskogee już jest OK, cache odświeżyłem, bo był babol, że zawartość shouta "wchodziła" w prawej kolumnie pod inne boxy. 

Elegant 4.2 responsywny

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Zobacz prawy górny róg, jest okienko z biuletynem i przez jest taka pusta przestrzeń pod nim i niewyświetlone posty są zwężone. Nie żeby jakoś strasznie przeszkadzało po prostu musze się przyzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
45 minut temu, Perez napisał:

To widzę na screenie, tylko ja na żadnej skórce nie mam tego biuletynu. Weź to kliknij, co to w ogóle jest, gdzie to prowadzi? 

Kliknałem, zasubowało mnie i zniknęlo i tyle go widzieli xD

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Yakubu napisał:

Zepsuła mi się kilka dni temu skórka elegant 4.3-responsywna ne telefonie :/

32764544_1391204867648259_64589920570578

 

Wsiąkły niebieskie elementy, nie widać nicków zwykłych użytkowników oraz dat/godzin napisania postów ;( Tylko u mnie nie działa, czy coś się rypło? Responsywny też się wykrzyczył, reszta git.

 Mialem to samo. Wystarczy kliknac pyndzel na gornej belce i wybrac sobie jakis ciemny kolor. U mnie samo sie ustawilo na biale i wygladalo identyko jak na skrinie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...