Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Scalanie postów - włączone, ustawiony czas na 30 minut. 

Reputacja - pooooczekajcie. Silnik se przebudowuje wszystko, do reputacji nawet nie doszedł jeszcze :). 

@Mejm, jak najbardziej jest opcja zmiany enterów na nową linię (teraz jest akapit) 

Teraz, u55r napisał:

Teraz jest tak że np. nie widać kto przyznał plusy a kto minusy w postach. To nawet dobrze. 

To jest jedna z wieeelu opcji, którą można ustawić - kto i co ma widzieć.

Info o edycji - dodane. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Yakubu napisał:

zmieńcie ten dziwny dźwięk powiadomień na dźwięk wpadającego trofika z konsol playstation

aktualny trochę wgurwia, a ten proponowany przeze mnie będzie pasował jak ulał na forum playstationextreme.info :lapka:

Dźwięk można wyłączyć w edycji własnego profilu w powiadomieniach: http://www.psxextreme.info/notifications/options/

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, marbel007 napisał:

Nowy image forumka bardzo spoko. Tym bardziej że na ipadzie ciągle mi zmieniało na mobilną wersję. Chociaż więcej na komórce oglądam forumek to teraz też lepiej bo plusiki idzie przez mobila wbijać i jakoś wszystko większe. Na razie na plus.

This :good:

 

Nie wiem jak na pc, ale na mobilu emoty są poustawiane niechronologicznie i mam (najwyraźniej mylne) wrażenie, że jest ich mniej.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, kultywator napisał:

This :good:

 

Nie wiem jak na pc, ale na mobilu emoty są poustawiane niechronologicznie i mam (najwyraźniej mylne) wrażenie, że jest ich mniej.

Kyo z tym działa i ogarnia. 

8 minut temu, Dave Czezky napisał:

Mam nadzieje, ze wroci opcja toczenia niewidocznej dla plebsu beki, przez senior memberow, modow i adminow :/ 

No chyba, ze tylko seniorom zabraliscie :lapka:

Nic nie zabieraliśmy, po prostu przy konwertowaniu mogły gdzieś niektóre uprawnienia się przestawić. 

Teraz, c0r napisał:

Dlaczego na profil można wejść będąc niezalogowanym? Gdzie moja prywatność? :[

Pewnie do ustawienia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Janusz Gamingu napisał:

Może da się przyzwyczaić ale na pierwszy rzut w domyślnych kolorach wszystkie posty zlewają się ze sobą. Ramki obejmujące pojedyncze posty powinny być sporo ciemniejsze.

Nawet nie tyle odroznienie miedzy postami ale w obrebie jednego posta sekcja z awatarem, nickiem itd. totalnie sie zlewa z sekcja samego posta. Brakuje jakiejs zwyklej pionowej kreski, jak np. tej oddzielajacej tresc posta od sygnatury. Chociaz pewnie to tez kwestia przyzwyczajenia bo mozg jeszcze probuje szukac tresci tam gdzie dawniej byla w 2.0.

Ale Perez mowil, ze jest duzo opcji skinow i jak cos to mozna zaimportowac o ile sa zgodne z ta wersja silnika.

Odnośnik do komentarza

ireniqsNa chromie w ustawieniach przeglądarki zaznacz "wersja na komputer" na innych przeglądarkach może nie być takiej opcji.

Co do widać repa czy nie widać - to jest w ustawieniach grup - wszystkie grupy na obecną chwilę mają włączoną opcję podglądu reputacji (za wyjątkiem Nowy użytkownik)

Odnośnik do komentarza
Teraz, c0r napisał:

Ale spoko te reakcje, zamiast spamować ":|" po żenującym poście wystarczy dać "zmieszany".

Ja bym wyje.bal wszystko oprocz + i -. Jak za dawnych lat.

 

A przy okazji, nadal bawimy sie cenzure i kropki miedzy ku.rwami? W temacie mario pisali, ze gry to juz nie dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.